Şimdi Ara

[ 2019 ARALIK ] GÜNCEL SİSTEM TOPLAMA REHBERİ ANA KONU * [ Paranızı Çöpe Atmayın !!! ] (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
2.063
Cevap
101
Favori
149.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aşağıdaki özelliklerdeki bir donanım için Fiyat: 3,999,09 KDV DAHİL fiyatı istiyorlar..

makül mü? alınır mı?

teşekkürler.

@mutenbaba

- Sistem Montaj Hizmeti
    - AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 14nm İşlemci
    - MSI B450M PRO-VDH MAX 3866MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart
    - XPG 8GB Gammix D30 Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram
    - MSI GeForce GTX 1650 GAMING X 4GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı
    - POWER BOOST VK-P3305B 500W Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa
    - ADATA 240GB SU630 SATA 3.0 2.5" SSD (520MB Okuma / 450MB Yazma)

Fiyat: 3,999,09 KDV DAHİL
    https://www.itopya.com/vok-prodigy-amd-ryzen-5-1600-msi-gtx-1650-super-ventus-xs-oc-4gb-8gb-ddr4-240gb-ssd-gaming-bilgisayar/?__cf_chl_jschl_tk__=1bd42cc0b06371ed7abf018c9da9a5ef127d4d4a-1586450412-0-ASI206yQu7ZnxZMak5qUliOySff_-SQCJVIjT-04kyX9lxRvabLG1eaeVcQ4ti8Tqw25mS5Pd-LjOwTNF3O8tB6ujJwO78lc9AbIJrdmN29l-inYQoMR1uq5D98Wrukx5vc7u8JoqFoPut9PceJ3azTiZ58rfS-zJ1URncP2nfmXJG_6wf6abSNtPKnETDpDFU1-0v8SN-OSdnmirZ72tFxHr1VvBgTcOczXSJw__qmR4p2mDIDYrmTeBQ8ZPwpZQd5w5JSMmVvd7DfnKO9hYYhlTzOOwQsa9dWbHTed263HfM9bolv2pm4-DNa-srxYSPywBxPpKLrAF4q5WapnsPEuL2rd2hAMl0zp2XgT6onlflV04oe3XsnN8rMjRaL9gMUOTWE-e_oa2SR3laojmsFrAwZjsKOunj-LTXVaWSL6WjqoRPzOvk1Za6L-8HThDwgiHhJpTGDfQP4Cy64wq8c

• 6yer6 6 kullanıcısına yanıt
    https://www.incehesap.com/pch-f-class-1-1-pc-hocasi-gaming-pc-fiyati-45603/

birazdan şu ürün indirime girecek girinde bunu alabilirsin hocam.
  • Hocalarım bana 10 bin bütçe ile komple sistem toplar mısınız monitör klavye mouse herşey dahil. Çok kafamı bulandırmak istemiyorum
  • https://www.teknobiyotik.com/kampanyali-oyuncu-bilgisayarlari/amd-ryzen-5-3400g-3-7ghz-8gb-ram-1tb-hdd-oyuncu-bilgisayari.html

SSD'de yok ama sizce bu alınır mı ? Arkadasım sadece oyun oynamak icin sistem istiyor max 2800 TL, tercihen daha uygun fiyata. Hatta Playstation ile PC arasında gidip geliyor. Sizce hangisi mantıklı olur ? Forumdaki tavsiyelere de göz attım, bu sistem fena gelmedi anlayabildiğim kadarıyla onlara da kıyasla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do Squats -- 14 Nisan 2020; 13:51:11 >

• Arkadaşlar merhaba, şöyle bir sistemim var yaklaşık 1 sene önce toplamıştım, bu sisteme uygun ekran kartınız nedir? Güncel oyunları orta ayarlarda oynatacak şekilde. Şimdiden teşekkürler ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabakar.
    Ryzen 3600
    Asus expedition rx570 4gb ekran kartı
    Gigabyte b450 s2h anakart
    Toshiba 240 gb ssd
    Wd 500 gb 7200 rpm hdd
    Vento 600 w kasa
    Gskill 8 gb ram
    Amaç günlük kullanım oyun değil. 4590 liraya maloldu kendim kuracağım nasıl arkadaşlar

• ugurse U kullanıcısına yanıt
    https://www.incehesap.com/superior-elite-webtekno-gaming-pc-fiyati-44987/

Hocam şunu direk al geç uzun süre kullanır oğlan

• Herkese merhaba forumdaşlar.
    Uzun süredir araştırıyorum ve öğreniyorum ama o kadar fazla parça var ki insanın kafası allak bullak oluyor. Yarı iş yarı oyun için sistem tavsiyeniz var ise alırım.
    İstediğim pc %60 render %40 oyun için olacak,
    Ryzen işlemci olmasını istiyorum.
    Yüksek performans için rtx2080ti karar verebildiğim tek parça.
    Ayrıca mesleğimden dolayı ekran çok önemli 4k 144hz bir monitör düşünüyorum(bu konuda tavsiyelere açığım)
    Biliyorum bu makine çok pahalı olacaktır Ama ben sizden sadece parçaları yerine koymanızı istiyorum.
    Teşekkürler...

• Selamlar üstad

elimde thermaltake core v21 mini itx kasa var. yeni bir sistem toplamak istiyorum. 0 oyun, sadece Vmware üzerinde farklı işletim sistemleri kullanacağım. bu yüzden işlemcim güçlü olmalı ve ram de en az 16 gb olmalı. Sanallaştırma teknolojisi için intel daha çok tavsiye ediliyor. bana intel işlemci ve anakart kombosu önerebilir misin? bir de bunları karşılayacak mini itx için güç kaynağı. Grafik kartı onboard olabilir ya da orta alt seviye bir kart olabilir sorun değil.

Şimdiden teşekkürler
  • Merhabalar eczanemdeki terminal bilgisayarlarımdan birisini ıskartaya çıkartıp ana bilgisayarı terminale geçirip bir ana bilgisayar toplamak istiyorum.

Oyun vs oynanmıyor stabil ve ortalama serilikte bi bilgisayar işimi görür diye düşünüyorum.

Şu anki ana bilgisayar özellikleri i3-2120 3.30GHz, 8GB Ram, sistem 32Bit, 500GB HDD..

i5 serisi işlemcili, 8GB Ram ve 240GB SSD yeterli olur gibi sanki ama hangi seri seçmeliyim, anakart, kasa vs ne olmalı pek anlamıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim :)

Bütçem max 3500tl bu arada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknkula -- 12 Mayıs 2020; 23:33:50 >
  • Maksimum 3500 liralik bir butcem var buna yeni cikan oyunlarda dahil.hepsini kaldiricak kasmadan burnumdan.getirmeden oynatacak bir bilgisayar istiyorum
    Gta 5 detroit become hunter pubg vs oyunlari gibi grafikli oyunlari severim beni uzmicek aglatmicak bir bilgisayar tavisyesi istiyorum laptopmu masaustumu masaustuyse degistirebilir parcalar mi sabit mi vs cok anlamiyorum abilerimin ablalarimin yardimini bekliyorum internet uzerindenmi vatan vs den mi alinmali 2 . Eller is gorurmu gorurse nerden alinmali bayram gelmeden almak.istiyorum lutfen yardim edin uzun oldu hakkinizi helal.edin hayirli kandiller

• Merhaba sevgili dostlar
    Yakın zamanda sistem toplamayı düşünüyorum, şu an kullandığım masaüstü bilgisayarda fan sesinden şikayetçiyim. Yeni toplayacağım sistemde sıvı soğutma kullansam bu rahatsız edici fan sesinden kurtulabilir miyim? Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

AMD Ryzen™5 3600 Soket AM4 + Wraith Stealth 3.6 GHz 32MB 65W 7nm İşlemci

MSI B450M-A PRO MAX Amd B450 Soket AM4 DDR4 3466(OC) M.2 Anakart

GSKILL 8GB (1x8GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 3000MHz CL16 1.35V Single Ram

MSI RADEON RX 570 ARMOR 4G OC 4GB GDDR5 256bit AMD Ekran Kartı

Toshiba 3.5" 1TB P300 SATA 3.0 64MB Önbellek 7200 Rpm Harddisk

XIGMATEK SIROCON III X-POWER 600W 80 PLUS RAINBOW FAN TEMPER CAMLI GAMING KASA
  • Evimde zaman zaman oyun oynamak için bir bilgisayar toplamak istiyorum ama sistemler konusunda pek bilgim yok. Gerek mmorpg olsun gerek fps oyunlari olsun beni üzmeyecek bir sistem önerir misiniz ?
    Maks bütçe 5000 6000 arası

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

https://www.incehesap.com/superior-elite-webtekno-gaming-pc-fiyati-44987/

Hocam şunu direk al geç uzun süre kullanır oğlan
    hocam bende de 10 yaşında bi oğlan var ve laptop ımı mahvetti, oyun pc öneri varmı uyhun fiyat ama üzmeyecek linkteki ürün bitmiş. atom bilişim diye biyer var hb sahibinden falan satıyor ama

• Merhabalar. Genelde simülasyon oyunları oynamak ve sanal gerçeklik için kullanılacak sistem toplamak istiyorum. bütçem 5500-6000 tl arasında. Aklımdahttps://www.sinerji.gen.tr/sinerji-spica-ryzen-5-3500x-16gb-512gb-ssd-rx5600xt-shiftdeletenet-p-36208 sistem var. Bu sisteme yapabileceğim değişimler ya da başka bir sistem tavsiyesi olan varsa mesajımı alıntılayarak ya da özel mesajdan ulaşabilirler. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.
  • Amerika'da best buy dan PC toplayıp valize atsak gelirken sorun çıkar mı ? Ürünler garantisi olmayacak sanırım Türkiye'de ama fiyat farkı var arada.

• Bana 2000 tl her oyunu low da kasmadan oynatacak pc lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Değerli forum sakinleri ;

PC için tavsiyelerinizi rica ediyorum.

kullanım amacı - mimari -

kullanılacak programlar vray - skech - autocad - 3dmax

özel istek monitörde renk gamını birebir vermeli şu şekilde monitörde görülen ile gerçek renk birbirini tutmalı yada yakın olmalı.

bütçe olarak 15000 tl gibi +- olabilir

şimdiden teşekkürler

@Muten Baba desteğinizi bekliyorum.  

• adamın1i kullanıcısına yanıt

Acelesi yoksa birnkac hafta beklesem olur mu

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.