Şimdi Ara

2019 dgs için tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.yilima geçtim 11 ay sonra dgs e giricem okul vakti zaten zor calisirim diyerekten okullarin açılmasına 1 ay kala bu 1 ayı değerlendirmeyi dusunuyorum.
    Sayisaldan giricem matematikte problem çözme yeteneğim biraz iyidir sözel calismayi düşünmüyorum sinavda da 0.5 net baraji icin 8 soru cozmeyi dusunuyorum 2 si dogru çıksa gecerim

Tecrubeli arkadaslardan matematik icin konu anlatim test deneme tavsiyelerini bekliyorum tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha 11 ayın var,neden hazırlığını son 1 aya sıkıştıracaksın ki?
    'Okulla beraber çalışamam' diye önyargılı olma,kendini biraz zorluğa alıştırmazsan rakiplerini geçemezsin,bu sınav hırsların,azimlerin,iradelerin savaşıdır..kim daha azimli,iradeli ve hırslıysa o adam istediğini alır.
    Sen şimdiden,her akşam için plan yap ve kpss çalışmaya alıştır kendini,zevklerini ve sosyal medyayı bir süre ertele,günde en az 1 saat çalış,son ay da iyi bir yüklenirsin ve istediğin puanı alırsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Myhunter kullanıcısına yanıt
    hocam konuyu baştan aşağı yanlış anladıgınızı düşünüyorum :D
    kpss e hazırlanmıyorum dgs e hazırlanıyorum okul boyunca çalışamam uğraşamam demedim zorlanırım çok fazla çalışamam dedim
    son 1 ay çalışçamda demedim hocam okulların açılmasına 1 ay kala bu 1 aydada (bulundugumuz zaman dilimi) çalışıyım demiştim
    tavsiyeniz içinde teşekkür ederim
  • Bende dgs için çalışmayı düşünüyorum ama kendime ne kadar süre versem bilemiyorum. Baştan başlayacağım çalışmaya ve sayısal çözmem gerek. Bazen de aklıma aylarca çalışıp da kazanamazsam ne yaparım sorusu geliyor. Çok kararsızım.

• Ridooo kullanıcısına yanıt
    o benimde aklıma geliyor hocam ygs lys vakti çok çalışmadım bi beklentimde yoktu ama bu artık mühendislik için son şansım yaşta geçiyor mecbur çalışıcaz süre hakkında ise hocam 3 hafta yeter 2 ay yeter gibi bir söylemde bulunmak yanlış olur ne kadar çok çalışabilirsek o kadar iyi konuları öğrendikten sonra full deneme ve test çözmeyi düşünüyorum bende
  • xRakan X kullanıcısına yanıt
    Benim yaşım çok geç değil 21 yaşındayım. Ama tüm yıl evde olup da kazanamazsam utanırım evdekilerden. Çok Kararsızım

• Konu anlarım kitabı alma bosuna. Youtubeden senol hocadan basla. Hocalara geldikten devam et. Her konu bitiminde soru bol bol soru coz.

Yediiklim basitti benim zamanimda ondan basla devamında tasari, yargi, ihtiyacdan devam et. Tabi bu saydigim kaynaklar devam ediyorsa hala. En son da ales soru bankalarına gec

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.