Şimdi Ara

2019 için internet tarife tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba türksat kablonet ile 2017 2 yıllık taahüt yapmıştım bu ayın 23ünde bitiyor biraz baktım ama çok iyi bi tarife bulamadım mevcut tarifem 50mbps 150gb akk ayrıca teledünya sinema kanalları ev telefonu falanda var 74 tl ödüyordum cihaz ücretleri ile birlikte şimdi yeni tarifler tüm servis sağlayıcıları paylaşmadı ama önerebileceğiniz bir tarife varmı türksat yada süper online alt yapısı ile ttnete bulaşmak istemiyorum

• Şuan yeni tarifeler belli değil, AKK kalkmış tarifeler yok yani. O yüzden bekleyin derim.
  • Akksiz tarifeler paylaşan bazı firmalar var fakat çok uçuk akkli tarifelerde hız düşüp fiyat yükselmiş muhtemelen akk li tarife kullanıcaz yine nereden baksak kullanıcılar için fayda yerine zarar getirdi bu olay işin içinden çıkamıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turksat altyapısında vodafone dan başka seçenek yok
  • Takipteyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mnyx M kullanıcısına yanıt
    Superonline altyapısı üzerinden millenicom 100 mbps 90 tl akksiz 2 yıl taahüt var
    https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet/superonline-fiber-internet-kampanyasi/84ce9672-ab87-469d-9674-84f2d95451dd#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhanbay -- 18 Aralık 2018; 22:18:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaferq Z kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani vodafone kablonet üzerinden paket satabiliyor mu?
  • kampanya taahhütüm 19 ocakta bitiyor bunlar şimdi den aramaya başladılar 150 gb akn li 24 mbit + sinema paketi + kablo tv üst paketi size 55 liraya verelim diye yeni yılı beklemelimiyim sizce ? türknete baktığımda maksimum 35mbit alabileceğim gözüküyor sokağımda
  • Ben de beklemedeyim TT sözleşmem Ocak ayının 6 sında bitiyor. Bana aynı sözleşmeden devam edelim, 16 Mbps + 75 GB AKN verelim dediler, zaten 2019 da AKN kalkacağı için Ocak 1 den itibaren sınırsız kullanabilirsiniz dediler. Fiyatına da 70 dediler. Takipteyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.superonline.net/kampanyalar/dsl-kampanyalari/adsl-internet-bizden-kampanyasi

bu kampanya iyi gibi geldi toplamda ödenecek başka ücret varda ben mi göremiyorum
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Adamlar ucuz veriyor ama babasının hayrına değil.Öncelikle 3 aydır yada hiç evde internet kullanmaman lazım.Sonra 2 sene taahhüt'ü kitliyor,kapatmaya kalkarsan da acı acı çıkartıyor.Eğer ki 2 sene kapatmam dersen hiç kaçırma.
  • arkadaşlar ben turksat kablonette mevcut müşteriye özel 76tl olarak 100mbps akıllı sınırsız + teledünya üst paket ve altın sinema kanalları olan tarifeye geçtim cihaz fiyatları haric 76tl 24 ay taahütlü cihazlar elimde olduğu için toplam 76 ödüyorum akıllı sınırsız tarifede akşam 19:00 - 24:00 arası hız 25mbps a güşüyor onun haricinde sürekli 100 downloadlarda 112 göryorum saniyede 12,5mb ile down ediyor upload yine 5mbps ben memnunum şuanki koşullara bakarsak fiyatına göre iyi bi tarife
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnyx

arkadaşlar ben turksat kablonette mevcut müşteriye özel 76tl olarak 100mbps akıllı sınırsız + teledünya üst paket ve altın sinema kanalları olan tarifeye geçtim cihaz fiyatları haric 76tl 24 ay taahütlü cihazlar elimde olduğu için toplam 76 ödüyorum akıllı sınırsız tarifede akşam 19:00 - 24:00 arası hız 25mbps a güşüyor onun haricinde sürekli 100 downloadlarda 112 göryorum saniyede 12,5mb ile down ediyor upload yine 5mbps ben memnunum şuanki koşullara bakarsak fiyatına göre iyi bi tarife
    selam Tarifeniz çok güzelmiş ben yanlışlıkta 28 aralıkta tarifemi yeniledim normelde taahhütüm 16 ocak 2019 bitiyordu 57 tl ödüyordum şimdi 24 ay 66 tl ödeyeceğim aldığım hizmetler bu sizce normalmi sizin tarifeye geçebilirmiyim 28 2018 de aralıkta taahhüt verdim 24 aylık.ayrıca müşteri hizmetlerini aradım akn yok dediler şiz orda yazana bakmayın diyorlar.
    2019 için internet tarife tavsiyesi  ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wquzun -- 5 Ocak 2019; 12:7:53 >

• evet geçebilirsiniz ben bu tarifeye sözleşme yapmadan sordum sözleşme süresi bitmeden başka bir tarifeye geçebilir miyim diye daha üst bir tarifeye geçebilirsiniz dedi üst derken daha pahalı yani dedim evet dediler yani bu tarife ücreti sizin tarifeniz den daha pahalı olduğu için bu tarifeye geçebilirsiniz müşteri hizmetlerini arayıp sorun isterseniz mevcut müşteriye özel 100mbps e kadar akıllı sınırsız olarak
  • Teşekkürler mnyx arkadaş deneyeceğim.
  • merhaba arkadaşlar bölgemde kablonet inanılmaz sorunlu doğru düzgün verim alamıyorum. Tahaatütüm bitmediği için 500 lira ücret çıkıyor. Vodafone net karşılıyotmuş 500 liraya kadar. Başka önerisi olan var mı??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.