Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni moda bu oldu;bi otel fırsatı var ben işimi halledeyim sonra paylaşırım 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Granada Belek’i iptal edip (eylül 15-21 almıştım) temmuz 15’e bir tesis’e aktaracağım rezervasyonu. O otelin hala burada paylaşılmamış olmasına şaşırdım.

Rezervasyonu tamamlayıp 2-3 saat yazarım. Gerçekten fırsat oteli.

Bende granada okurcaları bırakmak istiyorum görelim senin şu oteli...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Yeni moda bu oldu;bi otel fırsatı var ben işimi halledeyim sonra paylaşırım 😅
    sen işini hallettikten sonra da paylaşmıyorsun . Hep eleştiri .Elbette adam otelden yer ayırtıp parasını ödedikten sonra yazar.Bundan doğal ne var

Daha önce niye yazıyorsun diye hemen hoplama,herkesin keyfinin kahyasıyı mıyız ?yazar bize ne ?

eeee anlat bakalım nerede karar kıldın:)
  • ugurrsy U kullanıcısına yanıt
    Moda oldu dedim kötü bir şey demedim,neden sinirlenip bana zıplıyorsun hemen?

• radko kullanıcısına yanıt
    sinirlenme değil de ,senin yararlı bir bilgi paylaştığına şahit olmadım,sürekli muhalefet ,çarşı ,herşeye karşı gibi bir durum ortaya çıkıyor da

hani halkımız istifade etsin tecrübeden
  • Hangi sitelerden bakiyorsunuz otellere?

Ilk tercihim

Etstur

Tatilbudur

Tatil.com

Tatilsepeti

Bu dördünden baska saglam site varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extraordinaryman45

Hocam daha açıklanmayan tesisler var ben de yarını bekliyorum. Ramazan bayraminda Antalya bölgesinde kalabilmek icin. Bayram dönemi için Voyage larda rakiplere gore iyi fiyatlar vardı geçen hafta. 5 gece 6300 Belek'te az önce baktım hem zam yapmışlar hem de 7 gece kısıtlaması koymuşlar.
    Yarin aciklanacak oteller hangileri? Hangi siteden?

• benmisim kullanıcısına yanıt
    Jolly ?

Sanane radko sanane!

Şurda boş boş konuşup durma, 2 fırsat paylaş, 2 otel paylaş. Sana taviz yok bundan sonra. Adam akıllı yorum yapmıyorsan, traş yapma.

• yirthan kullanıcısına yanıt
    Rezervasyonumu henüz tamamlamadım ama yazayım.

Innvista Belek.

Bu otel 2 sene önce 2017’de fiyat/performans oteliydi. 3 gece konaklamıştım. Fiyatları dün açıkladılar, temmuzdan eylüle kadar tek fiyat. 2 kişi 5 gece 3600 TL.

Ben Eylül 15 girişli 6 gece Granada’yı iptal ediyorum. Buraya aktarıyorum. Ki Granada’yı dip fiyattan almıştım. Arap riskine girmeyeceğim.

Müsait bir ara da trip yorumumu bulur, eklerim buraya. Orada pool barda serkanın yaptığı mojito’yu Voyage, Sueno dahil yapanı görmedim.

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Aman hocam sakin olun sinirlenmeyin. Gerek yok tartışmaya. Ben de merakla bekliyorum bahsetmiş olduğunuz oteli.

Edit: Vallahi siz yazmadan 10 dakika önce innvista oteli inceledim fiyatı fena değilmiş acaba burası mı demiştim
    F/p olarak iyi duruyor haklısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaXiLoPeZ -- 18 Kasım 2018; 21:28:56 >
  • 2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Sherwood otellerinde kalan hic oldumu, yorumlariniz nelerdir?

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Tripadvisor’da yorum yazmamışım otel için ama sorana yardımcı olurum. 3 gece 2017’de 15-18 temmuz konaklamıştım.

Yalnız sıkıntı çıktı kontenjanda, yarın sabah dönecekler. Granada 4 oda 2 kişi almıştım, burayı 2 aile odası alıp temmuzda 677 Lira fark ödeyeceğim. 140 lira granada için sigortam yanacak. O da zaten bunun için.

Otel alanı küçük kabul ama içki ve yiyecek kalitesi üst düzeydeydi. Otel anex ile anlaşmalı o yüzden rus dolu. Rus ve Türk. Özellikle 2017 konusunda bir çok kişinin yorumunu bulabilirsiniz. O zaman 3 gece için 1800 ödemiştim. Şuanda da o günün parasıyla 5 gece 300 yapar. Otel zaten 3600 fiyat veriyor.

2016 ekimde ödendiğini düşünürsek 2 senede %20 artış olması çok normal.

Gecelik 720₺ ye fırsat dememeniz iyi oldu. Konu başlığı açısından abartılacak iyi fiyatta değil sonuçta.

Bu seneki yorumlar kalitenin düştüğü ile ilgili bilginiz olsun...

Temmuz ortasında 720 TL’ye 2 kişilik düzgün bir tesis gösterir misin bana Belek bölgesinde?

2 kişi temmuzda 300’e ultra her şey dahil diye bir yer bulursan bile gitme derim, muhtemelen kedi eti yedirirler radko’cuğum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 18 Kasım 2018; 22:0:5 >
  • Ali Bey Resort Sorgun'da 24 Ağustos girişli 6 gece, 2 yetişkin ve 2 yaşında bir çocuk için 6.732 lira çıkıyor. Bu fiyatı hak etmediğini biliyorum ancak fiyatlar bütün otellerde acayip yükselmiş. Geçen yıl Barut Acanthus Cennet'te konaklamış ve memnun kalmıştık. Barut'ta geçen yıl 4.300 liraya 6 gece konaklamıştım, şu an 6 gece için 11.600 lira istiyorlar.
    6 gece için 7000 liraya kadar Ali Bey Resort'tan daha iyi bir otel tavsiye edebilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de nacizane sizlerle fikirlerimi paylaşmak istiyorum. Öncelikle bu zamana kadar kaldığım otelleri sıralamak isterim:
    1. Voyage Sorgun (Side)
    2. Martı La Perla (Marmaris)
    3. Yelken Hotel (Bodrum)
    4. Club Hotel Letoonia (Fethiye)
    5. Sentido Gold Island (Alanya)
    6. Long Beach Resort Hotel (Alanya)
    7. Atlantique Holiday Club (Kuşadası)
    8. Pine Bay Holiday Resort (Kuşadası)
    9. Zena Resort (Kemer)

Aklıma gelenler bunlar. Bu oteller arasında ilk üçü sıralamam gerekirse Voyage, Sentido ve Long Island diyebilirim. Ancak diğerlerinde de hay Allah çok hayal kırıklığına uğradım diyeceğim bir durum da çok şükür olmadı.

Geçen yıl @radko bey ve birkaç kişinin önerisiyle Kuşadası'nda kaldım ve 4 gece 2 yetişkin 2 çocuk toplam 1000 TL ödedim. Ve dev gibi aquaparkta büyük kızım, eşim ve ben çok eğlendik. Otelde kırmızı et, beyaz et oldukça çoktu. Balık yok denecek kadar azdı. Kişi başı günlük 125 TL'ye harika bir tatil yaptık.

Eleştirebilirsiniz ancak ben de radko bey gibi düşünüyorum. Günlük kişi başı 400 TL oldukça yüksek. Açıkçası ben 1 haftalık tatile maaşımın üzerinde bir tutar ödemenin mantıksız olduğunu düşünüyorum. Tabi burada Türk Lirası'nın değerinin ne kadar düştüğü sonucuna da varabiliriz.

Hepinizin fikirlerinize saygı duyuyorum. Ancak zaman zaman da fiyat / performans otellerini de bizlerle paylaşmanızı isterim. Ben Ephesia Holiday Beach Club'u bu yıl için aldım ve önceki mesajlarımda paylaştım.

• umityilmax U kullanıcısına yanıt
    Önerdiğim otelden memnun kalmanız sevindirdi,yeni fırsat olursa mutlaka sizlede paylaşırım 👍(o paralara biz kedi eti yiyormuşuz ya 🤣)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 18 Kasım 2018; 22:35:6 >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.