Şimdi Ara

2021 Volkswagen Polo (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ooopsss
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.784
Cevap
147
Favori
415.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eko derken ?
    D konumunda zaten ekonomi modu olarak kullanılabilir
    S konumuda sport modudur
  • Akıllı anahtarlığı kullanabilen var mı? Telefon program üzerinden eşleşmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SolidMan kullanıcısına yanıt
    arabayı ilk aldığımda benimde telefon görmüyordu sanırım ondan hediye ettiler diye düşündüm :)
    uygulamaya güncelleme geldikten sonra görmeye başladı ama hiç kullanmadığım için şuan çalışıyormu bilmiyorum.
  • Android 7.1.1 var telefonu gormuyor. program guncelleme istiyor olabilir.

IOS ta çalışıyor bir arkadaş ya gördüm.

• Araç teybinin ses ayarlarını nasıl yapıyorsunuz? Ben pek ayar yeri bulamadım baş ve tiz hariç

• iphone da sıkıntı akıllı anahtarlık için. Volkswagenim i indirmeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 18 Şubat 2018; 17:44:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidMan

Araç teybinin ses ayarlarını nasıl yapıyorsunuz? Ben pek ayar yeri bulamadım baş ve tiz hariç

composition media 6.5 ses ayarları

Youtube a yaz bi ton video var...
  • Araba 3500 kmye geldi yakıt sarfiyatı bariz şekilde azaldı. Agresife yakın kullandığımda çok rahat 5.0 L görüyorum uzun yolda. Normalde 7-8 civarı oluyordu. Şehir içinde de mesafeye bağlı ama genel bir azalma var.

• Arkadaşlar merhaba yeni polo almak istiyorum fakat bir sorum olacak.

2017 ve 2018 pololar arasında ne fark vardır temel fark var mıdır? çünkü 2017 ye de yeni polo deniyor pek bişey anlamadım:
  • Efsunger hissi kullanıcısına yanıt
    fark olacağını sanmıyorum fakat 2017 bayilerde kalmamıştır sormak lazım.
  • Arkadaşlar 1.0 trendline polo kullanan var mı aranızda artıları eksilerini yazabilir mi rica etsem , 2015-16 1.2 tsi comfort polo ile 2017 yeni kasa 1.0 trendline arasında hangisini tercih etmeliyim sizce.

• Deathstrokee kullanıcısına yanıt
    eski kasa alacaksam, motor acısından, ben olsam gözüm kapalı 1.2tsi alırdım.
    1.0 tsi comf aldım kullanıyorum 1.2 tsi göre düşük vitesler çok azfarkla güçsüz.
    Hocam arabadan memnun musun peki motor gücünden memnun musun yani 1.0 motor benzinli tatmin ediyorsa buna bakacağım.
    ben memnunum araçtan. Ama ne beklediğinize göre durum değişir.
    bendeki 1.0tsi 95hp 175nm tork düz vites.bu aracın hızlanması bana göre iyi 0-80km/s 7,2sn / 0-100 kms 10,8 sn
    yeni kasa dizaynı çok iyi.

çok agresif kullanan biri değilim. araçta genellikle çocuk olduğundan. ancak seriliğini hissettiriyor.

çok dik yokuş çıktım.durdum kalktım. 3kişi varken araçta. bir sorun yaşamadım.

B sınıfı düşünüyorsan incelemelisin.

ben çok fazla tecrübe edemedim 300kmde henüz. 1hafta oldu.
    Süper hocam tam beklediğim gibi konuştunuz bir de aklıma takılan son bir şey var kullanıcıya sormak daha mantıklı bence. Benzinli bir araç olmasına rağmen yakıt konusunda nasıldır yani çok yakıt tüketiyor mu?
    Eski kasa 1.2 tsi ile yeni kasa trendline arasında kaldım 1.2tsi daha ağır basıyor daha oturmuş tok araba geliyo gözüme.

Uzun yolda ortalama 5.0 görmek mümkün. Şehir içi yol durumuna göre değişir yakıt. bana göre ş.içi yokuşlu güzergahta yakıt beklediğimden biraz fazla. Büyük motorlu araçlar bu tip yollarda daha az tüketiyor.

• Düz vites Comfortline 2018'e tüm opsiyonları eklettiğimizde fiyat ne olur acaba? Bu tür fiyat alan arkadaşlarımız var mı? Otomatik vitesli araçları sevmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsunger hissi

Hocam arabadan memnun musun peki motor gücünden memnun musun yani 1.0 motor benzinli tatmin ediyorsa buna bakacağım.

1.0 Tsı Dsg var bende de.Eski arabam 1.6 Fsı 115bg golf tü. 0-100 1.5 sanıye daha kısa poloda.Bılmem anlatabıldım mi ? Tork ve Turbo olayı bitiriyor zaten hacim işleri eskide kaldı.
  • Merhaba konuyu okudum ancak göremedim, Polo 2017 tdi dsg kullanıcısıyım, polo 2018 tdi dsg versiyonu gelecek mi acaba ? Listede göremedim kalkacağını sanmıyorum merak ettim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.