Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.781
Cevap
148
Favori
415.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: polo03

Hocam aracınız higline mı? Comfortline araçlara uygulanabiliyor mu ? Nasıl yaptığınızı tarif edebilir misiniz ?
    Aracım comfortline, iphone kullanıyorsanız Siri yi açmamız yeterli , sesle denetim tuşuna basın direksiyonda , gerisini Siri hallediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrt E kullanıcısına yanıt
    Benimki falken

• ihkelektrik kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz gibi ben eşleştirdim sesli arama tuşuna basınca sadece telefondan ses geliyor eşleşme olduğu için aracın hoparlöründen Siri sesi gelmesi gerekmiyor mu? Sizin de aynı şekil sadece telefonun hopörlöründen mi ses geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: polo03

Hocam dediğiniz gibi ben eşleştirdim sesli arama tuşuna basınca sadece telefondan ses geliyor eşleşme olduğu için aracın hoparlöründen Siri sesi gelmesi gerekmiyor mu? Sizin de aynı şekil sadece telefonun hopörlöründen mi ses geliyor?
    Tüm ses aracın hoparlörlerinden geliyor , daha önce Bluetooth dan müzik dinledinizmi? Olmadı birdaha deneyin eşleştirmeyi

• Arkadaşlar selam 2017 model şubat 2018 de 1.6 tdi araç aldık soracak olanlara baştan yanıt vereyım good year lastıkle geldi 91.000 cıvarı mal oldu araç manuel şanzıman sehır ıcı tuketım açık yol 5.5 uzun yol yapmadım suan 3.000 km ılk alır almaz 500 km de baskı Balat'a degıstı garantıden sımdı bı problem yok bu aracı çoğunlukla esım kullanıyor sımdı aracın havalandırması ornegın 2 . Kademede çalışırken üflemede ara ara azalıp tekrar artıyor kılma acıkkende aynı durum söz konusu frenlerdede dar alan dönüşlerde frene basınca ötme yapıyor bahsettıgım durumlar sızdede mevcutmu sızlerede genel bılgı vereyım araçtan çok memnunuz bende 2014 320 i ed var sıfır almıştım Polo ıcın sunu belırteyım rüzgar yüksek hızlarda ruzgar sesı ıcerı alımı çok başarılı buldum bmw hemen hemen aynı dıyebılırım belkı çok az Polo daha ıyı çukurlardan geçıste tık yok bmw de kapıdan vs sesler sıfır aldığımdan berı vardı ıscılık bmw nın kapı kenarları alt taraflar vs daha kalıteli ıc hacım süper bmw Polo karşılaştırılmaz ama bu arabada wolkswagen mükemmel bır ıs çıkarmış üst sınıf araç kalıtesı mevcut kendı rakıplerının zaten üstünde bır araç herkese ıyı forumlar

Bluetooth Tan müzik dinledim iskonto yoktu dediğiniz gibi tekrar eşleştireyim teşekkürler hocam

• emrt E kullanıcısına yanıt
    Benimki de Falken.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TSI higline dsg

Hocam tekrar eşleştirme yaptım sorun yok ama Araçtan Siri nin sesi çok az geliyor halbuki hem telefonun hem aracın sesi çok yüksekte açıkken. Müzikte sıkıntı yok ama araçta Siri sesi az geliyor sizinde mi aynı ?yada benim Bluetooth ses ayarı mı yapmam lazım anlamadım

• Yanı ara ara camlar kapalıyken normalmıdır yasadıgımız

• sunuda belirtmek ısterım bu segmentte başka bır markada böyle bır sürüş konforu yok bu araç yormuyor wolkswagenın konforu tartışılmaz ayrıca 180 km çıktım araba çakı gıbı yoldaydı tedırgınlık hıc yaşamadım bmw 180 gıderken nasıl güven verıyorsa buda aynıydı tabıkı sürüş zevkı vs tartışılmaz ama suna temas etmek ıstıyorum kendı segmentının bır tık uzerınde bu araç kalıte konfor guvenlık Allah herkese nasıp etsın dıger rakıplerını asla karalamak ıstemem ama polonun bır tık altındalar

• Camlar acıkken ruzgar sesi cidden rahatsız edici sacmasapan esiyor gibi
  • Aracın conforu bildiğin golf ile aynı şehir içinde özellikle. Burda düşmanlık yapanlara da Allah yardım etsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strafiedİnjection

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    6 bin dedi servis ya manyamıs bunlar
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bundan mı alalım hocam nerde buluruz bid eben biraz amatörüm bu konularda kendim yapabilir miyim...
  • Hocam ben ön cam kenarına izolasyon yaptım, müthiş işçilik çıkardım, hava girmesi veya turbulans mümkün değil, ne var ki 120 den sonra oluşan türbülans sesini on cam kenarlarına yaptığım izolasyon kesmedi, kesse de 100 de 10 en fazla.

Şimdi ön camın tavan ile kesiştiği yeri gözüme kestirdim, uygun parçaları söyledim, gözükmeyecek şekilde bir izolasyon daha yapacağım.

Oda olmazsa ön kaput ile kaporta arasını, o da olmazsa A sütünun aynalarla kesiştiği yerleri sıvı conta ile kapatacağım. Kapı içleri için de parçalar bekliyorum. Tüm izolasyon bitince ayrı konu açıp yazacağım tüm işleri.

• Bu arada Bursa'da olan bir arkadaş varsa Polosuyla beni bir tur gezdirebilir mi :) bu ruzgar sesi bir tek bana mı fazla geliyor, yoksa benim araçta mı sorun var anlamak istiyorum.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Haha Polf cok iyi doğru valla
  • Otomatik sağ ayna indirme ve living home u çalıştıran varmı

• fero01 kullanıcısına yanıt
    https://www.kufatec.de/shop/de/volkswagen/polo/aw1/led-scheinwerfer-led-tfl-vw-polo-aw1

Bu linkteki 9 bine geliyor servis az bile demiş :) Şaka bir yana opsiyon ekletme işi çok pahalı.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.