Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Teşekkür ederim yorum için.Ben fp olarak baktım olaya. 2 çocuk ücretsiz otel sayısı çok az.Olanlarda inanılmaz pahalı.Voyage mesela aynı döneme 11k istiyor.Bu rakamlarda 2 çocuk ücretsiz bulamadım.Ya bundan kötüler var ya da çok pahalılar.Mesela daha önce gittim limak limra 7900 gibi.Bütün yorumları okudum otelle alakalı.Bazı sıkıntıları var yok değil ama genel olarak yorumlar iyi.İşte 6kya kadar bundan iyisi varsa önerilere açığım her zaman.
    Görkem Bey yoğunluk sebebi ile biraz geç kaldık.
    Aslına bakarsanız deepkurt size güzel bir özet geçmiş.
    Köprü konusu ciddi bir handikap, tesisin denizle olan bağı dolayısıyla uygun fiyatlı satın alabiliyorsunuz.
    Ama bunun dışındaki sorunlar dönemsel, şanssızlık eseri yaşanmış sorunlar olabilir.
    Çocuklarınızın tam doğum tarihlerini öğrenme şansımız var mıdır?
    Belki daha iyi alternatifler ortaya çıkabilir?
    Sevgiler.

• Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    Dostum açık ara en iyisine gitmişsin. Benim balayı otelim orasıydı. Mutlaka bisikletle golf sahasını tur atın. Sabah kahvaltısında balıklarıda beslemeyi unutmayın:) İyi tatiller şimdiden. Diğer üçünü toplasan bir sueno etmezdi. Oranında olumsuz tarafı şu; çıtayı yüksek açtığın için sonraki senelerde pek otel beğenemiyor beğendiremiyorsun:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    Detaylı yazayım ama yukarda belirttiğim gibi 2011 senesi yorumlarım olur.

Otelin alanı muazzam dar. Odalar geniş ferah. Kara manzaralı odalar direk alanya yoluna bakıyor. Deniz manzaralı odalar gayet iyi. Otelin gece ışıklandırması çok güzel keyifli. Zaten otel görsellerde bunu baya satıyor. Plaj kısmı yok denecek kadar az görünmüyor nerdeyse. Alan dar olduğu için her yer sıra, her yer insan. Kumpir saati misal 15-16 arası, dondurma 14-15 arası mesela. Zamanları kısa birer saat bundan dolayı da sıra oluyor. Gelen turistler kalitesiz. Yamyam gibiler. Direk saldırıyorlar. Misal kumpir kültürü olmadığı için patatesin içini rastgele doldurup üstüne yağ basıyorlar. Midesi kalkıyor insanın. Yemeklerde otel malzemeden kaçmıyor. Bunu rahatlıkla görebiliyorsunuz. Bahçede kuzu çevirme, güveç, döner falan yapmışlardı. Ama maalesef restaurant kısmıda kalabalıktan nasibini alıyor. Animasyon ekibi elinden geleni yapıyor. O zamanlar mikail diye bir müdür vardı animasyonu tek başına götürüyordu. Ben yukarda saydığım sebeblerden dolayı çok sıkıldım otelden. Ama tekrar söylüyorum tüm yorumlarım 2011. Şimdiden herkese iyi tatiller.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

Otelin alanı muazzam dar. Odalar geniş ferah. Kara manzaralı odalar direk alanya yoluna bakıyor. Deniz manzaralı odalar gayet iyi. Otelin gece ışıklandırması çok güzel keyifli. Zaten otel görsellerde bunu baya satıyor. Plaj kısmı yok denecek kadar az görünmüyor nerdeyse. Alan dar olduğu için her yer sıra, her yer insan. Kumpir saati misal 15-16 arası, dondurma 14-15 arası mesela. Zamanları kısa birer saat bundan dolayı da sıra oluyor. Gelen turistler kalitesiz. Yamyam gibiler. Direk saldırıyorlar. Misal kumpir kültürü olmadığı için patatesin içini rastgele doldurup üstüne yağ basıyorlar. Midesi kalkıyor insanın. Yemeklerde otel malzemeden kaçmıyor. Bunu rahatlıkla görebiliyorsunuz. Bahçede kuzu çevirme, güveç, döner falan yapmışlardı. Ama maalesef restaurant kısmıda kalabalıktan nasibini alıyor. Animasyon ekibi elinden geleni yapıyor. O zamanlar mikail diye bir müdür vardı animasyonu tek başına götürüyordu. Ben yukarda saydığım sebeblerden dolayı çok sıkıldım otelden. Ama tekrar söylüyorum tüm yorumlarım 2011. Şimdiden herkese iyi tatiller.
    Ben yeni gittiniz sanmıştım gene de teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Diverso kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.6 yaşında ve 1.5yaşında.Bütçem 6k.15temmuz-30temmuz arası 5gece

17temmuz 2013 ve 1ekim 2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemnalbant -- 21 Mayıs 2019; 15:25:36 >
  • quote:

Tesislerle alakalı detaylı ve samimi yorumlarınız için bizler de teşekkür ederiz.
    Sanırım firma olarak bu forumda olduğumuz için bazı arkadaşlar kendilerince haklı olarak satış kaygısıyla hareket ettiğimizi düşünüyorlar.
    Fakat biz yönlendirme yaptığımız tesislerden check-out yapıldıktan sonra da burada olacağız ve olumlu - olumsuz geri dönüşleri takip edeceğiz.
    Konunun özüne dönmek gerekirse de Belek Bölgesi özellikle balayı çiftleri gibi konsept ve prestijli tatil arayışları olan insanlar için her zaman bir adım önde.
    Sevgiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Teşekkür ederim.6 yaşında ve 1.5yaşında.Bütçem 6k.15temmuz-30temmuz arası 5gece

17temmuz 2013 ve 1ekim 2017
    Görkem Bey sizlere özel mesajla bir kaç seçenek ilettim.
    Hep vurguladığımız gibi; tesisleri değerlendirirken bizlerin fiyat - performans süzgecinden geçtiğini,
    Aldığımız feedback'ler neticesinde önerilerde bulunduğumuzu unutmayın lütfen.
    Sevgiler.
    Teşekkür ederim bekliyorum mesajınızı.

balayımı kaya artemiste yapacağım bak içime kurt düşürdün şimdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: st1989

balayımı kaya artemiste yapacağım bak içime kurt düşürdün şimdi :)
    Neden içinize kurt düştü?
    Bizce Kaya Artemis Balayı çiftleri için Kıbrıs Bölgesi'nin en ideal tesislerinden :)
    Pişman olacağınızı düşünmüyoruz. Tabi hangi tesisle kıyasladığınıza, fiyatlarına göre durum değişebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diverso -- 21 Mayıs 2019; 15:54:54 >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    İnternet sitesindeki telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diverso

Neden içinize kurt düştü?
    Bizce Kaya Artemis Balayı çiftleri için Kıbrıs Bölgesi'nin en ideal tesislerinden :)
    Pişman olacağınızı düşünmüyoruz. Tabi hangi tesisle kıyasladığınıza, fiyatlarına göre durum değişebilir

Alıntıları Göster
    limak concorde kaya arasında kalmıştım tecrübe her zaman iyidir diyerek kayayı tercih ettim siz başka bir arkadaşa kesinlikle limak diyince hakkımıza hayırlısı diyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: st1989

limak concorde kaya arasında kalmıştım tecrübe her zaman iyidir diyerek kayayı tercih ettim siz başka bir arkadaşa kesinlikle limak diyince hakkımıza hayırlısı diyorum :)

Alıntıları Göster
    Biraz önce de belirttiğim gibi.
    Hangi tesisle kıyasladığımıza göre değişir.
    Limak şu an için Artemis'in önünde.
    Zira Artemis kaliteyi biraz aşağıya çekti ve fiziki koşulları yıpranmaya başladı.
    Dolayısıyla ben Limak'ı tercih ederim.
    Fakat bu Kaya Artemis'te katiyen konaklanmayacağı anlamına gelmez

• suenolarda konaklamadım. yorumlar, konsept oldukça güzele benziyor. ama min. 6 gece olayı bozuyor
  • quote:

Dostum açık ara en iyisine gitmişsin. Benim balayı otelim orasıydı. Mutlaka bisikletle golf sahasını tur atın. Sabah kahvaltısında balıklarıda beslemeyi unutmayın:) İyi tatiller şimdiden. Diğer üçünü toplasan bir sueno etmezdi. Oranında olumsuz tarafı şu; çıtayı yüksek açtığın için sonraki senelerde pek otel beğenemiyor beğendiremiyorsun:)
    ahahahah çok teşekkürler hocam

Tavsiyeleri de dikkate alacağım
  • tatilde alkol free takılanlar neye dikkat ediyorlar
    mesela saat 12:00 den önce içmemek
    gün içinde bira kokteyl gibi hafif içkiler içmek
    diskoda nasıl içmek
    vs
  • Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    Cok mantikli bir iş yapmissiniz ,kesinlikle digerlerine gore iki gömlek üstün bir otele gidiyorsunuz , tabiki golf degil delux te geçireceğiniz vakit sayesinde , şimdiden iyi eglenceler.

2 yetişkin 2 de çocuk (2014-2016 doğumlu) için 5-6 günlük 10 temmuz başlangıçlı teklif almam mümkün mü

Ekleme: uygun fiyat olması gerektiğini yazmadım ama sanırım belirtmeye gerek yok F/p için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 21 Mayıs 2019; 16:30:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt.us

2 yetişkin 2 de çocuk (2014-2016 doğumlu) için 5-6 günlük 10 temmuz başlangıçlı teklif almam mümkün mü

Ekleme: uygun fiyat olması gerektiğini yazmadım ama sanırım belirtmeye gerek yok F/p için :)
    Biz tesis önerilerinde bulunmayı ve fiyat avantajı yaratmayı çok seviyoruz.
    Fakat bütçe üst sınırı belirtmeniz her zaman doğru filtreleme için gerekli.
    Dilerseniz özel mesaj olarak bütçenizi belirtin, bu doğrultuda yönlendirme yapmaya gayret gösterelim.
    Sonuçta şöyle düşünün; 10.000 TL bandında da fp oteli var, 5.000 TL bandında da.
    Sevgiler.
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.