Şimdi Ara

2019 Peugeot 2008 tanıtıldı: Yeni tasarım ve tam elektrikli versiyon (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
15
Favori
49.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyatlar üzerinden lansman indirimi var mi yoksa bunlar lansman fiyatlari mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dealessandro91

Bu fiyatlar üzerinden lansman indirimi var mi yoksa bunlar lansman fiyatlari mi
    lansman indirimi var ama araç yok
  • Dealessandro91 kullanıcısına yanıt
    lansman fiyatı ile 213500 gtline dizel f
    ocal metalik renk
    Araç yol sesi almıyor dizel motor sesi çok alıyor
    Şahsen parasının arabası değil .Kaporo vermiştim iade alıcam isteyen haber versin ona geçireyim aracı

• Bugün yeni 2008 i gidip inceledim. Bazı arkadaşlar soruyordu, 3008 yerine alınacak araç değil bu bir gerçek.

iç hacim, bagaj, konfor, yalıtım ve gibi ciddi farkları var ancak fiyatları birbirine oldukça yakın. 30bin lira farkla 3008 alınır.

Zaten kıyaslamak bile hata olur zira aynı sınıfta değiller ve 1.6thp 180hp gibi performanslı bir benzinliye sahip değil.

Tasarım ve kullanılan malzeme ile kalite algısı sınıfında en çok satılan araç olmasını sağlayabilir.

Bu fiyatlara yakın Ateca, T-roc, Kona, Stonic, gibi rakiplerinden tasarım ve sürüş anlamında biraz daha iyi denilebilir.
  • Bunu almak yerine biraz daha koyup c sinifi alinir. Fiyati rekabetci olmamis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.AzmiCansever

lansman fiyatı ile 213500 gtline dizel f
    ocal metalik renk
    Araç yol sesi almıyor dizel motor sesi çok alıyor
    Şahsen parasının arabası değil .Kaporo vermiştim iade alıcam isteyen haber versin ona geçireyim aracı
    Çok merak ettiğim bir konu var. Şu anda fiyat listesi açıklandı. Lansman fiyatı bunların daha aşağısında mı oluyor hocam pazarlık mi yapıyoruz? Son olarak da kapora verdik diyelim anlaştık araç geldiğinde yeni fiyat üzerinden mi ödeme yapıyoruz? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: burakk1

Çok merak ettiğim bir konu var. Şu anda fiyat listesi açıklandı. Lansman fiyatı bunların daha aşağısında mı oluyor hocam pazarlık mi yapıyoruz? Son olarak da kapora verdik diyelim anlaştık araç geldiğinde yeni fiyat üzerinden mi ödeme yapıyoruz? Teşekkürler

Alıntıları Göster
    Su an Lansman fiyatlari,siparis verirseniz lansman fiyatindan alirsiniz..Mart ayinda fiyatlar degisebilir..Subat ayi bu fiyatlar..

Lansman fiyatindan da indirim olurmu bilemiyorum..

• Son 3008’i beğenmemiş ama tasarımı ilgimi çekti

508 kısmen beğenmiştim

2008 ile içten içe psa ilgilisi olmaya başladım

208 ve Corsa ile birlikte ilgim giderek arttı

Tek sorunu 2. El

Vag ile yarışır gibi

• Sizlerin yorumunu bilmiyorum ama bu aracın ederi bana manuel active paket gibi geliyor. Sadece Otomatik ile arasında 22 bin lira var. Dsg farkına rakip olmuşlar. Ama merak ettiğim active paketin iç mekan tasarımı. Görsel olan var mıdır elinde acaba ? Donanım listesine baktığımda active in en büyük handikapı kadran gibi. Elzem olan ışık yağmur sensörleri vs var yine araçta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni Peugeot 2008'in fiyatı belli olmuş sonunda. Valla bu fiyatla satışa çıkması çok ama çok iyi oldu.
  • Güzell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdllhsntrk0109 -- 27 Ocak 2020; 9:50:20 >
  • fiyatın 240 olacağını öğrenip qasqai skypack için kapora vermiştik. Haftaya aracımızı teslim alıyoruz inşallah.

Son perdede gözüken o ki 230 bine şuan satılıyor. Sağda solda 207 bin, focalli 214 bin gibi fiyatlar telafuz edilse de, sırf meraktan düzce, kayseri vb gibi 3 şehirden bayi aradım. 229 bin tl gt line dizel için fiyat verdiler. Ankara'dan fiyat soranlara da 2 bayi aynı fiyatı vermiş.

Kapora verenlere de yok seramik kaplama, yok ön camlara film vs diyerek +8000 TL daha ilave edip yine 230 civarına satmaya çalışıyorlarmış.

Kalanlara sağlıcakla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdllhsntrk0109

Yeni Peugeot 2008'in fiyatı belli olmuş sonunda. Valla bu fiyatla satışa çıkması çok ama çok iyi oldu.
    Sizinki hangi bayi ? :)
  • Yeni 2008 ALLURE 1.2 PureTech 130hp 6 M/T : 165.000 TL gibi bir fiyat olsa idi almayı düşünüyordum.

Bu aracın alınabilir donanımı minimum Allure onunda dizel 199bin tl. 15bin daha verip aynı motora sahip 3008 1.5 prime edition almak daha mantıklı.
  • Herkese merhaba arkadaşlar. Bu aracı ilk defa cumartesi günü fark ettim nette reklamı düşünce. Oturdum 2 saat boyunca bütün test videolarını izledim yabancı 1-2 kişinin videoları da dahil buna. Pazar günü bayiye gittim aracı inceledim, pazartesi test sürüşü yaptım, salı günü de gtline kırmızı renk için kapora bıraktım.

Şimdi gelelim hekesin aklındaki sorulara bu araç alınır mı?

Ben kendi fikilerimi paylaşıp umarım yardımcı olurum.
    bize ikinci araç lazım olması ve ikinci el piyasasının gerçekten yüksek olması sebebiyle bu arabaya karar kıldık. (Eylülde 135e aldığım a3 şu an 170e yaklaştı.)

Pazartesi günü oturdum üşenmeden tüm buradaki yorumları okudum. Teknik yorum yapan da var pejoya o kadar para verilir mi yeaaa diyen de var. Herkes kendince haklı sonuçta tercih meselesi bu durum. Benim aklıma en çok takılan şey herkesin yazdığı gibi 3008 mi 2008 mi sorusuydu. Salı günü kaporayı vermeden önce bayiden rica edip 2008 test aracı ile (allure paketti bu araç) 3008i yanyana inceledik 3 arkadaş.

şu an ki mevcut araç audi a3 sb olduğu için ve bu aracı hyundai i20 yerine alacağımız için bana gayet de büyük geldi, sonuçta iki kişilik bir aileyiz ve uzun yol derdimiz yok ailelerimizle aynı şehirde yaşıyoruz. Ama iki çocuğu olan arkadaş ben golfe sığamıyorum bu da golften aşırı büyük değil dedi, ki haklı da o gitti superb için kapora bıraktı. 3008 boşuna bu kadar para vermem dedi.

Gelelim 3008-2008 karşılaştırmasına:
    1- 3008 kesinlikle 20cm daha uzun 10-15 cm daha yüksek ve içi gerçekten geniş. hele bagajı gerçekten iyi 100lt falan daha fazla sanırım. Sonuçta biri b diğeri c suv. büyüklük gerçekten önemliyse c5 aircross bakın derim. hemen hemen 2008le fiyatları yakın sayılır.
    2- Malzeme kalitesi olarak bi fark göremedim ama dizayn 2008 daha yeni olduğu için ayrı bir güzel geldi. Hele bir 508e daha çok yakışmış ön konsol.
    3- 3 arkadaş olarak herkesin ortak düşüncesi boş3008 alacağıma (boş dedğime bakmayın benim audinin içinden geçer özellikleri) dolu 2008 alırım oldu.
    4- Yeni bir platform yeni bir yüz 2008 en az4-5 sene bu şekilde kalır, tahminim yakında 3008 radikal bir değişim geçirebilir.(ihtimal)
    5- 3008 kendini ispatlamış bir araç sınıfın ve suv satışının lideri olduğu söyleniyor, ki haklılar 3008 kullanan kim varsa gözün kapalı al dedi 2008 için. umarım yanılmayız :)

aklıma gelen başka bir şey olursa yine yazarım. Bu arada salı günü kapora bırakırken ilk sipariş gtline kırmızıyı gördüm, fotoğrafını da buraya bırakıyorum :)2019 Peugeot 2008 tanıtıldı: Yeni tasarım ve tam elektrikli versiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torossidis -- 30 Ocak 2020; 17:4:12 >
  • 200 bin versiyonu alluere paketinde mercek far bile yok
    Ah be pejo etin ne butun ne.2. elde en sönük markasın.
    Sınıfındaki en pahalı araba hyundai kona 188 bin hemde dizel.
    Citroen c3 cross dizel 170 bin lira
    Nissan qashqai en fulü 160 beygirlik motorlu versiyonu 214 bin iken
    Pejo 1.2 motorlu araca 230 bin istiyor. Umarım elinizde patlar.
    Almayın aldırmayın
    En boşı evet ucuz gibi ama bu arabayıda gösteren zsten gtline donanımı.alluere paketi bile yetersiz

• araci almaktan vazgecen varsa ben alabilirim

• Fiatlar çok iyi param olursa active eat8 alıcam bir dal kaçırmayın b suv daha nolsun

• torossidis T kullanıcısına yanıt
    Bana fiyat 229 dediler siz nasıl 214 ten kapora bıraktınız. Bu aracı almayı planlıyordum ama sırf bu ikiyüzlülük yüzünden almayacağım.

• Bu araç diğer B segment SUV lardan daha güzel ama 20 - 30 bin daha pahalı. Fiyatı C segmentine çok yakın olmasına rağmen C segmenti konforu yok. Aracın albenisine kapılmadan iyi düşünüp karar vermek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.