Şimdi Ara

2019 LG C9 OLED TV KULLANICILARI KULÜBÜ (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.983
Cevap
27
Favori
103.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kuvvetle muhtemel teşhir ve ölü pixelli paneller hocam

• arkadaşlar hızlı erişim menüsünde canlı TV kanalları atıyorum 2 adet. Biri SSport diğeri Sporsmart kanalı

CI slotuna DSmart modülü takılı

ama bir süre sonra bu kanallar hızlı erişimden siliniyor yeniden eklemek zorunda kalıyorum. Yanlış anlaşılmasın kanallar silinmiyor, hızlı erişim menüsündeki pozisyonları siliniyor.

Dikkatimi çekiyor sanırım Türksat TKGS güncellemesini otomatik olarak yaptığı zamanlara denk geliyor.

Diğer hızlı erişimlerde böyle bir sorun yok. 1 numaraya HDMI 1, 2 numaraya Bein connect , 3 numaraya D Smart Go, 4 numaraya HDMI 4 , 7 numaraya Youtube atadım şimdiye kadar hiç silinmedi, ama 5 numaraya atadığım SSport ve 6 numaraya atadığım Sporsmart bir süre sonra siliniyor.

TV yazılımı güncel

Böyle bir sorun yaşayan var mı ? Neden kaynaklanıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 30 Aralık 2020; 9:54:51 >
  • Arkadaşlar bu c9pla ile c9sla arasındaki belirgin farklar nedir?
    Bir de bu cihazlar 55 veya 65" farketmeksizin gerçekte kaç hertz?
    Yazılımla değil de gerçek tazelemesini merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onesyllable

Arkadaşlar bu c9pla ile c9sla arasındaki belirgin farklar nedir?
    Bir de bu cihazlar 55 veya 65" farketmeksizin gerçekte kaç hertz?
    Yazılımla değil de gerçek tazelemesini merak ediyorum.

Hocam HDMI 2.1 desteğiyle gerçek 120hz panellerdir. C9’dan sonraki kısım ülke kodları, Teknik olarak farklılık yok.

• Selamlar, garantiden ölü piksel nedeniyle panel değişimi yapıldı. Panel gayet iyi sorunsuz fakat şöyle bir sorunum var, normalde bu tvlerin panelleri fabrikada kalibrasyondan geçiyor ve servis menüsüne her tv için özel ayarlar giriliyor. Panel değişimi yapıldıktan sonra ise eski panelin ayarıyla tv'yi kullanıyoruz ve renklerin doğallığı kayboluyor. Bu konuyla ilgili LG türkiye'ye nasıl ulaşabiliriz?

• Arkadaşlar bu TV ye exxen nasıl yüklenir bilen varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dublex06

Arkadaşlar bu TV ye exxen nasıl yüklenir bilen varmı ?

Exxen in Smart TV uygulaması yok, tek çareniz kablolu/kablosuz yansıtmak

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Çok iyi fiyat, bi bakın derim, 65 C9, niye bu kadar ucuz, anlamadım, belki de faketir

https://letgo.com/tr-tr/product/629cae8e-8dc7-4d18-95a2-91724f58c760?utm_source=android_app&utm_campaign=product-detail-share&utm_medium=copy-link&af_sub1=610a3e76-f16d-469a-8620-829c05d3fafc&pid=af_app_invites&shortlink=3df53d41&af_sub2=Bu%1Fra%20Erdo%1Fan&af_referrer_customer_id=610a3e76-f16d-469a-8620-829c05d3fafc&af_channel=copy-link&af_siteid=android_app&c=product-detail-share&af_referrer_uid=1572729610631-5897505198704097522

Bu ne ya, 3000 TL'ye OLED TV mi olur? Kesin bir çakallık dönüyor. Teşir, yanık panel vs. bir şeyi düzgün paketleyip itelemeye çalışıyor olabilirler, dikkat edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Bu ne ya, 3000 TL'ye OLED TV mi olur? Kesin bir çakallık dönüyor. Teşir, yanık panel vs. bir şeyi düzgün paketleyip itelemeye çalışıyor olabilirler, dikkat edin.

Alıntıları Göster

Belki ilk sıralarda gözükmek için düşük fiyat yazıyordur, bilemedim ben de, temkinli yaklaşmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Belki ilk sıralarda gözükmek için düşük fiyat yazıyordur, bilemedim ben de, temkinli yaklaşmak lazım

Alıntıları Göster

Avcı ava çıkmış oltaya düşecek sazanları bekliyor aklı selim hiçbir insan bu ilanı ciddiye almaz.

• Arkadaşlar tv ye güncelleme geldi bugün. Bir değişiklik var mı?
  • ozgurum35 O kullanıcısına yanıt

1) Improved video playback issue in Netflix

2) Software update contains minor bug fix

Hocam sitede bu iki bilgi var.

• Beyler şöyle bir ilan gördüm dolandırıcı olabilir fiyat çok uygun Edirne'de olanlar kontrol edip alabilir
    2019 LG C9 OLED TV KULLANICILARI KULÜBÜ

• LG Oled C9 ekrana görüntü gelmiyo, panelde de hafif yamulma var, bombe şeklinde. Muhtemelen panelin değişmesi gerekiyor. Vatan'dan almıştım. Garanti kapsamına girer mi, buna benzer durumu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagropa -- 10 Haziran 2021; 19:41:23 >
  • Yeni fw çıkmış 05.10.04
    https://gscs-b2c.lge.com/downloadFile?fileId=BQ6HTDOVxtVKwLwutA7dww

• sagropa kullanıcısına yanıt

Genleşmeden filan mı oldu hocam bombe acaba. Garantiye bir gönderin

• quote:

Orijinalden alıntı: enessezgin

Genleşmeden filan mı oldu hocam bombe acaba. Garantiye bir gönderin

Garanti kapsamına girmediğini söylediler. Panel için 10000 TL istediler. Mecburen C1 aldım hocam da hiçbir fark göremedim. Sadece oyun için input lag değeri düşmüş. Biraz da nits parlaklığı daha fazla. DTS ses codeci bu seride de yok. Yurt dışından gelecekmiş panel. Dolar kurunun düşmesini bekleyeceğim C9'u da yaptıracağım ilerde artık. Gerçekten LG C9 future proof tv.

• sagropa kullanıcısına yanıt

Fiziksel hasar mı dediler hocam. Bombe de kolay kolay olmaz gerçi durduk yere. Hayırlı olsun hocam yeni tv niz. Fazla fark olmadığını duymak mutlu etti hocam:) Yeni seriler uçuyor kaçıyor diye geliyor insana.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.