Şimdi Ara

***2019 çok kötü geçiyor, Biten sıcak fırsatları tartışalım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
5.240
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adminler gerek duyarsa konuyu konu dışına taşıyabilir ancak bence konu direk sıcak fırsatlar ile alakalı ve bu kadar gereksiz onu arasında yer bulmasında bence hiçbir sakınca yok.

Arkadaşlar farkındaysanız ekonomik dalgalanmalar biz sıcak fırsat takipçilerini de oldukça etkilemiş ve de üzmüş bulunmakta,
    Günden güne eriyen güzelim fırsatları bir başlık altında toplayalım ve tartışalım istedim.

Sizde sizin için büyük kayıp olarak gördüğünüz fırsatı burada paylaşabilirsiniz.
    Hadi hep birlikte burayı ağlama duvarına çevirelim.

1-Migros iyi gelecek elçilerinin sonlandırılması. TBG ve diğer money hediyesi oranlarının düşürülmesi.
    2-Ininal kartlara Migros tarafından kredi kartı ile yüklemenin sonlandırılması.
    3-Cinemaximumlarda kampanyalı PNR ve bilimum indirimli,avantajlı bilet alımlarının yasayla iptal edilmesi.
    4-Bankaların alışverişe puan kazandırma oranlarının %10-20 lerden %5 lere düşürülüp çoğunda"ilk alışverişten sonra" şartının getirilmesi.
    5-Hepsiburada, N11 , GG gibi amiral alışveriş sitelerindeki çek,indirim ve banka puanı yüzdelerinin ciddi oranda düşürülmesi.
    6-Yurtdışı alışverişlerindeki sınırın kaldırılarak tüm alışverişlerde vergi uygulamasına geçilmesi.

• Konulara çöp yazip geçenler
    Dükkanın hayırlı olsun diyen tayfa
    Sıcak fırsat olabilecek konuyu böyle fırsat mı olur diyerek hakaret edenler veya ağır eleştiri yapanlar yüzünden
    Konu açılmaz oldu şahsen ben bunlar yüzünden ucuz gördüğüm ürünlere konu acamaz oldum
    Şicak fırsat ürün bedava ürün değildir
    Konu açmaya korkar olduk
  • 2019 sonu gelsin öyle bakarız. daha maç devam ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakmayın ama biten kampanyaların çoğunun sebebi düşük zekalı ya da art niyetli kimselerin burada gereğinden fazla bunları dillendirmesidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konulara çöp yazip geçenler
    Dükkanın hayırlı olsun diyen tayfa
    Sıcak fırsat olabilecek konuyu böyle fırsat mı olur diyerek hakaret edenler veya ağır eleştiri yapanlar yüzünden
    Konu açılmaz oldu şahsen ben bunlar yüzünden ucuz gördüğüm ürünlere konu acamaz oldum
    Şicak fırsat ürün bedava ürün değildir
    Konu açmaya korkar olduk

• Beni en çok vuran yurt dışı vergisi ile qumpara vs üzerinden sinema bileti alma yasağı oldu

Ne istediniz be 10 liralık sakız alıp 2 kişi film izliyorduk. Şimdi 22 lira mı verelim 1 bilete?

Sonra niye sinemaya gitmiyor millet? Gitmiyor değil gidemiyor. Tekelleşme var

• ekonominin haline bakmadan, sıcak fırsatlar olduğunu sanacak adamlar var. geçen yıllara göre sıcak fırsatlar kötünün de kötüsü artık. konu altına yorum yazana çakmaya çalışana kadar, bunu bir düşünün. artık sıcak fırsat yok, ılık şanslar var.

• Bir süredir gözükmeyen ya da küsen arkadaşlar var.
    Haklarını teslim edelim. Çok faydalı oluyorlardı.
    Ahmet hoca ve ulliman... (hatırlayamadım) vs.

• Beni en çok üzen sinemianın batması ve sinema yasası oldu:(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fırsatlar bu yüzden bitmiş olabilirmi
    ***2019 çok kötü geçiyor, Biten sıcak fırsatları tartışalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Bir süredir gözükmeyen ya da küsen arkadaşlar var.
    Haklarını teslim edelim. Çok faydalı oluyorlardı.
    Ahmet hoca ve ulliman... (hatırlayamadım) vs.
    ulliminatu şu anda şeyseller'de parti düzenliyor. paraya vurdu o işi
    ahmetfx de , uygulamayı 10 liraya satın alıp, sanki adamdan 2 trilyonluk villa satın almış da çürük çıkmış gibi atar yapanlardan usandı sanırsam. onu da göremiyoruz bayadır.

adı üstünde sıcak fırsatlar, burda edep de ucuzdur.

• gelen hep gideni hep aratır

imza
  • Cepteteb ve Enpara'nın Kitapyurdu - DR - Kidega gibi kampanyalarda %50'lik indirimleri görüyorken şimdi ya göremez olduk ya da düşük tutarlarda oldu.

Ayrıca geçen sene getirdeki 1 alana 10 deodarant kampanyası gibi bir kampanya yapacak babayiğit bir mağaza varsa yılın kampanyası olarak seçebilirim.

Bunun dışında Aliexpress, Amazon gibi sitelerden dolar kuru ve vergiler yüzünden alışveriş yapamaz duruma geldik.

Ayrıca son günlerde AltunGold'un da minimum puan alımını 10'dan 25 TL'ye çıkarması beni üzdü.
  • sıcak fırsatlara giriş özelleşmedikçe olmaz mesaj atma belli sınırdaki üyelere görülebilir olma kısıtı getirilmeli..
  • Saçma sapandı konu ağlama duvarı olma eğilimine girmiş
  • iyi tarafından bakalım;

ige cuma
    gg saatbaşı indirimleri vardı heyecan getirmişti
    gg20/10
    cartedor dondurmaya doyduk çok şükür.
    turkcelden çantaları bu sene alnamış mıydık yaa

sinema için maximum kart öneriyorum bu arada. en azından sabah 8 tl. eskiden 1 alana 1 bedava veriyordu geçen ay vermedi ama bu ay verir belki. hem sinemaya sabah gidin gün sizin olur tavsiyemdir dikkate alınmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AED07 -- 1 Temmuz 2019; 13:47:31 >
  • AED07 kullanıcısına yanıt
    Sabah 8₺ kampanyası bugün itibariyle bitti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cinemaximum biletlerinin bitmesi çok kötü oldu. Qumpradan falan sürekli beleşe bilet alıyorduk.
    Birde 75 dolar sınırının inip sonrada tamamen kalkması çok kötü oldu.

• Toksikler sağolsun sıcak fırsat paylaşanlar soğudu iyice sıcak fırsat olmadığı için değil görememedigimiz için yok

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    her güzel şey gibi o da bitti desene. artık 720pizle devam o zaman bi sinema keyfimiz vardı onu da baltaladılar iyi mi

• insanlar artık namaza başladı haram yemeyi bıraktı ondan böyle oldu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.