Şimdi Ara

2018 WORK AND TRAVEL

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
283
Cevap
9
Favori
22.942
Tıklama
Giriş
    103 Mesaj
    Hayirli olsun.bende lifeguardlik icin is gorusmesine giricem bu hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar garsonluk işi için herhangi bir özellik gerekiyor mu ayrıca illa şirkete para vermek zorunda mıyız?
    |
    |

Sizce 9 dolara lifeguardlık mı yoksa 11 dolara housekeeping mi?

Arada 2 dolar var 3.8 den 7.6TL eder saat başına günde 7 saat çalışşan 53 Lira para eder günlük ciddi fark var 😂

|
    |
    The Nameless Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yalnız şöyle de bir şey var lifeguardlara overtime veriliyormuş baya. Haftada 60 saat çalışanlar varmış. Öyle olursa overtime ücretiyle birlikte haftada 630 dolar yapıyor. Housekeeping'de ise ikinci iş yapma imkanı yüksekmiş. İkinci işte de 10-11 dolardan 20 saat çalışsam lifeguardlık ile hemen hemen aynı parayı kazandırıyor. Bu durumda hangisini seçmek daha mantıklı olur acaba?
    |
    |
    AlihannAtas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İki iş de birbirinden farklı dostum sen hangisini yapabilirsin onu düşün. İyi ve kötü yanlarını da koy yanyana. İşlerin zorlukları ve güzellikleri, bulundukları bölgeler vs hepsini düşün ve bu şeklide eleme yap.
    |
    |
    Bahsedilenler: The Nameless Man

dil seviyesi mi nasıl ölçüyorlar acaba?
    |
    |
    becomex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    shaggyolmedi

quote:

Orijinalden alıntı: The Nameless Man

Yalnız şöyle de bir şey var lifeguardlara overtime veriliyormuş baya. Haftada 60 saat çalışanlar varmış. Öyle olursa overtime ücretiyle birlikte haftada 630 dolar yapıyor. Housekeeping'de ise ikinci iş yapma imkanı yüksekmiş. İkinci işte de 10-11 dolardan 20 saat çalışsam lifeguardlık ile hemen hemen aynı parayı kazandırıyor. Bu durumda hangisini seçmek daha mantıklı olur acaba?

Gideceğin yerin hava durumuna da bak. Örneğin hava yağmurlu olduğunda, soğuk olduğunda havuz işinde mesai yapamayabilirsin.
    |
    |
    Çünkü sözler yerine kaba kuvvet kullanılabilse de; kelimeler kudretini hep koruyacaktır. Bu ülkede feci yanlışlar var. ZULÜM ve ADALETSİZLİK, MÜSAMAHASIZLIK ve BASKI. Bir zamanlar itiraz etme hakkınız vardı, düşünmek ve inandığınız şekilde ifade etmek. Şimdiyse düzene UYMAYA, BOYUN EĞMEYE mecbur eden bir SANSÜR VE GÖZETİM ALTINDASINIZ. Kimi suçlayacağız? Eğer suçluyu arıyorsanız aynaya bakmanız yeterli olacak. Savaş, terör, hastalıklar. Sizi sağduyundan yoksun bırakmak, akıl yürütemeyecek duruma sokmak için birleşmiş bir ton problem vardı. Korku, sizi bozguna uğrattı. Panik halinde, kendinizi başbakana teslim ettiniz. Düzenin sözünü verdi, barışın sözünü verdi ve karşılığında talep ettiği tek şey; sizin SESSİZ KALMANIZ, İTAATKAR OLMANIZ ve ONUN HER YAPTIĞINA RAZI OLMANIZDI
  • Yüzbaşı
    716 Mesaj
    arkadaslr iki ozel mesaj var ancak goremedim kimden oldugunu ve silindi yani yokoldu anlamadim nasil oldu. Neyse gonderen arkadaslar yeniden gonderirse sevinirim. Bu arada watla alakali sorulari olan olursa beni alintilayarak ya da ozel mesaj yoluyla ulasabilir. Kolay gelsin.
    |
    |
    |
    |
    mmcena

Big Apple 2000$ son indirimli gunden taksitli fiyatla kayit yaptim.Winn Dixie,Florida olacak %90.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T A R I K -- 6 Aralık 2017; 9:41:10 >
    |
    |
    Öncelikle genel not ortalamam 1,65. Şimdiye kadar hep çıkışlı bir not ortalamam var (0,74 den başlayan ve 1,65 ' e kadar çıkan) ( bir dönem bi kez düşüş oldu sadece) ama şöyle bir sıkıntım var bu dönem vizelerim hep kötü geçti yani bu dönem sonu not ortalamam 1.50 lere kadar gerileyebilir. Şirketler hep teredütlü cevap veriyo oladabilir olamazda tarzı, not ortalamasını açıklayacak ingilizcem var ingilizcem iyi ama ortalama 500 dolar gibi bir mebla yanıyor vize alamayınca. İngilizce işletme 3.sınıf öğrencisiyim ve daha önce kanada ya dil okuluna gittim. Kanada vizesininde biraz yardımcı olabileceğini söylüyor şirketler. Sizce risk almaya değer mi?
    Birde vize alamayınca parayı tamamen geri iade eden şirket var mı? Eğer alamazsam 500-600 dolar para yanıyor çok fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexter61 -- 12 Aralık 2017; 18:37:0 >
    |
    |
    Kaç dolar gerekli gidebilmek için? 1-2k arası mı? Dolar bu haldeyken gitmek de zor olacak ama 2-3 ay burada çalışıp yazın da wat a gitmek mantıklı olur mu? Gerçi 3 ay çalışmanın parası bile yetmez ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychedelic Reflection -- 13 Aralık 2017; 8:31:22 >
    |
    |

Kredi çekin, çevrenizden borç alın

Dolarla geri ödeyeceğim diyin herkes verir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    The saints of killers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Kredi çekin, çevrenizden borç alın

Dolarla geri ödeyeceğim diyin herkes verir

Para mı biriktircem orada

Neden olmasın
    Verdiğinizi her türlü amorti edersiniz yani
    |
    |
    The saints of killers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Media Sözlük
bankalar.org
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.