Şimdi Ara

2018 SONY TV (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
47
Favori
166.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şaka mı yapıyorsun? Panel, program veya başka şey seçer mi, tv seyrederken olmayan sorun blurayde mi olacak? Aç Youtube 4k içerik bak sorun yoksa yoktur. Sorunun software veya bluray olduğu açık.
  • arkadaşlar merhaba kısa bir soru sormak istiyorum. model numarasına gerek olmayan bir problem olduğunu düşündüğüm için o detaya girmicem. apple tv’mde bir şeyler izlerken ses çalmaya başlayınca hemen yukardan kocaman bir bilgi çubuğu içip stereo 1080p diye uyarı veriyor. ses durunca da sadece stereo yazıyor. sürekli bu uyarıları almaktan gına geldi, kapamanın bir yolu yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Bizim Burda iki tane Bayi vardı.. Hemde Adamlar Şehrin en zenginleri..

İki bayi de kapandı.. Şimdi adamlar Beyaz Eşya bayiliği yapıyorlar..

Tek Sony Bölümü Mediamarkette var.. Orda da Fiyatlar çok yüksek.. Satışlar da baya düşük.. Çalışan elemanla konuşuruz.. Memnun değil..

Aynı şekilde Teknosa da Berbat durumdayız dedi..

Bakalım bu iş nereye kadar gidecek..

Büyük ihtimal benim Ön sezim..Sony ve Apple Türkiye den Çekilecekler...
    Merhaba
    Ankara da sony bayisiyiz bizde. Sony Türkiye 'nin çekilme gibi bi düşüncesi yok. Küçük şehirler de iş yapmayan mağazaları kapanıyor malesef. Bunların yaptığı ciroları internet üzerinden yapıyor firmalar. Yani Sony Türkiye açısından bi kayıp yok anlıcanız. Biz Sony anlamında Türkiye'de zirvedeyiz. Bütün Sony ürünleri elimizde mevcut ve piyasa da belki de en iyi fiyata satıyoruz. 2019 yılında duyumlarıma göre XG9500 serileri de gelecek Türkiye'ye. Fiyat isteyen olursa özelden yazarsanız cevap verebilirim. Yıl sonuna özel çok iyi fiyatlarımız mevcut. Bu arada kumanda da değişecekmiş diye duydum.
  • numberten_ank kullanıcısına yanıt
    Bilgi için Teşekkürler.. Hayırlı işler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Acaba yavaştan 2019 SONY BRAVIA TV konusu açsak mı?
    Hazır CES 2019'da yaklaşmışken.
  • zortak Z kullanıcısına yanıt
    daha önce yazdığım gibi sorunu hallettim, cevap için teşekkürler
  • TBB T kullanıcısına yanıt
    55xf9005 6875 tl.Birkaç hafta önce 8000 tl civarıydı sanırım. 65xf9005 pek değişmedi 11000 tl. Bu boyutlar arasında bu kadar fiyat farkı başka bir markada yok. 65 inch de düşer mi sizce 10000 tl civarı ya da altına?
  • sony ataklarına devam edecekmi bekliyoruz
  • 55xf9005 12. tv oldu bundada 2 tane olu piksel cikti sorunsuz tv yok heralde piyasada!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aher23 -- 29 Aralık 2018; 17:24:24 >
  • Merhaba arkadaşlar 1 ay önce vatandan 65 xf 8596 aldım tv ara ara çıt çıt ses yapıyor panelden geliyor normalmi sizce

• aher23 kullanıcısına yanıt
    12 tvde de mi ölü piksel çıktı? Çevirip çevirip aynı tv leri mi yolluyolar millete.
  • 55” xf9005 tv için duvar askı aparatı önerebilecek var mı? Kutudan aparat çıkmıyor sony nin videosunda bulunan aparatı bulma şansımız var mıdır. Video bu;

https://www.youtube.com/watch?v=THTmB4bF4Jg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • stylerbb kullanıcısına yanıt
    Hepsinde cikti mayis ayinda xe9005 modelini aldim ondada cikti kac tane samsung aldim onlardada cikti 2 tane lg 55b7v oled aldim stuck pixel ve logo yanigi cikti hepsini iade ettim gg den aldim bunuda 2 tanede bunda cikti artik yoruldum bunu belli bi sure kullanip hakem heyetine verecem parami alip yeni serilere bakacam artik yapacak bisey yok!

• Merhaba arkadaşlar 65xf8596 modelini almak istiyorum ancak bir türlü uygun fiyat yakalayamadım. Hepsiburada da 8300 civarında. Yeni yıl ile birlikte fiyatlar artacak diyorlar. Bu cihaz ile ilgili daha uygun fiyat bilgisi olan var mı?

• Merhaba,

55XF9005 ve 49XF8596 arasında boyut dışında ne gibi farklar vardı? Biraz fazla okuyunca bilgi karmaşası oldu.

Anladığım kadarıyla 9005'te siyah kalitesi daha iyi, Local Dimming var, Dolby Vision (Netflix'te sorun yaşayanlar varmış) var, işlemcisi Extreme ve Direct Led.

6650 ve 5100 gibi fiyatları şu anda.

Boyuttan bağımsız (çünkü aldığım boyuta göre farklı bir odaya koyacağım) bu fiyat farkına değer mi? Daha çok Netflix (4K, HDR, Dolby Vision dizi-filmler), Blu Tv, IPTV ve USB üzerinden 4K filmler için düşünüyorum.

Bugün yarın almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secher -- 30 Aralık 2018; 13:37:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TBB

Hocam sorunuz olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım hayırli olsun şimdiden.
    75xe9005 kuruldu çok beğendim sorun gözükmüyor lakin tarayıcı ve youtube da hangi moda geçersem geçeyim 5-10 dk arasında bir sürede canlı moda geçiyor bu sizin xe94 de de bu şekilde mi ? Eğer varsa bu durum bir çözümü var mı ? Zira gece bir şey izlerken webde bir anda kör edici oluyor neredeyse canlı moda geçerek.

• Tv'niz hayırlı olsun sorunsuz çıkmasina sevindim. Şahsen ben bahsettiğiniz gibi bir durumla karşılaşmadım.Açıkçası bir sorun olduğunu da düşünmüyorum ayarlar ile halledilecek bir şey olduğunu tahmin ediyorum.

Her input için ayrı resim ayarları olduğu için açıkçası ayarlarımı hem uydu hem blu ray / filme göre ortak bir ayar yaptım dolayısı ile her giriş ile ayrı ayrı uğraşmak istemedim belki o yüzden farketmemiş te olabilirim tabii.

Bununla beraber 4k film izlerken dolby vision moduna ayrı ayar gerekiyor ve otomatik olarak dv modu açılıyor ve onun ayarı farklı fakat hiç bir zaman diğer girişlerle karışmıyor.

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TBB -- 30 Aralık 2018; 22:54:53 >
    Merhaba,

Özellikle PM ile sormadım, benim gibi cevabınızı okuyup faydalanacak olabilir diye. 2019 yılında kısmetse TV'mi yenileyeceğim ve alacağım TV büyük olasılıkla Sony Led'lerin üst serisi olacak. 9500 serisi ne zaman gelir ve tahmini bir fiyat bandı verebilir misiniz? XF9005'lerin mevcut fiyat seviyelerinden ne kadar yüksek olur onu merak ediyorum. Bekleyip o TV'leri almak ekonomik olarak ne kadar mantıklı olacak sizce?

Bir diğer konu, ben İstanbul'da yaşıyorum. Diyelim sizden iyi bir fiyat teklifi aldık ve satın almak istedik. Ürün nasıl teslim ediliyor? Ürün Sony'nin İstanbul stoklarından sony'nin kendi taşıma araçlarıyla mı teslim edilecek yoksa Ankara'dan İstanbul'a kargo firmalarıyla mı getirilecek?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  • buyukbang kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Ürünler ocak ayında ces 2019 fuarın da tanıtılacak, Türkiye'ye gelmesi de mart nisan gibi olur. Fiyatlandırma tahminim 9500 seerisi için 55" de 9-10 bin bandından olur.

Çok yoğun olduğum için cevap veremiyorum fazla, kusuruma bakmayın lütfen.....

• nct96 kullanıcısına yanıt
    Açarsanız bilgilendirme yapabilirim,...

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.