Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eg90

Merhaba arkadaşlar, içmeler bölgesine gidecek arkadaşlar için tavsiyem; grand azzur veya grand yazıcı da kalmaları yönünde. İkisi de çok iyi özellikle yazıcı yabancı alkol de 1.sınıf alkoller kullanıyor. Sentido Orka adlı bir otel var yine aynı bölgede tavsiye etmiyorum. Bir tavsiye de ben istiyorum Bodrum'da denize sıfır 5 yıldızlı uhd otel arıyorum. Özellikle alkolü benim için önemli. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar cevaplarsa teşekkür ederim. Herkese iyi tatiler diliyorum :)
    Merhaba.
    Bir çok tesis önerebiliriz tabi ki.
    Fakat bütçenizi bilmiyoruz.

Üst segmentte; Hilton Bodrum Türkbükü, Xanadu Island, Lujo Bodrum gibi tesisler olabilir. (Özellikle Hilton’da %20 indirimimiz var şu an DH kullanıcılarına özel)

Orta Segmentte; Delta Hotel By Marriott sıklıkla olumlu geri dönüşler aldığımız bir tesis. Ya da Hapimag Sea Garden olabilir?

Fiyat - Performans / Fırsat Oteli; Duja Bodrum La Blanche, Club ya da villa odaları değil ama Ana Bina Deniz Tarafı odaları bizce bu sezon can yakmaz. La Blanche bu işi ziyadesiyle becerecektir.

Tabi bunlar uhd tesisler için tavsiyelerimiz.
    Sevgiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar aşağıdaki otellerde daha önce konaklayan oldu mu? Fikirlerinize almak isterim. Aile ve 1 çocuk gideceğiz.

Sky Nova Suites Hotel
    Risa Hotel Bitez
    Bitez Otel Seaside
    Paloma Family Club
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 15 gün hatta 10 gün sonrası. Tripadvisor’e bakıyorum; turistler inşaatı eleştirmişler, iş sağlığı ve güvenliğini anlatmışlar yorumlarda resmen, Türk turistler ise içecek&yiyecek kalitesi sebebiyle yüksek puan vermişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eg90 kullanıcısına yanıt
    Hocam İçmeler’de ben sadece Sentido’yu öneririm açıkçası. Beşiktaşımızın başkan yardımcısının görgüsüz yeğeninin Ferrarisini gözümüze gözümüze sokması harici herşey çok güzeldi.

Bodrum’da ben rüzgar severim derseniz; Kefaluka’yı öneririm.

• Diverso kullanıcısına yanıt
    19-24 ağustos 5 gece evli çift için duja ve hilton bodrum fiyatlarınızı öğrenebilir miyim? Mesaj attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium87

19-24 ağustos 5 gece evli çift için duja ve hilton bodrum fiyatlarınızı öğrenebilir miyim? Mesaj attım.
    Merhaba.
    Talebiniz özel mesajla karşılandı.
    Sevgiyle kalın.
  • Diverso kullanıcısına yanıt
    Bu tarz gelen taleplerin fiyatlarını buradan paylaşabilir misiniz ? En azından tatile gidecek olan kişilerin fiyat kıyaslaması yapabilmesi için karşılaştırma tercihi olur. Hemde bizde faydalanma şansına ulaşmış olabiliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

Bu tarz gelen taleplerin fiyatlarını buradan paylaşabilir misiniz ? En azından tatile gidecek olan kişilerin fiyat kıyaslaması yapabilmesi için karşılaştırma tercihi olur. Hemde bizde faydalanma şansına ulaşmış olabiliriz.
    Merhaba.
    Aslına bakarsanız bizler için de kolaylık sağlardı,
    Fakat indirimli fiyatları afişe etme şansımız yok.
    Ayrıca anlık kampanyalar da olabiliyor. Örneğin bugün uyguladığımız ek indirimleri ertesi gün uygulama şansımız olmayabiliyor.
    Herkes için yanıltıcı olabilir.
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Sevgiyle kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diverso -- 23 Mayıs 2019; 10:39:17 >
  • Merhabalar. Bayram için 4 haziran giriş 8 haziran çıkış olacak şekilde antalya da tatil düşünüyoruz. 4 yaşında ve 1 aylık olan 2 de çocuk olacak şekilde gideceğiz. küçük bebek ve küçük çocukla rahat edebileceğimiz fiyat olarak çok yüksek olmayan yer tavsiyesi olan varsa sevinirim. Bir sürü otel var. insan hangisine bakacağını şaşırıyor. Bazen fiyat da yanıltıcı olabiliyor. özellikle side manavgat bölgesine bakıyorum. başka alternatif f/p li otel tavsiyesi olan varsa da beklerim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARRİOROFLİFE

Merhabalar. Bayram için 4 haziran giriş 8 haziran çıkış olacak şekilde antalya da tatil düşünüyoruz. 4 yaşında ve 1 aylık olan 2 de çocuk olacak şekilde gideceğiz. küçük bebek ve küçük çocukla rahat edebileceğimiz fiyat olarak çok yüksek olmayan yer tavsiyesi olan varsa sevinirim. Bir sürü otel var. insan hangisine bakacağını şaşırıyor. Bazen fiyat da yanıltıcı olabiliyor. özellikle side manavgat bölgesine bakıyorum. başka alternatif f/p li otel tavsiyesi olan varsa da beklerim. teşekkürler.
    Merhaba.
    Talebiniz özel mesajla karşılandı.
    Sevgiler.
  • Arkadaşlar
    Lara Family Club Hotel

Xafira Deluxe Resort

arkadaşlar üstteki 3 yıldızlı alttaki 5 yıldızlı. Fiyatlar aynı neredeyse. İkiside Ultra herşey dahil. Üsttekinin yorumları daha iyi gibi geldi bana. Bu otellerde kalan var mı aranızda?
  • necoe66 N kullanıcısına yanıt
    Xafira delux kesinlikle adi gibi delux bir otel degil , denize uzak bu nedenle aquasi fena degil yemekleri agirlikli tavuk odalara eh işte,personel ne icersin tarzi.

• Yaziyor Y kullanıcısına yanıt
    Diverso'nun bilgilendirme ve tavsiyeleri üzerine Litore'den vazgeçip dh özel indirimi ile Starlight Resort Hotel e (Side/Kızılağaç) diğer bilinen tur sitelerinin tamamından daha uygun fiyata rezervasyonu gerçekleştirdim.

Rezervasyon sonrasında Setur'dan voucher belgelerini de gönderdi. Bence aklınızda ki otel ve fiyat bilgisini paylaşırsanız daha uygun alternatifleri uygun fiyattan sizlere sunacaktır.

Şahsen iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Tekrar teşekkür ederim.
  • Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    Infinty e giden 3 kisiyle mesaj yoluyla konustum , 3 ude cok memnun kalmislar ama tahminim bunda fiyatin etkisi coktur , yemekleri ve personel ilgisi cok iyi dediler tahminim aquanin daha acilmamis olmasi etken olabilir (1 haziranda personel müdürü aqua nin acilacagini soyledi bana ) ama yeni tadilattan cikmis bir otelin ilk sene eksikleri olabilir bunu unutmayin.

• necoe66 N kullanıcısına yanıt
    Ne hallere düştük , hala neyin çabası abi bu ? Geçen sene bu kıytırık otellere vereceğiniz parayla çok çok daha güzel yerlere gidebiliyordunuz, gitmeyin abi gitmeyin. Farkındayım 1 senede memleketteki değişimin ama biraz sayginiz olsun kendinize, ailenize , cebinize. Otellerle bir bağlantım yok, çalısani ortağı değilim, düşmanı değilim ama yazık paranıza. Disinizden tirnaginizdan arttırdığıniz ya da 9 ay Söve Söve borcunu odeyeceginiz bu kıytırık yerlere gitmektense , gidin oda kahvaltı pansiyon, kiralık ev, butik otele. İnanin eşiniz çocuğunuz daha mutlu olacak, Didim'e gelin, Akyaka ya gidin, kaş a Olimpos a gidin, temiz hava deniz kum tadını çıkarın abi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yaziyor

Diverso'nun bilgilendirme ve tavsiyeleri üzerine Litore'den vazgeçip dh özel indirimi ile Starlight Resort Hotel e (Side/Kızılağaç) diğer bilinen tur sitelerinin tamamından daha uygun fiyata rezervasyonu gerçekleştirdim.

Rezervasyon sonrasında Setur'dan voucher belgelerini de gönderdi. Bence aklınızda ki otel ve fiyat bilgisini paylaşırsanız daha uygun alternatifleri uygun fiyattan sizlere sunacaktır.

Şahsen iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Tekrar teşekkür ederim.
    Güven duyduğunuz için bizler teşekkür ederiz.
    Fiyat avantajı yaratıp insanları bu avantajlardan yararlandırdıkça bizler de mutlu oluyoruz.
    Ankara'ya geldiğinizde ofisimize de bekleriz tanışmak için.
    Saygı ve sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

Ne hallere düştük , hala neyin çabası abi bu ? Geçen sene bu kıytırık otellere vereceğiniz parayla çok çok daha güzel yerlere gidebiliyordunuz, gitmeyin abi gitmeyin. Farkındayım 1 senede memleketteki değişimin ama biraz sayginiz olsun kendinize, ailenize , cebinize. Otellerle bir bağlantım yok, çalısani ortağı değilim, düşmanı değilim ama yazık paranıza. Disinizden tirnaginizdan arttırdığıniz ya da 9 ay Söve Söve borcunu odeyeceginiz bu kıytırık yerlere gitmektense , gidin oda kahvaltı pansiyon, kiralık ev, butik otele. İnanin eşiniz çocuğunuz daha mutlu olacak, Didim'e gelin, Akyaka ya gidin, kaş a Olimpos a gidin, temiz hava deniz kum tadını çıkarın abi.
    Sonuna kadar katılıyorum arkadaşa.

Gidin 1/5 fiyatına Olimpos da , Kaş da , Fethiye de , Didim de apartlarda kalın. Hem insanımız kazansın . Hem de cebiniz kazansın.
    Gooogle ye yazıp apartların telefonlarını bulmak çok kolay.

Airbnb de referanslı yeni üyeliklere indirimler vardı . Oradan apart bulabilirsiniz . Ben geçen yıl airbnb deki bulunan Olimpos apartlarında kaldım . 920 tl ye 6 gün kahvaltı dahil tatil yaptık . istediğimiz yerde de yemek yedik içtik (1000-1200 civarı da yemeğe içmeye verdim ). çokta uyguna geldi. Formda konusu vardı .

https://forum.donanimhaber.com/airbnb-seyahat-konaklama-yeni-uyelige-194-tl-indirim--133907899?

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Dediklerinize katılmakla birlikte bir parantez açmak istiyorum. Malesef oda kahvaltı,pansiyon veya butik otellerin fiyatları da çok normal değil.

Bu Ramazan bayramı için 2 farklı otelde toplam 5 gece HD konseptinde otel aldım. Toplamda 5 gece için 2000TL'den az ücret ödedim. Yani ortalama geceliği 400 TL diyebiliriz.

Şimdi bayram döneminde en kötü da kahvaltı,pansiyon veya butik otellerin fiyatları gecelik 200 TL. (Bunlarıda gerçekten ne görsel olarak beğenirsiniz nede hizmet olarak.)
    Öğlen 2 yetişkin 1 çocuk birşeyler atıştırsanız 2 şer bira içseniz en az 100-150 TL lik olursunuz. Plaja giriş ücreti yok şezlong ücreti,yok otopark ücreti extrası. Akşam oldu karnınız acıktı. Gitsen bir restoranta yemek yanına söylesen bir ufak rakı en az 250-300 TL ödemeden kalkamazsın.

Ne oldu şimdi butik otelde kaldık toplamda 600 TL harcadık ıvır zıvır hariç.

Demem o ki yerine göre butik otel tatili,yerine göre HD sistem tatil daha ekonomik oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

Evet hocam 15 gün hatta 10 gün sonrası. Tripadvisor’e bakıyorum; turistler inşaatı eleştirmişler, iş sağlığı ve güvenliğini anlatmışlar yorumlarda resmen, Türk turistler ise içecek&yiyecek kalitesi sebebiyle yüksek puan vermişler.
    maalesef yerli turistler çalışanların ricası ile tripadvisor'a iyi yorumlar yazıyor
    özellikle çalışan ismi yazılarak yapılan yorumlar, çalışanların prim almak içim yazdırdığı şüphesi uyandırıyor
    yabancı turistlerin yorumları bence daha objektif oluyor
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Oteli önceden aldıysanız doğru yapmışsınız , ama son zamanlarda buraya yazıp fiyat alan arkadaşlar için diyorum bunu, geç kaldınız artık, bu saatten sonra HD tatil için öpülecek kuşsunuz siz diyorum. Kasım'da Aralık'ta alan adam zaten planlamasını yapabilmiş ,tercihlerini ve bütçesini ona göre ayarlamış , yan gelip yatıyor fiyatları izledikce göbeğini kasıyor :)

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.