Şimdi Ara

2019'da WoW4 gelir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bence artık gelsin kaç sene oldu adam akıllı rts yok piyasada (starcraft denedim ama ısınamadım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://forum.donanimhaber.com/warcraft-4-isteruk--131796180

Forumda açılan konu başlıklarına bakıp var ise oradan devam etmek birinci önceliktir forum kullanımında.
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    iyide adam wc4 den bahsetmiyor ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

iyide adam wc4 den bahsetmiyor ki
    Wow 1 2 3 olmadığına göre WC3 Devamı Wc4 Demek istemiştir
  • Warcraft 4 diye bir oyun çıkması için önce Blizzard'ın WoW'u kapatması gerekiyor çünkü hikaye hala WoW'da devam ediyor. Yeni bi Warcraft oyunu WoW oyun dünyasını terketmeden çıkamaz. Çünkü WoW zaten Warcraft serisinin devamı
  • okandy kullanıcısına yanıt
    Çıkabilir ama Warcraft : "..." diye çıkar 4 diye değil. Geçmişteki bir olayı konu alabilir ya da dizilerdeki gibi bir spin-off hikaye anlatımına gidebilir. Çok geniş evren ve film, kitap, animasyon vs. çok şeyle desteklendiği için konu açısından çok esnekler aslında.
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    her karakteri gow gibi oynasak fena olur mesela
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    geçmişe gidilebilir ama hikayenin devamı olması wow bitirilmeden imkansız. paralel evren vs yaratılabilir ama blizzard böyle mantıksız bir işe kalkışmaz
  • warcraft 4 demek istedin sanırım ?

yakın zamanı bırak . uzun vade de bile wc4 gelmez. zaten wc4 ün gelmeyecegi ile ilgili bir açıklama hatırlıyorum sanki.

Bunun dışında. wow Legion expansion ile tekrar altın yumurtlayan tavuk oldu. Geçmiş bazı expanionlara göre çok başarılı bir expansion geçirdik. BFA da bazı eksikleri olmasına ragmen(lore bazında iyi değil, quest bazında iyi değil ) yeni dungeon düzeni (e sports abanacak blzzard ), island expedition lar, war campaignler falan . game play anlamında baya başarılı bir expansion olmuş.

ÖZellikle BFA HC uldir test açıldıgında çok kolay diyenlerin. Mythic açıldıgında daha trash ler de wipe fast e ugramaları efsaneydi.

Ksıacası wow şu an gameplay anlamında çıtayı tekrar yükseltmişken WC4 hayatta çıkmaz.
  • kvo35 kullanıcısına yanıt
    Yeni dungeon düzeni nasılmış ? M+ iyiydi ama bir yerde tıkanıyorduk ödüllendirme sisteminde.
    Diğer saydıkların her exp olan şeyler yenilikler de çöp bence.
    Birde daha balance atmasını öğrenemedi blizzard, ilk raid gelene kadar siz onu alfa sanın
  • ya yeni dungeon düzeni dediğim m+ lara devam . onda bir sıkıntı yok. ancak yeni dungeonlar m+ lara daha uygun. Dungeonları e sports muhabbetine uygun şekle getiriyorlar işte.g erksiz uzunluklar falan yok yada az :)
  • kvo35 kullanıcısına yanıt
    pve modundan esports olmaz ya
    hani izleyici önemli bu alanda, bunun izlenilebilirliği yok
    sc,dota,lol e bakın oyunların izlenilebilirliği ne kadar iyiyse o da alanda başarı gösterebiliyor.
  • Wow 4 resmen duyuruldu. Gözün aydın. WOW 4
  • godmorgon G kullanıcısına yanıt
    2 ile 3 çıktı m
  • wow çok istikrarlı bir oyun millet kızar söver ağlar cırlar ama yine de oynar o yüzden bu oyun devam eder. ben çok gördüm o tipleri sorsan adam sakın oynama der çok kötü rezaler denge yok balance yok oohh sayar durur ama oynar. sorarsın peki sen niye oynuyorsun? oynayacak bir şey yok ki der. bulamıyorum der bin bahane sayar.

wow şu an legion ile beraber çığır atladı resmen m+ olayı, daha uzun bir expansion olması raid sayısı v.s dolu doluydu. o ki şimdi bomba bir expansion geliyor yine felaket tellalları forumlarda her yerde işlerine devam ediyorlar.

tüm bunların sonucu malesef w4 diye birşey olmaz gelmesi için wow un bitmesi gerekir. ancak w3 yenileniyor. dolayısı ile onunla oynayabilirsin. ama w4 olması için bambaşka bir hikaye gerek ki buda çok zor.

starcraft rts için süper bir seçenek valla biraz zorla diyeceğim. şu an blizzard diablo ya sarmış orada çalışıyor.

• sadece şu grafik motorunu yenileseler yetecek. yıl olmuş 2018 hala tek çekirdek kullaniyor oyun. imzamdaki sistemle AV'de combatta 35 fpslerde oynuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.