Şimdi Ara

2018 SONY TV (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
47
Favori
166.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba herkese, 75 xf9005 için 16800 tl. fiyat aldım, sizce nasıl fiyat?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deluge11

merhaba herkese, 75 xf9005 için 16800 tl. fiyat aldım, sizce nasıl fiyat?
    Merhaba,75'' özelinde bu fiyat ve performansda XF90'dan başka bir seçeneğiniz yok,eğer nakitse ben 16 binde ısrar ederdim yoksa fiyat makul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 26 Mart 2019; 1:20:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Digital Reaction

Merhaba,75'' özelinde bu fiyat ve performansda XF90'dan başka bir seçeneğiniz yok,eğer nakitse ben 16 binde ısrar ederdim yoksa fiyat makul.

Alıntıları Göster
    anladım, teşekkür ederim.
  • Oreo güncellemesi yapan arkadaşlara bir sorum olacak... Favori uydu kanallarında gezinirken bir anda kendilğinden genel uyduya geçiş oluyor mu? Kanal düzeninizinde bozulmalar var mı... Tv yi sıfırladım sorun çözülmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar,49 xf8596 tv ye oreo güncellemesi geldimi yoksa usb den mi yüklüyoruz ? tavsiye edermisiniz? birde internet kendi browserından film dizi izlerken belli bir süre sonra hata verip duruyor ne yapmam gerek oreo ya yükseltince bu sorun gidermi ? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  • electribe E kullanıcısına yanıt
    Oreo güncellemesi geri çekildi... Usb den yükleme yapma... Hatalar çok var başın ağırır... Hatta tv den şikayetin yoksa güncelleştirmeleri iptal etmek en mantıklısı... Film izlerken android telefonundan filmi aç sonra görüntüyü tv ye gönder... Kendi browserında hata vermesi normal.. orda film izlenmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzay-Zaman -- 9 Nisan 2019; 9:57:37 >
  • Uzay-Zaman kullanıcısına yanıt
    https://www.sony.com.tr/electronics/support/articles/00206881

En son Android 8.0 Oreo güncellememizin, TV'nin uzun süre bekleme modunda kaldığı durumlarda belirli Sound Bar'lar, A/V Alıcılar veya Ev Sineması Sistemlerinden zaman zaman ses gelmemesine neden olabileceğini tespit ettik. Bazı müşterilerimiz için zorluk yaratabileceğini düşündüğümüz bu olası bağlantı sorunu nedeniyle ne yazık ki Android 8.0 Oreo otomatik cihaz yazılımı güncellemesini (v6.5830) ertelemeye karar verdik.

Ancak Sound Bar, A/V Alıcı veya Ev Sineması Sistemi olmayan ve sunulan yeni özellikler ile işlevleri deneyimlemek isteyen müşteriler, güncellemeyi destek sitesinden manuel olarak indirebilir.

• evet bunu gördüm ben soundbar ile kullandığım için yüklemedim.güncel sürümü bekliycez artık nezaman verirlerse
  • Merhaba, mediamrkt'tan 55xf8577'yi 6.000 liraya alarak uzun yıllar sonra tekrar Sony sahibi oldum. TV'yi 20 gün sonra kuracaklar. Evlilik arifesinde olduğumdan ev o zaman uygun olacak. Samsung 55nu8000 ile 55xf8577 arasında kaldım Sony'i tercih ettim. Umarım iyi bir seçim yapmışımdır.

• görüntü kalitesi çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalok

Merhaba, mediamrkt'tan 55xf8577'yi 6.000 liraya alarak uzun yıllar sonra tekrar Sony sahibi oldum. TV'yi 20 gün sonra kuracaklar. Evlilik arifesinde olduğumdan ev o zaman uygun olacak. Samsung 55nu8000 ile 55xf8577 arasında kaldım Sony'i tercih ettim. Umarım iyi bir seçim yapmışımdır.
    Bende bugun ayni fiyata aldim Tv'yi..Carsamba kuracaklar Tv'yi..Samsung' un tanitim elemani oradaydi..Direk Sony' al dedi arkadas sessizce :)

Iyi bir muhabbet kurdum kendisiyle samimi sekilde Sony dedi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackkk

49xf 8577 kullanan arkadaşlar memnun mu tv den?
    Va panel 10bit 100 hz dimi tv ?
    Son olarak karanlık sahneler ve siyahlar nasıl?
    Satici arkadas Bana IPS panel dedi Acikcasi 2 defa sordum basa basa..

• quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

cevap icin tesekkurler hocam.
    yalniz dediginiz fiş cekmeyi denemistim yine olmamisti. az once tekrar denedim yine ayni. netflix yazisi geliyor ve oylece kaliyor.
    2.3dk sonra ""netflix baglanti kuramadi . lutfen saha sonra yeniden deneyin (-12)""
    yaziyor.

edit. netflix farkli herhangi bir mudahale yapmadan . calismaya basladi. sorun cozulmustur iyi ginler
    Kendi kendine mi Acildi Netflix?

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Kendi kendine mi Acildi Netflix?

Alıntıları Göster
    aynen. Herhangi bir sey yapmadim. Birden bir calismaya basladi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

aynen. Herhangi bir sey yapmadim. Birden bir calismaya basladi.

Alıntıları Göster
    Simdi her girdiginizde sorun yok degil mi?

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    aynen hocam hergun aciyorum. hic bir sknti yok.

Bugün samsung 55nu8000 ile Sony 55xf8577 yan yana izleme imkanım oldu. Samsung Sony'e nazaran az biraz daha detaylı görüntü veriyordu. Samsung fiyatı Sony fiyatına düşünce siparişi değiştirip Samsung aldım. Hayırlısı olsun.

• hayansame H kullanıcısına yanıt
    Cok Tesekkurler..

• metalok kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun Gule gule kullanin..

Siz de güle güle kullanın.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.