Şimdi Ara

2019 1.4 6 ileri otomatik Kia Rio hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba hayırlı günler. 2019 1.4 6 ileri otomatik kia Rio almak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla i20 ile aynı motoru kullanıyor. Fakat Kia piyasasının pek olmadığını söylüyorlar. Araç donanımlarına baktığımda elegance tekno paket donanım olarak yeterli geldi. Fakat bazı yorumları okuduğumda ya da piyasaya baktığımda uzun süredir satılmayan Kia riolar görüyorum. 165bin gibi bir fiyata buldum. Bu araç ya da genel anlamda Kia hakkında (servis bakım vs. ) bilgi sahibi olan, kullanan varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BahtiyarEs -- 16 Mayıs 2021; 19:4:33 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Beş para etmez araçtır. Konforsuzdur , malzeme kalitesi iyi değildir, yüksek hızlarda güven vermez , çok dardır arkada oturacaklara Allah sabır versin . Ben bu tarz araçları sadece öğrencilere tavsiye ederim . Çok beklentiniz olmasın yani .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bu fiyat aralığındaki i20lerle bir karsilastirdim da. Donanım ve konfor olarak daha ileride geldi. Aynı motor. O yüzden bilgi alayim dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BahtiyarEs

Teşekkür ederim. Bu fiyat aralığındaki i20lerle bir karsilastirdim da. Donanım ve konfor olarak daha ileride geldi. Aynı motor. O yüzden bilgi alayim dedim.

Bence paranıza yazık etmeyin eminim bütçenize göre daha iyi araçlar bulabilirsiniz.

Bu bütçede otomatik öneriniz var mı ?

• quote:

Malesef piyasaya pek hakim değilim fiyatlar artık eşik sınırımı geçtikten sonra takip etmeyi bıraktım . Sadece yazık günah diyorum dandik araçlara çok yüksek paralar istemiyor.

İnanır misiniz 160 bine 3-4 yıl önce Mercedes E serisi satılıyordu hatta favorilere eklemiştim şimdiki aklım olsa kesin alırdım .

Haklısınız. Ama gittikçe de gidiyor maalesef. Durmuyor ki yerinde.

• Ben bu aracı günlük olarak kullanıyorum, genel olarak memnun olduğumu söyleyebilirim.

Canımı sıkan bazı noktaları var ama ortalamaya bakınca benim beklentimi ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor.
  • Rio güzel araçtır otomatiği sorunsuzdur sizi üzmez piyasası vardır uçuk rakam yazmadıkça satılır
    c sınıfı araç ihtiyacım olmasa tercihlerim arasında olur
    2 hafta önce 167 bine tesadüfen 2020 Astra j 1.4 otomatik geldi onu aldım o fiyata bulamaznız zor ama bir bakın

• Akasha_Ether kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Yakıt tüketimi ve genel anlamda uygun vaktinizde biraz bilgi verirseniz çok sevinirim.

• 2016 Cerato, Cee'd, Elantra, İ30 daha konforlu ve daha ferah olacaktır.

• BahtiyarEs B kullanıcısına yanıt

arabada atmosferik motor var devirli kullanınca 8.5-9 görülebiliyor benim kullanımımda İstanbul trafiği 7.2

uzun yol 5.6 gördüm. Tüplü olursa daha da hesaplı olur ki motorun tüpe uyumu çok iyi.

atmosferiktir gitmez etmez diyenler oluyor, benim bu konuda bir şikayetim yok zaten B segment orta halli bir araba. Yüksek performans beklentisi varsa doğru tercih rio değil.

iki konu hoşuma gitmiyor;

1. C sütunundan dolayı kör nokta can sıkıcı. Küçük ayna takarak çözdüm.
    2. halojen farlar bana yetersiz geliyor. Bunu çözmek için bir şey yapmadım henüz

orta halli B segment araba olarak; 6hava yastığı, 5 yıl garantisi, CarPlay Android Autosu, sorunsuz motor şanzımanı ve diğer temel özellikleriyle benim için tercih sebebi oldu

2019 Aralıkta 112bine aldım, bir pişmanlık yaşamadım.

• rio alınabilecek bir araba. şu an piyasasını bilmesem de alırken mutlaka sıkı bi pazarlık yapın.

• Ustam bence fiyat performans ürünü bu donanımda bu fiyata bu yılda başka seçenek nerdeyse yok şuan, piyasası yok diyene inanmayın her araç satılır birisi 1 günde satılır diğeri 10 günde, bu fiyat bandında Fiat Egea 1.6 benzin etorg hb yada Sedan otomatik seçeneği de var daha geniş araç isterseniz, hayırlı aksamlar.

• Akasha_Ether kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için

• figoelhan kullanıcısına yanıt
    Çok sağ olun. Ne yapacağımı şaşırdım bu piyasada çok da anlamıyorum açıkçası ondan biraz zor oluyor sağ olun

• Bazı arkadaşlar kötüdür , o paraya zamanında mercedes alınıyordu vs. demiş, geçmiş bayramları mübarek olsun.

Rio sorunsuz ve yüksek model sağlam otomatik şanzımanlı araçtır. i20 4 vites Rio 6 vitestir.

Fakat malzeme kalitesi ve yol tutuş takıntınız varsa düşük model VW Polo bakabilirsiniz.

• emres37 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim değerli yorumunuz için

• quote:

Clio 5 lere bakın bence. Hem daha daha yeni, hem de motoru bundan daha iyi. 165 e onlarca ilan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cricet -- 16 Mayıs 2021; 23:14:16 >
  • cricet C kullanıcısına yanıt
    Ben bu fiyat bandında otomatik Yeni Clio görmedim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.