Şimdi Ara

2018 Yılında Ekmek Kuyruğu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Karneyle ekmek, tüp maaş kuyrukları diye diye iktidar oldunuz. 2018 yılında ekmek kuyruğunu bu millete yaşattınız. Sonuç gene aynı olacak krizle gelen krizle gidecek...

https://odatv.com/bu-fotograf-inonu-zamaninda-ekmek-kuyruklari-vardi-diyenler-icin-09101809_m.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yav he he

• Cahil ya bu adamlar. Valla cahil.

Bak haberde kent ekmek diyor. Belediyenin diyor. Halkekmek yani.

Turkiyenin her yerinde var bunlardan. Ve bunlar sadece belirli saatlerde ekmek satiyor. Ankaradakiler en azinan oyle. Kayseride oyledir. Belirli saatlerde satis yapan bir mekanda sıra olmasi normal değilmi?

• Piyasanın 40-50 kuruş aşağısına ürünü satıyorlar. Ama önemli olan şu sen halkı 40-50 kuruş düşük fiyata satılan ekmeğe muhtaç hale getirmişsin. Cahillik kelimelerini de ailene havale ediyorum. Tanımadığın insanlarla nasıl konuşulması gerektiğini öğretmemişler sana ya da sen öğrenememişsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 20 Ekim 2018; 11:16:17 >
  • Merhaba

Halk muhtaç olmasa gider 20 kuruş daha ucuz diye sıra bekler mi
    Beyin varsa kullanmak lazım
    Sürü gibi biat edenler ölse de olur yaşamıyor zaten
    Fakirlik savunulan namus timsali oldu
    Yazık edildi ülkemize
    Gidebilen gitsin

Güle Güle..
  • Cidden cehalet yani.

Bakın demekki halkekmek politikasini bilmiyorsunuz. Halkekmekler acildiklari gunden beridir piyasadan 25 40 kurus arasinda ucuz ekmek satarlar. Ankara he de 70kurus. Bakkalda 1tl. Muhtemelen kayseride oyledir.

Ayrica, adamlarin oncelikli amaci kar olmadigi icin malzeme yonunden cok doyurucu ve lezzetli ekmek yapoyirlar. Buda fiyat performans yapiyor.

Bizim memleketin fakiri gunde 10tl lik sigara icer 25 40 kurus icin o siraya girmez.

Vardir muhtemelen ama bu fotografa bakip bunu anlayamazsiniz.

Mesalarimi alintilamayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

Cahil ya bu adamlar. Valla cahil.

Turkiyenin her yerinde var bunlardan. Ve bunlar sadece belirli saatlerde ekmek satiyor. Ankaradakiler en azinan oyle. Kayseride oyledir. Belirli saatlerde satis yapan bir mekanda sıra olmasi normal değilmi?

Kendine sor bakalim koca koca insanlar neden 50 kurusluk fark icin siraya girip beklesin.

Tabi soramazsin cunku hem tayyip baskanin kizar hem de gunahdir yav.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek muhalefet bu değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Thanos

quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

Kendine sor bakalim koca koca insanlar neden 50 kurusluk fark icin siraya girip beklesin.

Tabi soramazsin cunku hem tayyip baskanin kizar hem de gunahdir yav.

Alıntıları Göster
    Benim ailem.neden he den ekmek aliyor ben biliyorum. Ben neden almiyorum onuda biliyorum.Sana tavsiyem git bufenin oraya bekleyen adamlara sor neden orda bekliyorlar. 2 saatini almaz

Sonuclarida burda paylas. Olay fiyatmi, lezzetmi,fakirlikmi? Herkes ogrensin.

• aakape bu görüntülerin önüne geçmek için ekmeği artık kayıtlı akapelilerin evlerine dağıtma kararı almış. Bunun için geçen günlerde ihale açılmış. Artık sokaklarda fakirleştirilen halkın görüntülerini göremeyeceksiniz.
    (kaynak: Zaytung AA)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksinaletinsan

2018 Yılında Ekmek Kuyruğu!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.