Şimdi Ara

2019 bmw x4 vs 2019 land rover evoq artıları eksileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selaaaaaaaaam ben şuan almanyada yaşıyorum zaten bu sebeble bu konuyu acabiliyorum. 2019 modelleri kıyasladım sizden de bu konuda yardım istiyorum fakat aracı 2020 ortalarına göre almayı düşünüyorum ama biraz ayrıntıcı ve araştırmayı seven bir insan olarak sizede danışmak istedim.. gerek kasa/motor uyumu gerek dış görünüş gerek iç tasarım aklınıza ne geliyorsa her konuda karşılaştırmaları ve düşüncelerinizi benimle paylaşırmısınız lütfen. Şimdiden teşekkürlerrrrrrrrrrrr

Not : yaş 28 aracı aldığım da 29 olucam evliyim çoçuk yok 2 kişi kullanıcaz aracı hem şehit içi hem uzun yol kullanıcaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Madem Almanya'da yaşıyon Alman forumlarina yazsana yahu! Forumu bırak Türkiye de kaç kişi 2019 model X4 veya evoq sahibi ki bu iki aracın birbirine göre artı ve eksilerini yazacak sanki. Arkadaşım biz 3. dünya ülkesinde yaşıyoruz bu forumdan kimse sana bu iki araç hakkında bilgi veremez anca yorum yaparlar ki bilgi vermek ile yorum yapmak arasında fark vardır. Şimdi akıllı ol git bir Alman forumlarina onlar sana daha çok yardımcı olur!
  • Madem Almanya'da yaşıyon Alman forumlarina yazsana yahu! Forumu bırak Türkiye de kaç kişi 2019 model X4 veya evoq sahibi ki bu iki aracın birbirine göre artı ve eksilerini yazacak sanki. Arkadaşım biz 3. dünya ülkesinde yaşıyoruz bu forumdan kimse sana bu iki araç hakkında bilgi veremez anca yorum yaparlar ki bilgi vermek ile yorum yapmak arasında fark vardır. Şimdi akıllı ol git bir Alman forumlarina onlar sana daha çok yardımcı olur!

• Selam. Bende türkiyeden geleli 2 ay oldu zaten henüz bırda yeni bir hayat kurmaya çalışıyorum. Ailem de araba almayı düşünüyor şuan ama alamıyorlar maalesef. Sahibi olan bir arkadaşımız olmasa bile yorumlar gene bi noktada ışık tutuyor olabilir ama yönlendirme için teşekkür ederim sahip olduğum az almanca ile forumları araştırıcam elimden geldiği kadar :)

• Geçen hafta araba alacağız fiyatlar düşer mi diye konu açmamış mıydın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen sıkı form takipcisi ailem için araba alkcax aracıöız yok şuan 3600 ek gösterge çıkarsa annem öğretmen belki ikramşye ile bişeyler alırız diye düşünüyoruz fiyatlarını o yüzden sormuştum 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Madem Almanya'da yaşıyon Alman forumlarina yazsana yahu! Forumu bırak Türkiye de kaç kişi 2019 model X4 veya evoq sahibi ki bu iki aracın birbirine göre artı ve eksilerini yazacak sanki. Arkadaşım biz 3. dünya ülkesinde yaşıyoruz bu forumdan kimse sana bu iki araç hakkında bilgi veremez anca yorum yaparlar ki bilgi vermek ile yorum yapmak arasında fark vardır. Şimdi akıllı ol git bir Alman forumlarina onlar sana daha çok yardımcı olur!
    İlk defa katılıyorum size, fakat konu kaleos olsaydı bir iki cümle etmeden duramazdınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.