Şimdi Ara

2018 SONY TV (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
47
Favori
166.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 49xf8577 de devamlı yukardaki bilgi barı cıkıyor apple tv de blurayda falan bunu nasıl engelliyorsunuz varmı yolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJ ICEMAN

49xf8577 de devamlı yukardaki bilgi barı cıkıyor apple tv de blurayda falan bunu nasıl engelliyorsunuz varmı yolu
    home tuşu/ayarlar/kanal ayarı/bilgi başlığını kapatın.
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    çok tşk ler akşama deniycem
  • Herkese merhaba. Xbox OneX için, 4K ve HDR destekli sanırım X900F övülüyor. Sizlerin görüşü nedir bu konuda değerli arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme ile kötü olan uydudaki TV kanalı bulma-düzenleme olayı rezil hale gelmiş. TLC HD için bayağı uğraşmıştım şimdi TRT 2 HD için de yine öyle oldu. Kanal gözükmüyor, listeler kafayı yiyor çok değişik şeyler oluyor şimdi de kanal geçişlerinde piksel karışması ortaya çıktı. Sony'nin bu uydu kanallarını düzenleme ile alakalı ciddi bir çalışma yapması gerek rezalet ötesi bir sistem ve ayrıca çok yavaş.
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    oo bende digitürk kutusunu vermeyi düşündüğüm şu sıralarda hiç bulaşmasam mı acaba.
    Tv nin kendi uydu alıcısını kullanırım diyordum.
  • mentalform M kullanıcısına yanıt
    Hocam fikirlerinle beni aydinlattigin icin cok tesekkur ederim bende seninle ayni dusunuyorum! Lakin aradaki fiyat farki cok oldugundan nu8000 i kampanyadan almak durumunda kaldim. Biliyorum bir Sony xf900 degil ama araya butce ve fiyat farki girince baska da carem kalmamisti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sony bu sene kazık fiyatlar koydu. Hollanda da xg 55 1900 yavru

• Vaktim kalmadı haftasonu almam gerekiyor.

Bu model hakkında ne düşünüyorsunuz ? olumlu olumsuz yanları nelerdir ?
    LG ve Samsung arasında kalmıştım fakat Sony önerdiler ,bunun fiyatı 600€

Netflix, Digiturk Maçları, PS4 ,USB ile altyazılı Film izleme için kulanacağım

SONY 49XF8096

fiyatı 3600 TL
  • dogan107 kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ediyorum. 7 aydır kullanıyorum

• dogan107 kullanıcısına yanıt
    Benim Mac Mini var ve TV'ye bağlı olarak sorunsuz kullanıyorum. TV'nin dahili internet tarayıcısı pek kullanışlı gelmedi bana. Bilgisayarla işim olduğu zaman biraz uzaktan çalışmak zorunda kalıyorum ama grafik çalışmaları video ve ses uygulamalarında dev ekranla çalışmak bana göre güzel.

Netflix aboneliğim var ve Sony ile birlikte harika. Ses ve görüntü yönünden eleştireceğim çok bir şey yok.

Kanal geçişleri zaten hepsinde yavaş. Hız istiyorsanız harici uydu alıcı kullanmak gerekir fakat değmez, ben zaten kalabalık sevmediğim için dahili uydu alıcıyı kullanıyorum.

Ben çok araştırarak aldım ve severek kullanıyorum.

Daha çok Youtube uygulamasını, Netflix uygulamasını kullanıyorum ve ayrıca Kodi yüklü onu da kullanıyorum. Kodi ile ilgili araştırma yapabilirsiniz.

Usb direk TV'ye takarak film izlemedim o yüzden bu konuda yorum yapamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahiMAC -- 28 Şubat 2019; 12:6:44 >
  • tavsiyen için teşekkürler bunda karar kıldım
  • Rica ederim.

Youtube kanalı açmak istiyorum bir ara ama bir türlü elim değmedi. XF8096 için ayrıntılı bir inceleme videosu çekip yayınlamak isterdim.

Yine de başka sorularınız olursa bildiğim kadarıyla yardım etmeye çalışırım.

Ayrıca fiyatı çok uygunmuş, güle güle kullanın.
  • 2018 SONY TV

Türksat Hazır sıralı kanal listesi ---->https://forum.donanimhaber.com/sony-android-tv-hazir-kanal-listesi--137360011#137360011

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 5 Mart 2019; 13:44:57 >
  • hakan2200 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz.

• merhaba,

bu tv ile aşağıdaki gibi air mouse'lar kullanılabilir mi acaba

2018 SONY TV
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    Herkesin bildiği gibi standart USB mouselar ve (TV’nin desteği varsa) Bluetooth mouselar donanım olarak destekleniyor fakat bu mouse’un bağlantısını USB mi BT mi bilmek lazım ve özelliklerini araştırmanız gerekir. Gerektiğinde iade edebileceğiniz bir ürün alın.

• ibrahiMAC İ kullanıcısına yanıt
    bu ürün usb ile bağlanıyor

benzer ürün alıp kullanan var mıdır acaba?
  • Merhaba. kanal listesini pc den ayarlayıp yüklüyorum ama aradan zaman geçtiğinde silinen lüzumsuz kanallar yeniden ekleniyor ve liste bozuluyor bunu nasıl engelleriz? Tv 49xf8596 AERO güncellemesi yapıldı.
  • O.S.N O kullanıcısına yanıt
    Aero güncellemesinden sonra birşeylerin karışması normal bir sonraki güncellemeye kadar idare edecen... Çözümü yok şu an için

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.