Şimdi Ara

2019 F/P Tatil Fırsatları (Ana Konu) (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.104
Cevap
253
Favori
774.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ETS'nin sahibi kim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • t3ksas kullanıcısına yanıt
    Israrla söyledim ama yok. Tek çekimde de fiyat farklı çekiyor. Bankanın kendi kampanyasından onu yapacağım diyorum yok..
    O aksamdan sonra bıraktım artık bakmayı..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ftokan F kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla acentadan aldı. Ben gitsem de yurtdışı pasaport yoksa alamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademyildiz07

Hocam sadece Avrupa pasaportu olanlar mi travelrepublic den rezervasyon yapabilir? Biz yapsak gitsek iptal mi olur?

Alıntıları Göster
    Almayi dusundugunuz otele once mail atin. Tc vatandasiyim. Türkiye de ikamet ediyorum. Xxx siteden otelinize rezervasyon yapacagim. Sorun var mi? Seklinde. Olumlu cevap gelirse maili de print edin otele girerken sorun cikarsa gosterirsiniz.

• Geçen yıllarda açılan bu tür konularda bahsi geçmişti...Türkiye'de yaşayıp yabancı ülke sitelerinden rezervasyon yaptıranlardan otele gittiklerinde pasaport ve giriş damgası sormuşlar; gösteremeyenlerden aradaki farkı tahsil etmişler...
    Konuyu biraz araştırmak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Almayi dusundugunuz otele once mail atin. Tc vatandasiyim. Türkiye de ikamet ediyorum. Xxx siteden otelinize rezervasyon yapacagim. Sorun var mi? Seklinde. Olumlu cevap gelirse maili de print edin otele girerken sorun cikarsa gosterirsiniz.

Alıntıları Göster
    Olmaz, sitelerin hepsinde bu fiyatlar yalnızca İngiliz, İrlanda vatandaşlarına geçerlidir şeklinde yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Olmaz, sitelerin hepsinde bu fiyatlar yalnızca İngiliz, İrlanda vatandaşlarına geçerlidir şeklinde yazıyor.

Alıntıları Göster
    Doğrudur. Ancak önyargiya gerek yok. Otele önceden mail atip, otel onay verdikten sonra sıkıntı olmaz.

• Şu sayfada ucuza ucak biletleri paylasiliyor. Bir kontrol edin isterseniz.

https://www.instagram.com/ucuz.ucak/

• Arkadaşlar merhaba yorumları okudum yaklaşık 20 sayfa durum pek iç açıcı değil gibi, eğer türk turizmciler bizden para kazanmak istemiyorlarsa gitmeyiz bizde. Mısır tatil köylerine baktım biraz Şarm El-Şeyh de güzel ve uygun fiyatlı yerler bulunuyor. Hiç giden ve tecrübe yaşayan oldu mu?
  • Mısır’da hakikaten fiyatlar uygun.Lakin biz Türk milleti çekiniyoruz yurt dışına çıkmayı.Aslında karartacaksın gözünü gideceksin.

• Made IN Darende kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl 200 lira.

• Yurt dışı daha ucuza geliyor Allah sizi bildiği gibi yapsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • knopix2626 K kullanıcısına yanıt
    Sahibi kimse kim .Neticede hala seçimle iş başına gelip veya gidiyorlar . Bu absürt uygulamaya vatandaş olarak tepkini iki şekilde koyabilirsin ,ya yurt dışı tatile gidersin ,ya da rahatsızlığını belli eden mesaj verirsin

Olduğu gibi kabul etmek vatandaşlık görevini yapmamak anlamına geliyor diye düşünüyorum .

ETS hakkında düşüncem ise ,güvenilir bir şirketti sahibinin bakan olmasıyla güvenide tavan yapmıştır .Bunu fırsata çevirmeye çalışıyor .Bu saçma yeni uygulamasından vaçgeçmediği sürece bir daha işim olmaz bu şirketle ,Alternatif bir sürü acente var . Veya güvendiğin otellerden direk oda alabilirsin .
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Güvenlik problemi var Mısır 'da...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ETS , başka acentelerde de satışı olan otellere tüm kartlara eşit muamele geçiyor . Örneğin ADAM & EVE oteli ,tüm kartlar aynı fiyat

Amma velakin sadece kendi acentesinde bulabileceğiniz otellerde ,bonus kart harici kartlara tek çekim bile olsa baya bir fiyat farkı çıkarıyor

Mantık ,nasıl olsa dönüp dolaşıp bana geleceksiniz .

Bunun adına fırsatçılık demezler de ne derler ?
  • Yurtdışı imkanı olan yurt dışını değerlendirsin

Türkiyenin bu fiyatlarla değerlendirmek biraz lüx + lüx olsa gerek 10-11 bin gibi 5 yıldızlı oteller var 6 gece 7 gün belek,bodrum gibi yerlerde

• ETS dönem içi fiyatın artmaması gerekirken 6.000 tl. olan 5 gece iki kişi odayı ertesi gün 7.000 tl. yaptı. Şu an aynı tarihlerde aynı otel 10.500 tl. olmuş. Şikayet olarak bakanlık dahil bir çok yere yazılı yaptım. Ama hiçbir kurumdan yanıt gelmedi. Fırsatçılığın alası yapılıyor. 2 ay bile olmadı. 2 ayda indirimli fiyat iki katına çıktı. Bu saatten sonra ETS’yi Allah’a havale ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahap08

ETS dönem içi fiyatın artmaması gerekirken 6.000 tl. olan 5 gece iki kişi odayı ertesi gün 7.000 tl. yaptı. Şu an aynı tarihlerde aynı otel 10.500 tl. olmuş. Şikayet olarak bakanlık dahil bir çok yere yazılı yaptım. Ama hiçbir kurumdan yanıt gelmedi. Fırsatçılığın alası yapılıyor. 2 ay bile olmadı. 2 ayda indirimli fiyat iki katına çıktı. Bu saatten sonra ETS’yi Allah’a havale ediyorum.
    Bakanliğa şikayet yazmişsiniz. Bakan zaten ets nin sahibi. İronik bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahap08

ETS dönem içi fiyatın artmaması gerekirken 6.000 tl. olan 5 gece iki kişi odayı ertesi gün 7.000 tl. yaptı. Şu an aynı tarihlerde aynı otel 10.500 tl. olmuş. Şikayet olarak bakanlık dahil bir çok yere yazılı yaptım. Ama hiçbir kurumdan yanıt gelmedi. Fırsatçılığın alası yapılıyor. 2 ay bile olmadı. 2 ayda indirimli fiyat iki katına çıktı. Bu saatten sonra ETS’yi Allah’a havale ediyorum.
    Açıkçası şikayetinizi anlamadım. Fiyatları ets değil oteller belirliyor. Ayrıca ets size fiyat artmama garantisi vermiyor ki? Ha derseniz ki ben aldıktan sonra fiyat düştü tamam ama zaten o durumda ets durumu düzeltiyor.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.