Şimdi Ara

2019 Peugeot 2008 tanıtıldı: Yeni tasarım ve tam elektrikli versiyon (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
15
Favori
49.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar kokuyu aldılar.3008 in başarısı ortada.Bu aracı sene ortası gibi düşünüyorlardı ama erkene almışlar.
    Güncel kasasının konforu 208 den hallice idi.Umarım bu kasada iyileşmiştir.Aralıkta uygun birşey düşerse alırım diyordum ama sanırım bu aracı bekleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Şubatta lansman var. Şubatta satılacak yani
    Kaynak?

• quote:

Orijinalden alıntı: F-G

Kaynak?

Alıntıları Göster
    PSA Türkiye yöneticilerinden biri 👍🏻

• https://otoajanda.com/2008-peugeot-2020-turkiyeye-ne-zaman-gelecek-ozellikleri-fiyati/2/

ocak ayında gelme ihtimali yüksekmiş. linkteki tahmin 190 bin. benzin mi dizel otomatik mi belli değil.dizel otomatiğe 190 veririm, 191 vermem. hazirandan beri bu modeli bekliyorum. umarım fiyat çok uçmaz.
  • Son bilgileri Emre özpeynirci bugün yarın açıklar.

• Bu araç 3008 den fazla satar. Fiyatını makul tutacaklar . C HB müşterileri gelir bu araca .

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Son bilgileri Emre özpeynirci bugün yarın açıklar.
    Şubat başı satışa sunuluyormuş.Önce dizeller sonra benzinliler katılacakmış.
  • Offf offf offf gelse de alsak pejo çoj iyi ya değil mi

• Range rovera benzettim 2008i

• Full versiyinu 200.000 Tl ustu diye tahmin ediliyor..Baslangic fiyati ise 170.000 Tl civari..

• Forumun eskileri Özpanayırcı'dan daha garanti bilgi verir bu konuda :)

Bence 2008'in satışı (hele ki şu ortamda) 3008'den geri kalmaz. Bunu önceden görmek zor değil.
    Lansman öncesi bile lansman fiyatları için kapora verilebilir rahatlıkla. 2. partide zammı yapıştırırlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 12 Aralık 2019; 18:6:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Forumun eskileri Özpanayırcı'dan daha garanti bilgi verir bu konuda :)

Bence 2008'in satışı (hele ki şu ortamda) 3008'den geri kalmaz. Bunu önceden görmek zor değil.
    Lansman öncesi bile lansman fiyatları için kapora verilebilir rahatlıkla. 2. partide zammı yapıştırırlar :)
    Şuan 3008 karaborsa gibi. Millet aracı bulsa fiyat ne olursa olsun alıyor. 2008’ de bence fiyat ne olursa olsun ( abartmamak kaydıyla tabi ) satacaktır. Malzeme kalitesi, işçilik ve tasarım rakiplerinden bir kaç gömlek üstün.

• turkeril kullanıcısına yanıt
    5000 satış hedefliyorlarmış ki bence az.En az 10 bin satar bence.3008 11 ayda 9 bini geçti.
    Şubat ayı durgundur ama ilk 30 günde 1500-2000 satar bu araç.Umarım sayı az diye fiyatı yapıştırmazlar.
    Bencede ilk alan kazanır bu aracı.

• Bunu 2019 dizel ini kullandim aracın ici çok basık
    Arkada otururken kafamı tavan ve köşeye yaslayarak gittim bi ara. Içeri çok ses alıyordu ve arkada otururken sanki ayakların motorun üstündeymişcesine hissediyorsun.
    Şöför yanında otururken camlar kapaliyken biyerden hava giriyordu içeri çözemedik onu gerci arkada otururken de vardı o sorun.
    Kullanış olarak güzel ve atık bir araba fakat direksiyon simidi benim için güzel değil yani ben hoşlanmadım.
    Hem küçük hem biraz ağır gibi geldi.
    Uzun yolda kullandım alacak olan varsa okusun fikir edinsin.
    Kaç paradır bilmem ama okadar etmez

• bmw ve vw e , züleyha hanımın müthiş değişimi yorumunu yapanlar pejo oldumu auuuuuuuuuuuuuw çok güzel diyor hahaha

208,508,2008 muhtemelen 308 de aynı ön tasarım ve genel tasarıma sahip olacak. Gerçekten bu foruma bakılarak araba alınmaz asla ama asla. boşuna vag grubu satmıyor bir sebebi var işte.
  • Makul fiyatlarla gelirse iyi satacaktır bencede. Yalnız 190-200 ler B suv için çok para ama tabi C suvlarda 230-250 bandına gelirse o zaman mantıklı olur. Ama şu an 190-200k param olsa daha geniş, konforlu c5, 3008,tucson vs alırım çok alternatif var.

• Peugeot özellikle son zamanlarda SUV sektörünü domine etti. Peugeot 2008'de böyle bir araç olacağına inanıyorum. Zaten bir işin altında Peugeot yazıyorsa o şeyden kötü bir şey beklenmez zaten :D
  • Arkadaşlar fiyat bazında saçma derecede uçanlarınız var.

C SUV Qasqai;

Düz vites Dizeli 175 bin
    Otomatik Vites Dizeli boş paket 200, dolusu 230 bin TL

Orta Paket Dizel otomatik 3008 şu aralar 215 bin TL

B sınıfı 2008'in başlangıç fiyatı 225.000 bin TL olursa ancak bayiler test aracı alır birer tane. Tıpkı Ford Focus ST Line'ın Türkiyede bayi hariç kimsede olmaması gibi.

Bu arabanın karşısında Suzuki'nin 4x4'ü (benzinlisi 155 bin TL)
    Mazda CX-3 ( full + full + şipitaklısı) 180 bin TL
    Fosvagın Trock (benzinli otomatiği) 185 bin TL
    Peugeot 508'in başlangıç fiyatı 205 bin TL iken

Bu arabanın 150 - 190 bin bandında (sırasıyla boş ve dolu, dizel otomatik) olması lazım ki araba satabilsin. Yukarıdaki B SUV'ler de peynir ekmek gibi satılıyor.

Ayrıca, Peugeot Fransa sitesinde yeni 2008 GT Line paketi, Style 308 ile aynı fiyata hatta daha düşük fiyata satılıyor.

Style 308 ülkemizde (dizel - otomatik) şuan 150 bin TL iken, Yeni 2008'in dizel ve otomatik olarak 150 bin TL'den satılması pek olası. Fiyat bundan yukarıda gelirse Peugeot kendi ayağına sıkar.

Hazır faizlerin düştüğü, piyasanın kıpırdadığı şu dönemde 170-180 bandında gelecek 2008 ölü doğar. (Bence)

Daha önce Türkiye'de batan bir motosiklet firmasının satış danışmanının röportajı vardı. (firma batınca kendisi de haliyle işsiz kalmıştı) Forumlarda 25'e gelirse alırım, 30'a çıkarsa kapora veririm diyen sayısına göre fiyat belirledik, ilk sene pazara girerken battık diyordu.

Sizlerde alttan alttan 225 vs diye firmayı uçuruma srüklemeyin :D

• ExpForCuTT kullanıcısına yanıt
    Hem Fransa hem de İngiltere deki sitelere girdim fiyatlar belli olmuş Fransa daki allure 2008 eat8 in fiyatı 28 700 Euro, yine aynı allure donanımdaki 3008 eat6 in fiyatı da 32 600 euro, eat8 in ise 36 700 euro, 308 allure eat8 in fiyatı ise 31 600 euro syle 308 eat8 ise 29 800 euro, Türkiye de style 308 eat8 kampanyalı fiyatı 151 lira kampanyasız fiyatı ise 190 binlerde, 508 active eat 8 türkiye fiyatı 210 fransa fiyatı 35350 euro tahmin yapmak iyice zorlaşıyor, pejo fransa pahalı olan aracı kampanya yapıp Türkiye de daha ucuza satabiliyor belki donanım farklılıkları da etkili oluyordur ama bence en önemli sebep aracın satışını arttırmak için fiyatı azaltıyorlar (308 ve 508 de olduğu gibi) zaten satan aracı ise (3008) gibi aynı tutuyorlar eğer aracın satacığını düşünüyorlarsa ki bence öyle 2008 allure eat8 in fiyatı 180 bin olur tahminim burada bulunsun

• Dizel dolu paketler 180-200 bin bandında olacaktır bence de ama asıl önemli olan benzinli. 150-160 gibi orta paket benzinli satılırsa bunu da alan çok olacaktır

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.