Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.784
Cevap
147
Favori
415.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zeki_gs

https://www.kufatec.de/shop/de/volkswagen/polo/aw1/led-scheinwerfer-led-tfl-vw-polo-aw1

Bu linkteki 9 bine geliyor servis az bile demiş :) Şaka bir yana opsiyon ekletme işi çok pahalı.
    Ben ocak ayının bayında sormustum hocam şimdi o kadar olmustur.
  • Eski araçların ön-arka cam fitili, önce cama sonra camın takılacağı kasaya geçirilip üretilirdi. Böylelikle, rüzgar sesi ve su yalıtımı kusursuz sağlanmış olurdu. Estetik durması için de bazı versiyonların, contasının orta kısmına çepeçevre kromaj yapılarak üretilirdi. Hey gidi günler.
  • Arkadaşlar , adaptif hız sabitleyicili Polo aldım geçen hafta.Çok şükür iyiki almışım.Adaptif hız sabitleyici çok iyi çalışıyor.Birazda kullanım mantığınını anlayınca yüzde doksan performans alıyorum.Gerektiğinde hızı artı eksi yaparak çok rahat bir kullanım sağlıyor.Sorusu olan varsa
    cevaplayabilirim.İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki_gs

Bu arada Bursa'da olan bir arkadaş varsa Polosuyla beni bir tur gezdirebilir mi :) bu ruzgar sesi bir tek bana mı fazla geliyor, yoksa benim araçta mı sorun var anlamak istiyorum.
    Bende Bursa'da yim. Allah kismet ederse Müsait bir zamanda benim araçla deneme yaparız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok almadım. Ama şu android autoyu açamıyor olmak sinir bozucu almışsın higline donanım ve adam diyor sana fabrikadan öyle çıkacaktı.

• Nsy85 N kullanıcısına yanıt
    Yeni polocular Bursa ağırlıklı sanırım :) Birgün yeni polf buluşması yapıp araç karşılaştırmaları yapabiliriz :)

• Olur tabiki. :)

• arkadaşlar araç dsg yokuşta bazen biraz kayıyor normal mi? kaymaması lazım değil mi?

• armorking2621 A kullanıcısına yanıt
    Frene basmadan vites değişimi yapılırsa kaydırıyor frene basıp değiştirince kaydırma yapmıyor

Bende anahtardan cam açmayı yapamadım kapama oluyor ama cam açılmıyor

• Ama o kadar eskiye gitmeye gerek yok. 90'lı yıllarda da bazı modellerde devam etti.
  • Sıra ile

tampona >> vw logosunun yanındaki plastik parçaya>> kaportaya

Gelen taşlardan sora bugunde cama geldi 9 bin km de camı çatlattım sizce kaskodan mı yaptırayım ? Ne kadar tutar

10 bin bakımına gidince camı da değiştireyim diyorum

• m4libu kullanıcısına yanıt
    hocam ben otomatik arabadan bahsediyorum dsg siz manuel dediniz heralde bazen yokuşta frenden çektikten sonra geri kaçıyor ama hill hold var bılıyorum neden yapar acaba başka olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Marksman84

Arkadaşlar , adaptif hız sabitleyicili Polo aldım geçen hafta.Çok şükür iyiki almışım.Adaptif hız sabitleyici çok iyi çalışıyor.Birazda kullanım mantığınını anlayınca yüzde doksan performans alıyorum.Gerektiğinde hızı artı eksi yaparak çok rahat bir kullanım sağlıyor.Sorusu olan varsa
    cevaplayabilirim.İyi günler.
    Hayırlı olsun öncelikle.Sistemden memnun musunuz? Ayrıca ne kadar fark ödediniz bu opsiyon için??
  • fero01 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Çok güzel çalışıyor.3130tl liste fiyatı var. Gayet iri görüyor arabaları. Kendi duruyor hatta dururken arabayı akıtıyor eğer öndeki arabayı akıtırsa hemen hızlanıyor. Eğer durursalar res. Tuşuna basınca tekrar kendi kendine hızlanıyor. İstanbul’da harika bir özellik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strafiedİnjection

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Cam ın iç kısmında sorun yok fakat dış kısmında taşın geldiği yerdeki camlar parçalanmış ilerler diye düşünüyorum ve pürüzlü olmuş silecekde iyi silmeyebilir ve en önemlisi tam karşımda sürekli gözüm oraya takılıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m4libu -- 30 Nisan 2018; 8:0:54 >
    Bendede dsg var sadece hızlı ileri geri manevralar yaparken kaydırabiliyor onun haricinde kaydırdığına rastlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Marksman84

Teşekkür ederim.Çok güzel çalışıyor.3130tl liste fiyatı var. Gayet iri görüyor arabaları. Kendi duruyor hatta dururken arabayı akıtıyor eğer öndeki arabayı akıtırsa hemen hızlanıyor. Eğer durursalar res. Tuşuna basınca tekrar kendi kendine hızlanıyor. İstanbul’da harika bir özellik.
    Vallaha ben araci 2017 Aralikta aldim.Aman fiyat artmasin aman arac kalmaz felan diyerek duz highline aldim.Bence en faydali donanimlardan birini almissiniz tekrar hayirli olsun.
  • Konvoy yapalım :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: Strafiedİnjection

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Keşke 6 tane olsaydı..

Merhaba. Hill holder kendiliğinden çalışan bir mekanizma yani isteyince onu aktive veya deaktive edemiyorsunuz fakat sistemin çalışmasının bazı koşulları var örneğin durma esnasında motorun çalışıyor olması gibi. Sizin kaydırmanızın nedeni büyük ihtimalle şu: Aracınız yokuş yukarı bakacak şekilde giderken duruyorsunuz ve auto start stop devreye giriyor. Bu durum hillholder ı devre dışı bırakıyor.Karşınızdaki araçlar ilerleyince siz de ayağınızı frenden kaldırıyorsunuz ve aracınızın motoru çalışmaya başlıyor fakat geri kayıyorsunuz çünkü hillhold o süre boyunca devre dışı kalmıştı motor çalışınca hillholder devreye giriyor ama ayağınızı zaten frenden çekmiştiniz ve bu esnada zaten araç kaymaya başlamış oluyor.Tam olarak denemedim kendim ama müsait olan herkes deneyip deneyimlerini aktarabilir. Kaydırmamak için yapacağınız şey yokuş yukarıyken motorun durmamasını sağlamak . Nasıl yapabileceğinize birkaç örnek : Dururken freni öyle bir atarlayacaksınız ki start stop çalışmayacak(düz yolda bile bazen bu durumla karşılaşmışsınızdır.Sanırım araç kararsız kalıyır duracak mısınız gidecek misiniz anlayamadığı için motoru kapatmıyor siz sonrasında tam dursanız bile) ya da yokuş yukarı durunca start stopu devre dışı bırakın vitesin ordaki düğme ile. Bu koşullar sağlanınca kaydırmamanız için 2 saniye gibi bir zamanınız olacak :) Bir de start stop sistemi çok dik yokuşlarda hiç devreye girmeyecektir bu bir artı yani o zaman kapatmanıza gerek yok. Siz eğer denerseniz deneyimlerinizi de paylaşırsanız sevinirim.Bence nedeni bu olabilir.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.