Şimdi Ara

2018 YLSY SÖZLÜ MÜLAKATA ÇAĞIRILANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süreden sonra YLSY'de şansımı denemek istedim ve sözlü mülakata katılmaya hak kazandım.
    Dikkatimi çeken bir şey oldu, bölümler için ortalama ALES puanları bana çok düşük geldi.

Bunun sebebi nedir acaba ?

2018 YLSY SÖZLÜ MÜLAKATA ÇAĞIRILANLAR2018 YLSY SÖZLÜ MÜLAKATA ÇAĞIRILANLAR2018 YLSY SÖZLÜ MÜLAKATA ÇAĞIRILANLAR

• Kabul alırsan o yüklü tazminat kağıdıni imzalama cesaretini nereden bulacaksınız.:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok tercih edilmemiş demek ki. Bunun çeşitli sebepleri olabilir, yukarıdaki arkadaşın dediği gibi tazminat olayı benim de gözümü korkutuyor ama yüksek lisansı yurt dışında yapmak gibi hayali olanlar için de sağlam olanaklar sağlıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YLYS intihara girişmekle eşdeğerdir.

Y.lisans tazminatı neyse de Doktora tazminatı senin hayatını bitirecek cinsten

Her ne kadar yurt dışı aşkı ile yanıp tutuşsam da kabul edilsem de (not: başvurmadım bile çünkü lisans diplomam yok daha) yani hayali konuşuyorum.... Büyük ihtimal gitmekten vazgeçerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchiha69

Çok tercih edilmemiş demek ki. Bunun çeşitli sebepleri olabilir, yukarıdaki arkadaşın dediği gibi tazminat olayı benim de gözümü korkutuyor ama yüksek lisansı yurt dışında yapmak gibi hayali olanlar için de sağlam olanaklar sağlıyorlar.
    tazminat meselesi nedir :)
  • bu sene başvuru yapan var mı
  • hop-e3 kullanıcısına yanıt
    Yapacağım gibi duruyor, ama ağırdan alıyorum biraz vakit olduğu için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.