Şimdi Ara

2019 passat dsg patlamış (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
5
Favori
114.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
132 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Fan boy değilim senede 1 araba değiştiriyorum ben . Varsa öğrenmek istediğin sorabilirsin
    Arabana güveniyorsan 20 sene aynı arabayı kullansana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beylernalın manuel bakın keyfinize kafanız rahat. Vites değiştirmek mi zor geliyor, yoksa risk mi seviyorsunuz ya da sorun çıkınca para bayılasınız mı var?

Alın manuel işte yav

• Yok daha neler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DeliCingene kullanıcısına yanıt
    Neden olmasın? Aynı fiyat olup aynı şartlardaki şanzımanı değişmiş ve değişmemiş iki araçtan hangisini alırsın?
  • Millet patlayacağını bildiği halde gidiyor dsg alıyor. Şu an makyajlı B8.2'de sadece dsg ile geliyor zaten. D sınıfı arabaya binecem vites mi atacam diyorlar B8 kasanın ilanlarına bakarsanız büyük çoğunluğu dsg şanzımanlı zaten bile bile lades manuel ilanı az. Sürüş zevki olarak dsg güzel ama patladığı zaman kişiyi üzer gözü kesen masrafı karşılayacak durumdaysa hay hay dsg alsın. Dsg' nin avantajı ne çeşit sorun açacağı biliniyor. Çift kavrama her zaman risktir az ya da çok imkan varsa zf ya da manuel şimdi Passat alacak olsan sadece dsg var. Doğuş zaten dizel dsg'den kârını elde etti hep

• ReaLGz kullanıcısına yanıt
    Şanzıman değişmişi alırım 2.elde yeni şanzıman varken eskimiş patlamaya hazırı kullanmam

• BerkayWw kullanıcısına yanıt
    https://www.sikayetvar.com/bmw/bmw-sifir-arac-sanziman-hatasi

Konu DSG olunca ortalık trol kokuyor.

Buyur yolda bırakan sıfır BMW ve ZF sanziman

• Çift kavramali robotik şanzımanların modası geçti. En iyisi yeni nesil tam otomatik şanzımanlı araba satın alıp kullanmak. Vw tam otomatiğe geçer mi? Zor görünüyor.

• Eskiden uzuluyordum, gecmis olsun derdim, hatta nasihat verirdik uzak durun dsg den diye ama yok abi millet anlamiyor. Yolda kalmaya devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Verdiğin link teki yazıyı okudun mu?? Üretim hatalı şanzıman denk gelmiş. Yani birşey hatalı üretilmişse zaten doğmadan bozuktur sonradan bozulmamistir.

• DeliCingene kullanıcısına yanıt
    Kesin öyle yaparsın hocam eminim

• koyunsavar K kullanıcısına yanıt
    Konudaki araç da aynı şekilde. Hiç değilse araç garantili ve yetkili servisi bırakmadığı zaman 7 yıl iyi niyet garantisinde. BMW nin iyi niyet garantisini hep beraber okuyoruz..

2019 passat dsg patlamış

• rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Konudaki aracın üretim hatalı olduğunu ben okumadım. Olaya teknik olarak bakıyorum. Kimse çift kavramali şanzımanın tam otomatik ten daha dayanıklı olduğunu söyleyemez.

• ReaLGz kullanıcısına yanıt
    Cahillik belirtisi

• bu durum araba aşkının insan aşkından çok fazla olduğunu gösteriyor
    bu problemi ülkedeki sağır sultan bile duydu ama hala dayanamayıp alıyorlarsa ,bize bir şey demek düşmez
    mutlu mesut yaşasınlar diyelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyunsavar

Konudaki aracın üretim hatalı olduğunu ben okumadım. Olaya teknik olarak bakıyorum. Kimse çift kavramali şanzımanın tam otomatik ten daha dayanıklı olduğunu söyleyemez.
    Düzelteyim bu söyler
    Hatta daha iyi diyor
    Ama merak etme leonu satsın dsg kakaa dsg reziil siz vag yalayıcısı
    Demi kanke
    Ehehehe

• Dsg şanzıman araçtan araca ne kadar farkediyor bilmiyorum ancak bu şanzıman tipi anlatıldığı gibi pürüzsüz sürüş keyfi sunmuyor. Focusun bir önceki kasa dizelde kullanılan powershifti ile kıyaslarsam dsg tork konvertörlü şanzıman gibi.

• BorgWarner & VW, kalite kontolden geçemeyenleri bize itelediği sürece aynen devam.
  • ama kapı sesi tok
  • Jack! kullanıcısına yanıt
    Sorunun ondan kaynaklandığını sanmıyorum, yokuş inerken bir çok otomatik vitesli araba vites düşürüyor motor freni yapmak için
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.