Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    30.04 - 05.05 tarihleri için balayı oteline ihtiyacım var. önerileriniz var mıdır acaba? şöyle eğlencesi güzel, çift olarak rahat edebileceğimiz bir otel. fiyat olarak 5bin psikolojik sınırım var. bu tarihlerde pek sıcak olmayacağı için antalya tarafını düşünoyordum. sezon tam başlamadığı için hizmette eğlencede sıkıntı olur mu? önerilerinize açığım.
  • _mia _ kullanıcısına yanıt
    Tarihi ileri almalısınız bence, tarih erken, oteller anca açılıyor, tam hizmet alamazsınız bana kalırsa. En azından Mayıs sonuna doğru kaymalisiniz bütçenizi etkiler mi Mayıs başı sonu , otele göre de değişebilir gerci.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstyy35

Selamlar, Ben genelde riske girip, yeni açılan-rezerve olan otelleri ilk yılında kullanırım. Şuana kadar titanic deluxe belek, korumar ephesus vs. otelleri hep ilk yılında kullandım ve pişman olmadım. 2.156 liraya kalitesi düşük oteli kullanacağıma riske girip uhd otelleri tercih ediyorum. Genelde ilk yıllarında müşterinin üzerine çok düşüyorlar. Nisan sonu açılacak otel evet haziran sonu biraz risk ancak maddiyattan dolayı bunu tercih ettik. 10 kişi birden toplamda 3.000 lira temmuz için fiyat artışı vardı. Umarım sorunsuz bir tatil geçiririz.
    Mantıklı
    risk heyecandir :)

HD yada UHD tatil biraz bana göre değil (sesi gürültüsü, sahilde şenzlog kapmacası, restoranlardaki itişmeler vs. yoruyor beni daha çok)

Bu tip tatil düşünseydim Bende aynısını yapardım

Ben daha çok resimlerdeki yerleri terhin ediyorum

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu)2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu)

• emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    mayıs ramazan zaten. balayı olunca ertelemek istemedim açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

mesela

XX:XX tarihleri için ABC oteline baktım ETS de
    fiyat 25 bin lira -7 gece

ayni tarihlere avrupalı bi siteye baktım
    2500 eur - yani 15 bin lira

aradaki fark Türke 10 bin lira KAZIK!!

AYRICA ETS peşin çekıyor (tüm acentelerimizde fiyatlar böyle, sadece ets değil)

digeri 15 eur kaparo alıyor - geriye kalan miktar girişe bir ay kala tahsil ediliyor.

sonra AMA MÜSLÜMAN diyoruz!!

yau .... Türkü Türken başka bu denli sağlam şaapan yok..
    Bu durumda bize gösteriyor ki, 1923-1938 arası hariç, bu ülkenin gerçek sahipleri asla Türkler değil. Osmanlıda da boyleydi, bir dönem hariç devşirmeler yönetti koca imparatorluğu.
    O yüzden Türklere fiyat katmerli.
    O gelen Avrupali turistler bizden daha yerli ve hak sahibi. Çok da uzak olmayan gelecekte biz Türkleri bu coğrafyadan kaziyacaklar maalesef.
    Öz yurdumuzda garibiz, öz vatanımizda parya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 26 Ocak 2019; 20:35:19 >

• kadir_canakci kullanıcısına yanıt
    Ben araci kiraladim hocam 10-15 nisan arasi 2014-2015 model fiesta günlük 110 liradan 550 tl tuttum kurumsal bir firma arkadaşlar daha önce kiralamisti çok memnun kalmışlar o yüzden bende şimdiden kiraladim
    2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu)

Burada bilgiler mevcut

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssmm -- 27 Ocak 2019; 15:4:13 >

• Kıbrıs fiyatlarını takipteyim.. Baya uçtu fiyatlar :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Çoğu sene 19 Mayıs haftasında Antalyada rahatça denize girebilen biri olarak (Sıcak suyu hiç sevmem,deniz biraz soğuk olacak), Gidince deniz sıcaklığına göre bakıcaz artık. Kıbrıs için tavsiye edeceğiniz bölge ve otel var mı ?
    Kıbrıs'ta denizin en güzel olduğu yer bafra oteller bölgesidir. Kaya artemiz , nuhun gemisi gibi otellerden herhangi birini tercih edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakinAdam16

Şimdi baktım hocam fiyatlar baktığım otellere yakın yorumlar gayet güzel. Biraz daha araştırıp netleştireceğim. Teşekkür ederim
    Hocam neye karar kildiniz sanirim ayni seyleri istiyoruz bende balayi oteli bakiyorum haziran ayi icin. Sensimar belek gercekten guzel duruyordu. Siz baska hangi alternatifleri degerlendiriyorsunuz?

• _mia _ kullanıcısına yanıt
    Otel tarıhı ıtıbarıyle pek eglencelı olacagını zannetmem. bıreysel gezı yapılır ancak bu tarıhlerde... otelde sakın ve sessız olur...
  • Merhaba Barut lara dan yazıyorum. Şubat tatili için tam kafa dinlemelik bir otel.Hizmet kalitesi çalışanların guler yüzü, yemekleri her şeyiyle tam bizlik.akşam eğlencesi konusunda Türklere göre eksikler var tek elestirecegim konu budur.

• Emre654 kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz araştırdım burada ki arkadaşlarda yardımcı oldu kafa dinlemek açısından çoluk çocuğun fazla olduğu aile otellerine gitmek istemedik. Bu yüzden +18 olan commondore elite’yi bugun jollyden Deniz manzaralı oda olarak aldık. Pazartesi erken rezervasyon için son gün dediler bilginize. Yorumlarını felan baya okurum + - değerlendirdim çiftler çok memnun.

• SakinAdam16 kullanıcısına yanıt
    Hocam malesef haziran ayi icin yer gozukmuyor. Ne kadar tuttu acaba?

• Balayı için Kıbrıs otellerinden tavsiye edebilecekleriniz var mı acaba ?

Acapulco ve Nuh'un gemisi şu anda önceliklerimiz ama hala tam karar veremedik
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Hocam girnedeki merit otellerini es geçme,bir arkadaşım cratosa gitmişti balayına çok memnun kalmıştı,ama tavsiyem merit
  • Herkes otel sormuş otel konuşuluyor ama benim başka bir sorum var? Bu haftalık tatil villallarından kiralayan oldumu yada güvenilir bir site önerebilecek varmı?
    Otellerdeki langur langur eğlenceleri sevmiyorum kalabalığı zaten sevmem 2 kişi gidip sessiz sakin dinleneceğimiz bir yer lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakinAdam16

Hocam biraz araştırdım burada ki arkadaşlarda yardımcı oldu kafa dinlemek açısından çoluk çocuğun fazla olduğu aile otellerine gitmek istemedik. Bu yüzden +18 olan commondore elite’yi bugun jollyden Deniz manzaralı oda olarak aldık. Pazartesi erken rezervasyon için son gün dediler bilginize. Yorumlarını felan baya okurum + - değerlendirdim çiftler çok memnun.
    hocam hangi tarihler aldınız acaba .

Sizin yazınızdan sonra otel yorumlarını okudum da çok beğenmiş herkes.
  • bende kıbrıs a bakıyorum haziran ayında balayı için fiyatlar çok yüksek eski fiyatlara göre.
    Salamis Bay Conti en uygunu 3900 tl.nuhun gemisini düşündük ama arasında 1000 tl oynuyor.1000 tl yi orda kullanmak daha mantıklı geldi bana.sizin öneriniz nedir ?
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    7temmuz 11temmuz aldım hocam. 4 gece. Bende yorumlara ve buradaki arkadaşın önerisi üzerine tuttum. Umarım anlatılanlar gibidir :)

• Emre654 kullanıcısına yanıt
    Hocam 5100 küstürdü Deniz manzaralı oda. 7temmuz11temmuz arası tuttum ben dediğim gibi Pazartesi gece fiyatlar güncellenecek dedi.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.