Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her sene farklı bir yere gitmeyi tercih ettiğim için ve denizi güzel olması sebebiyle didim düşünüyorum. çokda iyi olmadığını bildiğim halde seabird altınkum didimde Otele 29 temmuz - 4 Ağustos 6 gece 4 kişi için herşeydahil 5400tl rezervasyon yaptım. Malesef ki ücretsiz şezlong yokmuş. şezlong ücretide epey pahalı geldi(1 şemsiye 2 şezlong 100tl imiş doğruluğunu teyit edemedim) Plajı da çok kalabalık deniyor. Tam emin olmamakla başka bir otel arayışına giriştim. Bütçe 8000tl biraz üstüde olabilir, denizi iyi olması önemli havuz olmasada olur. 4 Ağustos 6 gece 4 kişi Herşey dahil ege bölgesi otel arıyorum. Kuşadası hariç. Pek konuya mesaj gelmiyor ama şansımızı deneyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xdian X kullanıcısına yanıt
    Hocam Ne yaptın sen öyle?Pansiyondan bozma yere 5400tl nasıl verdin.Gece sayısı 5e düşür çok kaliteli yerler bulabilirsin.

• Bayram için öneri yapabilir misiniz? Malatyadan gideceğim.2 kişi,yakın biryer olsun ve bütçe max 1.5-2 bayramda gezip gelcez biraz.Eskişehir düşünüyoruz uygun mudur?

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Hocam altınkumda düzgün bir otel gösterin bakayım. Bulabildiğim en yeni otel bu 2018 yenilenmiş. Diğerlerinde çoğu tüplü tv var. Odalara birşey demiyorum bile. Varsa öneriniz bakmak isterim.

Didimde kaldım beş para etmez

Kuşadası güzelçamlı mevkiini öneririm. Milli park var. Türkiyenin en güzel koylarına sahip
    Yaklaşık 10 yıldır her sene giderim

• reallist55 kullanıcısına yanıt
    Hocam kuşadasında 4 sene önce bulundum, üstsüz güneşlenip yüzen çok vardı aile olarak pek tercih sebebim değil o nedenle. Dediğiniz bölgede yoksa bakayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma06

2-7 Eylül arası 5 gece Duja Bodrum La Blanche den balayı çifti olarak Aldık tatilimizi ana bina Deniz manzaralı.
    @Diverso ya fiyat konusunda ki yardımından dolayı teşekkürler.
    ne kadar ücret ödediniz? bende balayı düsünüyorum.
    Seabird denize sıfır bir tesis ama onu halk plajı o yüzden sezlonglardan para talep ediliyor. Tesisin kendine ait bir plajı yok. 5400 TL çok ciddi bir rakam Didim için. Onun yerine bir yazlık kiralamayı düşünebilirsiniz akşamları da dışarıda yersiniz. Ancak ille de otel diyorsaniz Marla Suit otele bir bakın isterseniz. 4 yıldızlı diyorlar değil tabii ki de yine de Altinkuma yakın fena olmayan bir tesis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extraordinaryman45 -- 24 Mayıs 2019; 7:21:36 >
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Imkanlar dahilindeyse olur tabii Johnny Walker scotch oldugu için keskin bir kokusu olabilir. Jack varsa tercihim o yönde olurdu. Karışımın ikinci öğesi kola olurdu tabii ki vişne ile hiç denemedim viskiyi.

Didim e otel için gelmeyin, otelleri tatmin etmez ama koyları, denizi efsanedir özellikli çocuklu aileler için. Kumdur denizi. Hemen derinleşmiş. Didim ucuzdur, 2 şezlong 1 şemsiye 40 50 tl anca tutar, ki denize girilen bölgelerde bakkal, market boldur. Temel ihtiyaçlar çabucak ve ekonomik giderilir.

5400 sanırım 4 kişi total fiyat 2 oda icin, günlük 225 e gelir kişi basi , bence normal . Aracınız varsa otelinize yakin cennet koy var efsane güzel denizi var, haftasonlari ordayım. Annem her gün otelinizin önündeki denize gelir. Şezlong şemsiye 50 yi geçmez tahminim, geçensene 30 40 falandır 2 şezlong 1 şemsiye. Otel için yorum yapamam, lokasyon güzel ama didimde otel bilgim yok. Özel sorularınız varsa yardımcı olabilirim didim ile ilgili

• 2015 de gittim balayında, çok güzeldi ve kaliteliydi alkoller, yemekler. 2016 da bir daha gittim o kalite yarıya düşmüştü, demek simdi yerlerde... sizler ne zaman gittiniz?

• Dostum Malatya -Eskişehir arası 900 km'ye yakın bilgin olsun
    Gezmediysen Adana,Mersin,Hatay bölgelerini gezebilirsin. Yada Kapadokya olabilir.
    Eskişehir gayet güzel bir şehirdir gezmek için,tavsiye ederim lakin malatyaya biraz uzak gibi
  • arkadaşlar bu fiyatlardan dolayı denize yakın yazlık kiralamayı düşünüyoruz.

denize yakın makul fiyatlı evler kiralayabileceğimiz nereleri önerirsiniz. ayvalık-sarımsaklı ve keşan-erikli ayarında veya daha iyisi var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Didimde kaldım beş para etmez

Kuşadası güzelçamlı mevkiini öneririm. Milli park var. Türkiyenin en güzel koylarına sahip
    Yaklaşık 10 yıldır her sene giderim
    kuşadası milli park koyları için türkiye'nin en güzel koyları diyemeyiz...

şöyle ki,

1 no'lu kum plaj dalgasız ise güzel.. lakin sahil kısmı yok.. arkada ağaç altı boş masa bulup yerleşmelisiniz.. ayrıca araç ile gidildiği için çantanızı, aracınızın anahtarını vs takip etmek imkansız.. annenizi masaya hapsetmeniz gerekir.. ayrıca temmuz-ağustos aylarında çok kalabalık...herkes geliyor maşallah..

2-3 ve 4 no'lu plajlar taş, çakıl, kaya karışımı deniz tabanı... sürekli yüzerseniz olabilir..yere basayım derseniz deniz ayakkabısı ile bile ayağınız yaralanabiliyor..

milli park doğa ve manzara olarak güzel..

ama neden tercih edilmezi bir kez daha yazayım..

1- çok fazla domuz var.. ve her yer domuz yatağı.. domuz kokusunu hemen alıyorsunuz.. koku rahatsız ediyor..
    2- çok fazla arı var ve çok arsızlar... 1 no'lu kum plaj derin değil..sahilden 50 metre açılmanıza rağmen arsız arılar gelip vücudunuza konabiliyor..refleks hareket yaparsanız sokuyor ve iyi de acıtıyor maşallah.. alerjisi olan aman dikkat.. diğer plajların arıları ise bambaşka...dom dom eşek arısı..renkli ve iri..
    3- milli park olduğu ve yerleşim olmadığı için yaban hayatı hem deniz dışında hem de içinde oldukça etkili.. deniz solucanı denen bir hayvan yüzünden en güzel denilen son plajda hiç denize girmeden döndük.. maşallah solucana..oldukça babayiğitti..
    4- aracınızla gitmek zorundasınız.. sürekli malzeme takibi yüzünden yüzdüğünüzden bir keyif alamıyorsunuz..
    5- otel konaklama açısından davutlar-güzelçamlı bölgeleri hiç bir olanak sunamıyor.. kuşadası sahillerinde işe yarayan bir-iki otel var ama belek parasına gelmiş onlar da.. belek'e gider en azından konfor, lüks ve havuz keyfi olanaklarını tadarım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turizmpsikoloğu -- 24 Mayıs 2019; 11:13:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma06

2-7 Eylül arası 5 gece Duja Bodrum La Blanche den balayı çifti olarak Aldık tatilimizi ana bina Deniz manzaralı.
    @Diverso ya fiyat konusunda ki yardımından dolayı teşekkürler.
    Biz teşekkür eder, tekrardan tebrik ederiz.
    Sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleyman35

ne kadar ücret ödediniz? bende balayı düsünüyorum.

Alıntıları Göster
    Merhaba.
    Tarihleri özel mesajla iletirseniz fiyat sunmak isteriz.
    Ayrıca başka alternatifler de yaratabiliriz.
    Sevgiler.
  • 6haziran -9haziran arasi

2bay

günlük 200-250 civarı otel öneriniz varmıdır

bölge :Antalya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kickergls -- 24 Mayıs 2019; 12:53:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Dostum Malatya -Eskişehir arası 900 km'ye yakın bilgin olsun
    Gezmediysen Adana,Mersin,Hatay bölgelerini gezebilirsin. Yada Kapadokya olabilir.
    Eskişehir gayet güzel bir şehirdir gezmek için,tavsiye ederim lakin malatyaya biraz uzak gibi
    Hocam bütçe açısından çok zorlar mı? Dediğim gibi max 1.5-2 bin olması lazım.

• Balayı için ekim sonuna doğru kıbrıs da öneriniz varmıdır

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.