Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir arkadaşta sağolsun özelden yukarda sildiğim bir mesajı almış ss atıyor. Bizde zeynep en iyi otel demiyoruz. F/p diyoruz.

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eudo E kullanıcısına yanıt
    Delphin diva 5 gece 12 bin tl cikiyor nerde ayni fiyat? Varmi baska tavsiyen maxx royal falan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S4lw4tor3 -- 15 Temmuz 2019; 9:35:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hekimoglu19 kullanıcısına yanıt
    allah canını almasın şaşkın

kuzu kulbastı dedıgın dananın her tarafını ışleyıp ızgara yapmıslar olay bu.. sende kuzu dıye yutuyorsun- yutturuyorsun

şimdi o resmi sen cektıysen cok gorgusuz bır sey oldugunu belli edıyorsun ama sana solım onu sen cekmedın sana yolladılar

5 gunluk aksam lıstesı

ızgara tavuk standart kanat but bonfıle.degıstırıyorlar ... yanında cedarlı kofte -ızgara kofte tavuk doner ( o gun kofte varmıydı yoksa sadece tavuk donermı yada balık ızgaramı tam hatırlayamadım - dana ızgara kulbastı_. et doner

doner ve kulbastı olmayıversın bu fıyata dedımya sankı benı dınlemış sonrakı gunler onlar cıktı

her neyse konu o degıl derdım senın saldırgan tutumun ????

otelle yemek harıcı bır youmun varda ben mı kacırdım havuz-agua - oda-anımasyon snack bar-hızmettemizlik peyzaj-mımari

mesala ben temızlıkte sorunlar yasadım kişisel sansızlık dıyıp ustune hıc dusmedım cunku bana olur sana olmaz ınternet problemı yasadım degınmedım( ama canım cok yandı)

ama degıstırılemez seyler var konseptı- havuzu peyzajı degıstırebılırmın hayır cok buyuk bır sey olmazsa ascıyıda degıstıremezsın odayı degıstıremezsın ben bunların ustunde yuruyrum sızın derdınız yemek

otelın bence en buyuk sorunu sogutma sıstemleri bunu bungolow lobı yemekhane ve ortak alanlar icin soyluyorum ana bına odasını veya baska yeri bılmem

tekrar soyluyorum belekde bu senekı fıyatlandırmada zeynep fıyat avantajıyla onde ama aynı rakıplerı fıyat avantajını kapatırsa zeynep rakıplerıne gore totalde gerıde otel

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba bende sızın gibi düşündüğüm için Marmaris bölgesinde hersey dahil konsept otellere bir dolu para vermek yerine sadece kahvaltı olan güzel temiz bir otel yada butik otel arayışı içindeyim aksaz da askeri tesislere günü birlik giriş hakkım olduğu için otel sadece konaklama için olacak fazla bir beklentim Yok bu konuda uygun fiyatlı bir otel Öneriniz varmıdır acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S4lw4tor3

Delphin diva 5 gece 12 bin tl cikiyor nerde ayni fiyat? Varmi baska tavsiyen maxx royal falan?
    ee son dk fırsatlarında dıva ve palaceyıeyı paylasmıstım

sezon ortası 4800 tl 5 gun zeynep kalıtesınde tabı otel bulamazsın gelecek sezon mesaj at bak sana nasılotel buluyorum

sezon basında sueno ve granada dedım bırı 7 bındı bırı 3500 mu 600 mu neydi

senin ıcın son dk fırsatlarını kovalayacagım benzer fıyatlı EGER FIRSAT OLURSA zeynep gırıs veya cıkıs tarıhınden 2 gun oncesı veya sonrası sana haber edecegım

dıyecegın tek cumle su bana abı zeynep daha ıyıydı-kotuydu tavsıye etdıgın kotu dersen 2 gunu ben odeyecegım sözum söz butcem yok dersen yıne ben odeyecegım

sezonbasında sen bana mesajla hatırlat o senenın F/p bulacagım sana

OK Mİ KARDEŞŞ

• Birbirimiz ile yazışırken en önemli şeyin SAYGI olduğunu unutmayalım. Bence artık bu arkadaşa cevap vermeyin. Embesiller felan yazarak saygı seviyesini gösterdi. Başlık ile ilgilenen adminlere duyurulur

• crazydentist kullanıcısına yanıt
    Ben geçen yıl IQ Marmaris otelde kalmıştım. Otel makul fiyata HD tarzında çalışıyor. 3 öğün açık büfe yemek ve en iyi markalar olmasa bile viski dahil içkiler fiyatın içinde. Bira Skol, rakı Saki, viski Dimple. Kişi başı 240 TL civarı. Biz alkol kullandığımız için, hesap yapınca daya uygun olduğunu düşünmüştük. Yeri İçmeler'de ama plajı yok. Bir değerlendirin derim. Ben memnun ayrılmıştım.
    Yemek konusunda ben yorum yapmıştım, sn. Eudo'nun yemekle ilgili olumsuz bir yorumunu hatırlamıyorum. Onu da söylerken yemek olayının göreceli olduğunu, yemek seçtiğimi söyledim. Yoksa et çıkmış, tavuk çıkmış; et yememiş insan değiliz.

Genel olarak beğendiğim, azınlıkta da olsa kusurları olan bir oteldi. Bu kişisel bir görüştür, yorum denen şey özünde (kelime anlamında) tarafgir bir dile getirmedir. Bunun için; yok yalan söylüyorsun, yok art niyetlisin demek kimsenin hakkı da haddi de değil.

Netice olarak verdiğim paraya göre iyi bir tatil geçirdiğimi düşünüyorum. Coşku Bey'e tavsiyesi için teşekkür ederim, bir sonraki tatilim için de kendisinin tavsiyesine başvuracağım. Selametle...

• quote:

Orijinalden alıntı: Eudo

ee son dk fırsatlarında dıva ve palaceyıeyı paylasmıstım

sezon ortası 4800 tl 5 gun zeynep kalıtesınde tabı otel bulamazsın gelecek sezon mesaj at bak sana nasılotel buluyorum

sezon basında sueno ve granada dedım bırı 7 bındı bırı 3500 mu 600 mu neydi

senin ıcın son dk fırsatlarını kovalayacagım benzer fıyatlı EGER FIRSAT OLURSA zeynep gırıs veya cıkıs tarıhınden 2 gun oncesı veya sonrası sana haber edecegım

dıyecegın tek cumle su bana abı zeynep daha ıyıydı-kotuydu tavsıye etdıgın kotu dersen 2 gunu ben odeyecegım sözum söz butcem yok dersen yıne ben odeyecegım

sezonbasında sen bana mesajla hatırlat o senenın F/p bulacagım sana

OK Mİ KARDEŞŞ

Alıntıları Göster
    evet bır fırsat daha delpın anlasılan yerlı turıst bulamamış devamlı kampanya yapıyor

21 -26 temmuz sezon ortası hemde

delpın palace

2+1 5700 tl

fıkır edınme kısteyenler
    https://www.youtube.com/watch?v=cmBG7TOtTtE

buda zeynep vıdeosu
    https://www.youtube.com/watch?v=GkhsqwohV9U

900 lıra fark var 100 tl benzın duş 800 tl

800 lıra farka degermı degmezmi sızler karar verın

bır arkadas saygıdan bahsetmiş kıme ne soylemısım de saldırmaya baslamışlar.. karıslıklı saygı gostermeyen saygı beklemesin ıyı kotu fıkre tahammulu olmayıp saygı gostermeyen saygı beklıyor ılgınc

• bu yıl karar verdim 7500 lirayı gidip 5 gece otele vermekten vazgeçtim arkadaşlar. Bunun yerine günü birlik geziler yapacağım, gittiğim yerdeki güzel restoranlarda yemek yiyeceğim, hem daha ekonomik olacak hem de daha keyifli bence. Bu düzene lanet edelim mi bilmiyorum bir otele beş gece 7500 vermek bu da en düşük fiyatı!? Başkaları da şaka gibi 20 bin 25 bin meblağlar yazmış ve demekki bu paraları birileri verebiliyor?? Yazıklar olsun
  • Bu yazın en tartışılan oteli DUJA BODRUM hakkında 4 gecelik tatil yorumlarım;

Özet: Puanım 7/10. Tesis güzel, çalışanlar gayretli ancak sayıları az, birşey istediğinizde oluyor ama geç ve 2-3 kez söylemeniz lazım, yemekler-alkol iyi, deniz zevkli değil, otel 5 katlı bol bol merdiven ve asansör kullanıyorsunuz.

-Otele 12'de vardık oda hazır olmadığından 2'yi bekledik. O sırada herşeyden yararlandık. Balayı çifti olmanın avantajlarını kullandık. Odaya kahvaltı, meyve ve şarap servisi, 3 gece alacarte vs.

-Otel tesis olarak oldukça güzel. Yeri, manzarası, yerleşimi vs. oldukça hoşuma gitti. Biz ana binada kaldık. Deniz manzaralı oda istemiştik ancak ilk gün girdiğimiz oda hoşumuza gitmedi değişim istedik ertesi gün odayı değiştirdik.

-Havuzu yeterli büyüklükte. Şezlong sıkıntısı yok. Kenarlarda sabah kapabilirseniz localar var.

-Deniz tatili isteyenler tercih etmesin. Hele kum ve sığ deniz sevenler hiç etmesin. Platformdan giriş yapıyorsunuz denize ve derin. Ayrıca rüzgar son sabah haricinde durmadı bu da dalgaya sebep oluyor. Ben iyi yüzücüyüm farketmez diyenler çok zevk de alabilir. Platform üzerinde localar ve şezlonglar var. Sabah erkenden loca kapmanız lazım haricinde şezlong sıkıntısı yok çoğu boş kalıyor.

-Yemekler güzel. Herkes istediği birşeyler bulup yiyebilir. Tatlıları çok çeşitli göze hoş geliyor ama kaliteli değil. Her misafire 1 gece alacarte hakkı veriyorlar. Bize balayı çifti olduğumuzdan 3 gece verdiler. Balık-İtalyan-Meksika mutfaklarından yedik. İyi oldu akşamları açık büfeye bağlı kalmadık. Balık oldukça iyiydi. İtalyan vasat, Meksika ortaydı.

-Alkol konusunda barlar arasında fark var. Mesela pool bar maxx ürünleri var. 2. kattaki barda Chivas vs. kaliteli içkiler var.

-Çalışanlar ilgili, güleryüzlü ancak bazı noktalarda sayıları az. Mesela ana binada minibarları 1 kişi dolduruyor. Sadece 3 tane bellboy var. Odamıza gitmek için 10 dkk bekledik.

-Ana binada kalmanızı tavsiye ederim. 2. kat ve 5. kat odaların manzarası daha iyi. 3. kat odaların bahçesi var. 4. kat odaların da balkonu geniş. Hemen koridor başındaki odaları tercih etmeyin çünkü ortadaki bina manzarayı kesebiliyor. Mesela 410'a girdik biz hemen koridorda ilk oda, değişim istedik 506'ya geçtik daha iyiydi. Club odalarda ve uzak villa odalarda kalmanızı tavsiye etmem. Havuza-Denize-Aktivitelere uzak kalıyorsunuz.

-Aktiviteler sınırlı. Su topu-dart-akşam canlı müzik-dans gösterisi-çocuk eğlenceleri vs. şeklinde.

Havuz ve tesis

Aktivitelerin olduğu havuz başı ve pool bar

Deniz platformu

Manzara

Sorusu olanlar yazabilir.

• Arkadaşlar merhabala Konya'da acentayım tatil konusunda yardımcı olmak isterim, ancak konu içinde böyle birşey yapmam yasak mı değil mi bilgi verebilir misiniz, fiyat konusunda yardımcı olmak isterim açıkcası herkesin yararına olur.
  • areda1 kullanıcısına yanıt
    Yasak mı, değil mi ,biz bilmeyiz başkan bilir .Acentenin ismi nedir . Sadece turlarla mı ilgilisiniz?
  • ugurrsy U kullanıcısına yanıt
    Yurt dışı tur, yurt içi ve yurt dışı otel, uçak bileti üzerine çalışıyoruz , kısacası yurt içi tur harici hepsi mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

Hocam kıyı şeridnde sadece pzrtes yağış görünüyor

Bugun çok düşündüm iptal mi etsem diye
    Hocam şu an oteldeyim gayet iyi hava .29-30derece.Hissedilen daha fazla.Bunaltmıyor hava.Yağmur yok şu an.Yağmazsa bence üzülmeyelim gayet iyi bizim için gibi görünüyor.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Aynen korkacak kadar bişey yokmuş😀
    İyi tatiller hocam sizede

hocam balkonsuz oda diyo delphin de . nasıl oluyo resimde yok. otelin sitesindede gözükmüyor :) anabinadan ayrı bi yermi acaba?
  • korkmayın otellere telefon açın ,balkonsuz odan yerin üstünde mi altında mı diye sorun cevap vermek zorundalar
  • ugurrsy U kullanıcısına yanıt
    kaya belekten almayı düşünüyoduk 19-24 arası, gece baktık. bugün alamadan 24 tarihi dolmuş. 19-23 müsaitliği vardı. vazgeçtik. şimdi delphin palace lara dikkatimizi çekti. sanırım alıcaz. inşallah pişman olmayız. 16-21 arası 5700 diyo ets de

edit: burda mesajlasırken doldu otel :) 16-21 alamadık. mecbur 19-24 alıcaz. arkadaşlar bi bırakın bizde otel alalım ya :) gidemicez yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrayeyer -- 15 Temmuz 2019; 17:36:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eudo

evet bır fırsat daha delpın anlasılan yerlı turıst bulamamış devamlı kampanya yapıyor

21 -26 temmuz sezon ortası hemde

delpın palace

2+1 5700 tl

fıkır edınme kısteyenler
    https://www.youtube.com/watch?v=cmBG7TOtTtE

buda zeynep vıdeosu
    https://www.youtube.com/watch?v=GkhsqwohV9U

900 lıra fark var 100 tl benzın duş 800 tl

800 lıra farka degermı degmezmi sızler karar verın

bır arkadas saygıdan bahsetmiş kıme ne soylemısım de saldırmaya baslamışlar.. karıslıklı saygı gostermeyen saygı beklemesin ıyı kotu fıkre tahammulu olmayıp saygı gostermeyen saygı beklıyor ılgınc

Alıntıları Göster
    Harika fırsat.Daha rezervasyon yapmayanlar için.

• 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.