Şimdi Ara

2018 Yabancı Link kısaltma sitesi 1000 Türkiye Tık 4.51$

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bunu yeni buldum bitcoin ile ödeme aldım 1000 türkiye tıkı masaüstünden 4.51$ mobilden link tıklamaları 4.29$ sayımlar 100%100 doğru mükemmel yabancı bir link kısaltma servisi sayaçlar 30 dakikada bir güncelleniyor acayip para kazandırıyor

Ödeme yöntemleri
    Paypal
    Payza
    Payeer
    Bitcoin
    Skrill
    Google Play
    Ödeme alt limiti 3$
    Site kapandı linkki sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi start2 -- 26 Mart 2018; 22:24:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cpm oranları değişti konu güncellendi

• Ben bcvc kullanıyorum hem dolar olarak verdiği için kazancı yüksek hem sayımları doğru 1000 tıka ortalama 3 dolar yani 12 tl ayrıca direk bankamatik kartıma ödemeyi her cuma 1 gün olsun gecikmeden yatırıo bankamtik kartıma yatırdığı için diğerleri gibi

Parayı sağa sola aktarırken para kesilmio 0 kesinti

Üstüne üstlük desteğe her sorununuzu yazın hemen ilgilebiyorlar sorununuzu çözüyorlar

Reklamları temiz reklamı geç tıklıyorsun geçiyor diyer siteler tıkla tıkla geçilmiyor adam vazgeçio zaten

Bcvc kullanın bana dua edeceksiniz herşeyine kefilim face sayfam facebook com kullanıcı adı hakykabus.org istediğiniz kadar ödeme kanıtı göndereyim toplam kazancımı göstereyim

Referans linkinle üye olursanız çok kazanma taktikleri ve daha fazla detay veririm faceden ekle yada youtube da kanalım var 2 bin abonenin üzerinde SANAL DARBE bana herşekilde ulaşabilirsiniz

Bcvc kayıt linkihttp://bc.vc/?r=184373

Bu linkle kayıt olun hertürlü yardımcınızım ve bcvc ye benim sayemde bcvc ye geçtiğiniz için dua edeceksiniz

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.