Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ets fiyatlarına baktım da yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi ayık kafa ile yazılan rakamlar değil bunlar. Önümüzdeki sene tatil hayal, belli oldu.
  • Sırf çocuk için unutulmaz bir tatil olsun diye The Land of Legends gitmeyi düşünüyorum, yarım pansyion aşırı pahalı.
    Rixos grubunun oteli olduğundan rixos premium belekten otelin servisi varmış Legends otele ve ücretsizmiş rüxos müşterilerine.

Rixos belek için indirim gelir mi daha fazla sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nukeshore -- 12 Kasım 2018; 12:34:19 >
  • nukeshore N kullanıcısına yanıt
    Açıklanan fiyatlara indirim beklemeyin yüzdesel indirim düşerek devam edecektir fiyatlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rusların Türkiye'deki otellerden en fazla şikayet ettikleri konu sabah kahvaltısından önce şezlonglara atılan havlularmış.

ikinci şikayet konusu ,yemeklerin hep aynı olması ve 3 gün sonra yemeklerden bıkmalarıymış

votka konusunda bir şikayet yok o zaman DAVAY

https://www.gmdergi.com/slide/ruslar-turk-otellerindeki-sikayetlerini-siraladi/
  • nukeshore N kullanıcısına yanıt
    Rixos Premium 900tl/gece fiyat veriyor Mayıs sonu 5 gece için. Yenilenmiş Voyage bile 630tl/gece. Cidden abartmislar fiyatları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence 9 + puanlı otellerde yerli turist tamamen gözden çıkarıldı 2019 için... Parası olan ya da mevcut piyasa şartlarına güvenip borcuna girebilen mutlaka kar edecektir bu erken rezervasyonla...
  • arkadaşlar konu dışı olacak biraz ama bebekle tatil için 9-10 aylık olması zorluk çıkarır mı? bir yaşın altında bebekle tatil yapan arkadaşların deneyimleri nasıldı?
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    NEDİR hocam kulaktan dolma bilgiler

• Goudelock kullanıcısına yanıt
    Hocam illa ki tecrubeliler vardır aramızda ama Mayıs sonuna kadar beklerseniz tecrübemi aktarabilirim.

• Bir günde pahalanmış granada.Gene uygun fiyatı ama 1 gün İçin fazla para vermem insana koyar.Birde world kart olayı var

• gecen sene gıttım hocam 5 gun sımdıye kadar gıttıgım oteller arasında en ıyısı dıyebılırım

yemeklerıne dıyecek yok her çeşit yemek mevcut
    otelın ıcınde gol var balıklar kaplumbaga ordek felan var otele guzel bı konsept katmıs kesınlıkle memnnun kalırsınız puanı 9.2 olması normal cunku memnun olmayan yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

gecen sene gıttım hocam 5 gun sımdıye kadar gıttıgım oteller arasında en ıyısı dıyebılırım

yemeklerıne dıyecek yok her çeşit yemek mevcut
    otelın ıcınde gol var balıklar kaplumbaga ordek felan var otele guzel bı konsept katmıs kesınlıkle memnnun kalırsınız puanı 9.2 olması normal cunku memnun olmayan yoktur
    Hangi otel burası

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Hangi otel burası

Alıntıları Göster
    jiva beach fethiye tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

jiva beach fethiye tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Hocam Barut ya da Voyage otellerinde tecrübe var mıydı? Kıyaslama için soruyorum da...

• quote:

Orijinalden alıntı: nukeshore

Sırf çocuk için unutulmaz bir tatil olsun diye The Land of Legends gitmeyi düşünüyorum, yarım pansyion aşırı pahalı.
    Rixos grubunun oteli olduğundan rixos premium belekten otelin servisi varmış Legends otele ve ücretsizmiş rüxos müşterilerine.

Rixos belek için indirim gelir mi daha fazla sizce?
    Oraya dışarıdan da aliyorlar diye biliyorum. Yakın bir otelde kalip, gunluk giris yapılabilir. Yarim pansiyon cocukla cok sıkıntı. Ve gereksiz pahalı otel.

• quote:

Orijinalden alıntı: askala

Hocam Barut ya da Voyage otellerinde tecrübe var mıydı? Kıyaslama için soruyorum da...

Alıntıları Göster
    hocam barut ıle denk otel ancak voyage tabıkı daha ıyıdır ama jıva da 5 gun tatıl parasına voyage de 2 gun yapılır f/p olarak jıva mantıklı
  • Granada dün verdiği fiyatı veriyor 1 saatliğine, bana özel olarak ama bu sefer de arap popülasyonu düşündürdü. Tamam fiyat çok iyi bu seneye göre ama gidip de rezil olmak da var.

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Ne zaman veriyor? Alalım soylerseniz

• Şu an arasak bizede verirdiler mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemnalbant -- 12 Kasım 2018; 13:46:28 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.