Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SakinAdam16

https://www.etstur.com/Sensimar-Belek-Resort-Spa

Balayı için etstur burayı önerdi hem sakin hemde bu sene sherwood a geçti hizmet kalitesi ve yeme-içme diğer sherwoodlar gibi olacak diye belirtti. Güvenemedim bilmiyorum ne olacak. (Yorumlar eski işletme içinmiş, isim güncellemesi daha yapılmamış)
    Sessiz ve sakinliğinden ötürü 2 yaz üst üste bu oteli tercih ettim. Fakat ilk gidişime göre hizmet kalitesini düşmüş gördüm. Gündüz şov animasyon eğlence beklentisine giriyorsanız size hitap etmez.gece bir konser ya da bir şov oluyor. Çocuk kabul etmiyor otel. Genelde almanlar geliyor otele. sherwood Otele de yeni geçmedi.sessiz tatil aradığım için bu sene de baktım ama fiyatlar gereksiz uçmuş. Bu fiyatlara değeceğini sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mstyy35 M kullanıcısına yanıt
    bende daha önce 3 kez yeni açılan otellerde konakladım. dediğin gibi, gayet iyi oluyor ve fiyat da uygun oluyor. kendi sitesine konsept detaylarını koymuşlar. içkiler hep marka. konsept iyi, diğer üst düzey uhd otellerden farkı yok. bina da yeni zaten. hizmette iyi olursa çok iyi olur bence. kart limitim müsait değil, yoksa bende almayı düşünüyordum. fiyat hala diğer otellere göre uygun. bakalım artık bir kaç ay sonra yine piyasaya göre uygun olursa almayı düşünüyorum
  • zippeople Z kullanıcısına yanıt
    4 gece için 4.400 gibi bi rakam isteniyor. Sizin bana öneriniz varmı?

• quote:

4 gece için 4.400 gibi bi rakam isteniyor. Sizin bana öneriniz varmı?
    Çok fazla otel tecrübem olmadığı için önerim yok ama gitmediyseniz 7-8 bine italyaya gitmenizi önerebilirim. Bu otel fiyatlarıyle konaklama yerine bu sene yurtdışı tatili tercih ettim bende

• SakinAdam16 kullanıcısına yanıt
    balayı içinse antalya commodere elit otel tavsiye edebilirim. geçi ben konaklayalı 6 sene olacak ama, yeme-içe, içki markaları hep üst düzeydi. odalar güzeldi. çocuksuz otel, gündüz animasyon da yoktu. o neden sakin kafa dinlemelik bir otel. ama gece canlı müzik eğlence vs. oluyordu. güncel fiyat ve yorumlara bakarak değerlendirebilirsiniz
  • zippeople Z kullanıcısına yanıt
    Maalesef mesleğim gereği sonbahara kadar yurtdışına çıkamıyorum hocam. Teşekkür ederim sensimardan vazgeçtik

• raziel82 kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım hocam fiyatlar baktığım otellere yakın yorumlar gayet güzel. Biraz daha araştırıp netleştireceğim. Teşekkür ederim

• Grand Yazıcı Marmaris 5gün6gece 6650 fiyat aldık daha uygun bulanabilir mi acaba
  • SakinAdam16 kullanıcısına yanıt
    tripadvisor dan bende merak edip baktım. güncel yorumlar gayet iyi. kalite değişmemiş duruyor. benim konakladığım sene ilk senesiydi. bozmamışlar kaliteyi demek ki. yine vardır muhtemelen o zaman mesela, plaja bile içecek servisi vardı. yani garson gelip şezlongdan sipariş alıp, getiriyordu. soğuk havlu servisi vardı. küçük ama konforu arttırıcı detaylar. artık bir çocuğumuz olduğu için biz gidemiyoruz :) değilse bende tercih ederdim bu oteli tekrardan. onun dışında voyage belek ve cornelia diamonda konakladım. çok üst düzeyler. ama bunların fiyatlar uçmuş maalesef. artık benim bütçeme uygun değil
  • quote:

https://www.etstur.com/Sensimar-Belek-Resort-Spa

Balayı için etstur burayı önerdi hem sakin hemde bu sene sherwood a geçti hizmet kalitesi ve yeme-içme diğer sherwoodlar gibi olacak diye belirtti. Güvenemedim bilmiyorum ne olacak. (Yorumlar eski işletme içinmiş, isim güncellemesi daha yapılmamış)
    Ben şahsi olarak bu otele gitmezdim

+ Yönleri çok ama benim gibi Anadolu çocuğuna hitap etmiyor 😀

Alman oteli

Müzikler Almanca Müzik dediysek otelin sadece bir kısmında duyulur Genellik sessizlik

Akşam yemeğinde kapri tsort sıkıntı Sıfır kol tişört kesin olarak akşam yemeği yiyememenize sebep Gömlek Pantolon olacak Konsepti bu saygı duymak gerekir

Eğlence aktivite falan nerdeeeee Sorarsanız hemen yan tarafında aynı grubun shewood dreams e yönlendirecektir Orası daha çok eğlencenin olduğu bir otel

Ban şahsi olarak sherwood exclusive veya sherwood breezes i tercih ederdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KraL_15 -- 25 Ocak 2019; 12:1:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Patlangac1903

Grand Yazıcı Marmaris 5gün6gece 6650 fiyat aldık daha uygun bulanabilir mi acaba
    Tarihini soyle ne yapabileceğime bakayım Kaç kişi onuda yaz

• quote:

Orijinalden alıntı: KraL_15

Tarihini soyle ne yapabileceğime bakayım Kaç kişi onuda yaz

Alıntıları Göster
    8 13 temmuz

• quote:

8 13 temmuz

Alıntıları Göster
    Kişi sayısı ? Türban mi Marmaris palace mi ikisi farklı oteller ?

• quote:

8 13 temmuz

Alıntıları Göster
    Grand yazıcı türban herhalde 2 kişi liste fiyatı 6650 çıkıyor

6207 TL ye gelmektedir Bundan daha düşük fiyat verilirse direk alın 😀

Eger yönetim şuan ki banka kampanyasıni desk altı fiyata yansitirsa ekstra %5 daha iner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KraL_15 -- 25 Ocak 2019; 12:39:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

evet arz talep meselesi ama yanlış yorumluyorsunuz.

geçen seneye göre talep yurtiçinde azaldı bu kesin. forumdaki çoğu insna bu sene otel almayacak mesela.

ama geçen seneye göre yurtiçi acentalara satılan oda sayısı çok daha azaldı. yani arz daha çok azaldı. sorun bu.

Alıntıları Göster
    talebin nereden geldiği öndemli değil ki. Ben bir ürün satıyor olsam talep geldikçe fiyatı yükseltirim. Bunun sömürüyle alakası yok. Üçkağıtçılık da, sömürü de değil bu. Serbest piyasa ekonomisi budur. Mesela elimizde 16-17TL maliyetli bir ürün var. Ancak 15TL'ye bile satamıyoruz.Talep gelmiyor. Almayanlara ne demeliyim?

Evet fiyatlar pahalı mı? Pahalı. Bu yüzden ben de bu sene otel tatili yapmayacağım. Bütçeme göre birşeyler yaparım. Ancak otel sahiplerine sömürücü gözüyle bakmıyorum. Neticede bunlar kar odaklı firmalar. Ucuza tatil satma gibi bir amaçları yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onixon29 -- 25 Ocak 2019; 13:21:30 >

• KraL_15 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim dönüş yaparsan pm atarım

• palanagar P kullanıcısına yanıt
    serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Refli link paylaşmak yassak diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emindoner09 -- 25 Ocak 2019; 14:20:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

Refli link paylaşmak yassak diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Fethiye için burayı önerebilirim. Geçen sene gitmiştim, kahvaltı ve yemekleri gayet güzel.

http://www.hotelvanilla.com/

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam. Burayı da bir araştırayım

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.