Şimdi Ara

2019 HALK ARABASI FİYATLARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
23.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeliCingene

Kardesim sen suv demişsinde b suva 135 vereceğime kia sportage gibi 125 bin liraya cam tavanlı üst segment bir suv alırım vitara suvdan başka herşeye benziyor çünkü.
    Sportage güzel tercihtir ama kendisi şehir içi jipidir. Ayrıca 125 dediğin için direkt olarak google yazmadığın için ben yazdım aşağıda ilk linkte fiyata bakabilirsin.

Avrupada camping off road gibi aktiviteler için en çok kullanılan araçlardan birisidir vitara. He hala kötü diyorsan da 2. linke bak. Son olarak da 3. linke bak 136 yazan 4*4 mü değil mi ? E karar senin sen uyuyamamaya devam et dostum.

https://www.kia.com/tr/satis-merkezi/fiyat-listesi.html

https://www.cdn.renault.com/content/dam/Renault/TR/price-list/Renault-Binek-201901.pdf

https://www.sifiraracal.com/suzuki-modelleri/vitara

• Incursio kullanıcısına yanıt
    Suv suvsa ve segment farkı yoksa ramge rover ile suzuki arasında kalan biri range roverı seçerse salak mı olur ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülkeye bak hizaya gel.
    Bu fiyatların %60 ı vergi, kalanı da değersiz TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliCingene

Suv suvsa ve segment farkı yoksa ramge rover ile suzuki arasında kalan biri range roverı seçerse salak mı olur ?
    Hocam bahsi geçen araba halk arabası paran varsa range rovera bin. Kimse de bir şey diyemez. Değer ve kıyas yargılarınız bu sebeple çok ilginç. Aşağıdaki linke tıklarsanız bu arabanın bu kıyasta işi olmadığını kendiniz görürsünüz. Ben yoruma passat yerine neden maybach demediysem siz de range rover diyemezsiniz.

https://www.sahibinden.com/arazi-suv-pick-up-land-rover?sorting=yil-nu_desc

• 145.000’e Polo alanın kafasından ben de istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 8 Ocak 2019; 16:55:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

İyi de o Alman halkının arabası. Kimse Türk halkı alsın diye yapmadı
    ahahaahh bu halkın arabası duraktan kalkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

Passat 1.6 TDI 120PS DSG Highline Haziran 2016'da 140.000TL'ye alındı.

Üzerine baya "istikrar" gelmiş.
    b6 ikibin tidiay 170hp 85 bin civarıydı, istikrardan nasiplenmiş biraltı tidiay da.
  • Bu forum değil mi sıfır araçları yağmalayan?Kerizliğinize doyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerinden fazla para verip o arabaları alanlar güle güle biniyorlar boşver
  • Kısacası bizim paramızın değeri yok. Dünyaya ne üretip satıyoruz, TL'yi değerli kılacak ne yapıyoruz da Euro ile satılan araç fiyatlarını yargılıyoruz.. Paranın bi değeri olmadığı için 1-2 sene içinde passatın 500-600bin olduğunu görmek hayal değil.
  • Güzel başlık olmuş.. Büyük umutla girmiştim halbuki nerede güzel fiyat var diye.. :)
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    para birimini tl yapmazsan daha da az eder. siz tl'yi ne zannedyorsunuz?
  • BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    aynen 1 tl 7 euro ediyor zaten.
  • Olum fiyatlara bak sistemde bug filan mı buldunuz mu sokaklardaki son model araçlara kimlere ait o halde?

• bizim halk arabamiz sahin ve anadol kardeş onlarda malum.

• Adamlar orda asgari ücretle passat alıyor biz burda 48 ay vadeyle kredi çekerek alırız ancak.
  • sfzb67 kullanıcısına yanıt
    Satsan şimdi 40000 e gider.

• bende diyorum arabaşı ne çok seven var

2019 HALK ARABASI FİYATLARI

• normal bir işçi kazandığı aylığın 10 katından fazlasını veriyorsa 4 tekerlek için onun beyninin varlığından şüphe ederim 3-4 yıl borca girip yemeden içmeden kesip araba almak nedir biraz uyanın aklınızı kullanın gösteriş meraklısı olmayın yurdum insanı ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.