Şimdi Ara

2018 WORK AND TRAVEL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
9
Favori
26.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayirli olsun.bende lifeguardlik icin is gorusmesine giricem bu hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar garsonluk işi için herhangi bir özellik gerekiyor mu ayrıca illa şirkete para vermek zorunda mıyız?
  • Garsonluk icin advance isteniyor kardesim

• Sizce 9 dolara lifeguardlık mı yoksa 11 dolara housekeeping mi?

• The Nameless Man T kullanıcısına yanıt
    Arada 2 dolar var 3.8 den 7.6TL eder saat başına günde 7 saat çalışşan 53 Lira para eder günlük ciddi fark var 😂

• Yalnız şöyle de bir şey var lifeguardlara overtime veriliyormuş baya. Haftada 60 saat çalışanlar varmış. Öyle olursa overtime ücretiyle birlikte haftada 630 dolar yapıyor. Housekeeping'de ise ikinci iş yapma imkanı yüksekmiş. İkinci işte de 10-11 dolardan 20 saat çalışsam lifeguardlık ile hemen hemen aynı parayı kazandırıyor. Bu durumda hangisini seçmek daha mantıklı olur acaba?
  • İki iş de birbirinden farklı dostum sen hangisini yapabilirsin onu düşün. İyi ve kötü yanlarını da koy yanyana. İşlerin zorlukları ve güzellikleri, bulundukları bölgeler vs hepsini düşün ve bu şeklide eleme yap.
  • becomex B kullanıcısına yanıt
    dil seviyesi mi nasıl ölçüyorlar acaba?
  • Mülakata giriyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: The Nameless Man

Yalnız şöyle de bir şey var lifeguardlara overtime veriliyormuş baya. Haftada 60 saat çalışanlar varmış. Öyle olursa overtime ücretiyle birlikte haftada 630 dolar yapıyor. Housekeeping'de ise ikinci iş yapma imkanı yüksekmiş. İkinci işte de 10-11 dolardan 20 saat çalışsam lifeguardlık ile hemen hemen aynı parayı kazandırıyor. Bu durumda hangisini seçmek daha mantıklı olur acaba?

Gideceğin yerin hava durumuna da bak. Örneğin hava yağmurlu olduğunda, soğuk olduğunda havuz işinde mesai yapamayabilirsin.
  • arkadaslr iki ozel mesaj var ancak goremedim kimden oldugunu ve silindi yani yokoldu anlamadim nasil oldu. Neyse gonderen arkadaslar yeniden gonderirse sevinirim. Bu arada watla alakali sorulari olan olursa beni alintilayarak ya da ozel mesaj yoluyla ulasabilir. Kolay gelsin.
  • kayıt olanlar hangi şirkete ne kadara kayıt oldu acaba. Ben biraz geç kaldım bu hafta içinde gidip görüşmeyi düşünüyorum. tavsiye edebileceğiniz şirket var mı?
  • Big Apple 2000$ son indirimli gunden taksitli fiyatla kayit yaptim.Winn Dixie,Florida olacak %90.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çalışabileceğim masabaşı bir iş bulabilir miyim acaba ? United towers şirketi ile anlaşmayı düşünüyorum. Vize problemleri beni kararsız bırakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 6 Aralık 2017; 9:41:10 >
  • Öncelikle genel not ortalamam 1,65. Şimdiye kadar hep çıkışlı bir not ortalamam var (0,74 den başlayan ve 1,65 ' e kadar çıkan) ( bir dönem bi kez düşüş oldu sadece) ama şöyle bir sıkıntım var bu dönem vizelerim hep kötü geçti yani bu dönem sonu not ortalamam 1.50 lere kadar gerileyebilir. Şirketler hep teredütlü cevap veriyo oladabilir olamazda tarzı, not ortalamasını açıklayacak ingilizcem var ingilizcem iyi ama ortalama 500 dolar gibi bir mebla yanıyor vize alamayınca. İngilizce işletme 3.sınıf öğrencisiyim ve daha önce kanada ya dil okuluna gittim. Kanada vizesininde biraz yardımcı olabileceğini söylüyor şirketler. Sizce risk almaya değer mi?
    Birde vize alamayınca parayı tamamen geri iade eden şirket var mı? Eğer alamazsam 500-600 dolar para yanıyor çok fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2573B355F -- 12 Aralık 2017; 18:37:0 >
  • Kaç dolar gerekli gidebilmek için? 1-2k arası mı? Dolar bu haldeyken gitmek de zor olacak ama 2-3 ay burada çalışıp yazın da wat a gitmek mantıklı olur mu? Gerçi 3 ay çalışmanın parası bile yetmez ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychedelic Reflection -- 13 Aralık 2017; 8:31:22 >
  • Arkadaşlar hangi şirket tercih edilmeli ? Armada nasıldır ?
  • Kredi çekin, çevrenizden borç alın

Dolarla geri ödeyeceğim diyin herkes verir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Kredi çekin, çevrenizden borç alın

Dolarla geri ödeyeceğim diyin herkes verir

Para mı biriktircem orada

• Neden olmasın
    Verdiğinizi her türlü amorti edersiniz yani
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.