Şimdi Ara

2018 SONY TV (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
47
Favori
166.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yer sıkıntısından dolayı 49 inç tv almam gerekli 49xf8596 şuan kampanyada 5200e geliyor ama kalitesi nasıldır ışık sızması siyah ekranda bulutlanma yapar mı ve siyah performansı memnun eder mi kafamda soru işaretleri var tvyi bilen arkadaşlar yorum yapabilirlerse çok güzel olur. Memnun etmez derseniz yer sıkıntısını hiçe sayarak 55nu8000 e yöneleceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi web browser i tercih ediyorsunuz

• Merhaba arkadaşlar yeni 2019 tvler için söylentiler çıktı mı ve çıktıysa ne düşünüyorsunuz sony alınır mı kapanır falan diyorlar? Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirler mi

• Bende 49xf7596 dusunuyorum. Ve ayni sorulari bende dusunuyorum. Sony'nin kalitesi diger tvlere gore kaliteli ama bu led tv olunca is birazda sans isi oluyor. Kiminde hic bir sikayet yokken kiminde bir suru sikayet olabiliyor.

• Arkadaşlar merhaba;
    Yeni TV alan arkadaşlar için TV teşhir mi veya önceden kullanılıp paketlenmiş mi diye merak ediyorlar o yüzden bu bilgiyi paylaşayım dedim.
    TV üzerindeki kullanım saati fabrika ayarlarından resetlenebiliyor o yüzden o sayılar çok gerçekci değerler değil TV'nin gerçek kullanım değerlerini veya panel hakkında daha fazla bilgi edinmek için izlemeniz gereken yol şu şekilde:

Öncelikle TV'niz standby konumunda olmalı daha sonra sırası ile;
    1)i+
    2)5
    3)Ses açma
    4)Güç düğmesi

Bu işlemden sonra servis menüsü açılacak oradan ''Self diagnosis history'' sekmesine girdiğinizde;
    En altta ilk sayılar kaç saat çalıştığını gösterir,
    İkinci sayılar TV'nin kaç kere açıldığını
    Son sayılar da ekranın kaç saat açık kaldığını gösterir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 10 Aralık 2018; 23:45:20 >
  • Oyuncak, televizyon, kağıt ve kartonlarla bijuteri, banyo ve inşaat malzemeleri gibi ürünlerin bulunduğu çeşitli eşyaların ithalatında yüzde 10-30 ilave gümrük vergisi uygulanacak.
    https://www.google.com.tr/amp/s/m.haberturk.com/oyuncak-ve-televizyon-ithalatinda-ilave-gumruk-vergisi-2254918-amp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahiMAC -- 11 Aralık 2018; 12:16:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarioGomez -- 1 Ocak 2019; 18:44:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

Hocam, hayırlı olsun.

Dediğiniz fiyat 24.11.2018de dokunmuş sadece :) Şuanda o rakamlar hayal gibi..

Model kodllarından başım döndü..

Elektronik yaşam koçu olsa keşke valla 50 100 tl gönüllü veririm hedef bütçeye uygun fiyat performanslı ürün tavsiyesi bulmak için
    Teşekkürler arada düşüyor fiyatlar takip etmek lazım yılbaşı indiriminde olabilir belki yine o fiyatlar.

• Arkadaşlar 65oled a1 mi (sıfır cihaz arkada bir iki kozmetik sorun olmuş taşıma da) 2500 tl farkla 75xe9005 (kapalı kutu) mi ne dersiniz kararsızım biraz ? Oled izlenme saati sıfır testlerde hiç bir sorun yok panelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mentalform -- 12 Aralık 2018; 7:54:35 >
  • mentalform M kullanıcısına yanıt
    55a1 oled kullanıcısı olarak oled diyorum.led e göre bariz fark var.şahıstan mı yoksa mağazadan mı bu fiyatlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: mentalform

Arkadaşlar 65oled a1 mi (sıfır cihaz arkada bir iki kozmetik sorun olmuş taşıma da) 2500 tl farkla 75xe9005 (kapalı kutu) mi ne dersiniz kararsızım biraz ? Oled izlenme saati sıfır testlerde hiç bir sorun yok panelde.
    75'' XE94'mü 65A1'mi deseydiniz kesinlikle 75'' XE94 derdim.
    Soru XE90 olunca boyut mu,görüntü kalitesi mi seçimi devreye giriyor buda size kalmış bir durum.

Şunuda ekleyim bir yerden sonra sinema deneyimi için 65'' yetmiyor,tamam görüntü çok iyi ama film üzerime üzerime gelsin istiyorsunuz eğer birde güçlü bir ses sistemi ile kullanacaksanız görüntü boyutunun eksikliğini zamanla hissedersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 12 Aralık 2018; 0:24:40 >
  • Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    Sizce 2.8 cm den 65 inç film deneyimi yaşatır mı?

• mentalform M kullanıcısına yanıt
    Bence normal değil.tam siyah olmalı oled sonuçta

• quote:

Orijinalden alıntı: Özdentv

Sizce 2.8 cm den 65 inç film deneyimi yaşatır mı?
    Ben 3 metreden kullaniyorum,bir ara 3.3m'den denedim uzak geldi.İlk basta 3 metreden normal geliyor daha sonra gozunuz alisinca,TV'ye hakim olunca ufak geliyor.Birde siyah barlar eklenince 65" oluyor 55" ,55" oluyor 46"...Şunuda söyleyim bu benim şahsi görüşüm ,başkası yakın bulur ve uzaktan izlemekten keyif alır,dedigim gibi tamamen kisinin alismasi ve keyfi ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digital Reaction -- 12 Aralık 2018; 3:27:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özdentv

Bence normal değil.tam siyah olmalı oled sonuçta
    Fon siyah değil gri bir menü boşluğu siyahlarda tam siyah tüm ana ve ara renklerde hatasız.

• quote:

Orijinalden alıntı: MarioGomez

.
    Bütçeden dolayı 43XF7596 aldık. Keşke Alper bey sizde orda olsaydınız da tanışsaydık. Pazartesi getirin kurun dedik ama salı olacak gibi... :)

Pazartesi olursa süper olur 😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 tv serisi hakkında sızıntı var mı arkadaşlar
    En azından bir yabancı kaynak gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nct96

2019 tv serisi hakkında sızıntı var mı arkadaşlar
    En azından bir yabancı kaynak gibi
    Merhaba,8-12 ocak arası CES 2019 fuarı var,bütün TV üreticileri yeni modellerini orada duyuracaklar.
    Tahminim 8K TV'ler üzerine yoğunlaşılacak ama tabiki yeni seri 4K TV'ler de tanıtılacaktır.
  • Arkadaşlar Merhaba

Sony TV yada herhangi bir Sony ürünü hakkında fiyat ve stok bilgisi almak isterseniz watsapp'dan yazabilirsiniz.

Ankara Kentpark Sony Center
    Hüseyin İsmim
    0532 525 02 65
  • 65xf9005 almayı planlıyorum. Tabii ki en önemli kriterim görüntü kalitesi. O konuda çok soru işareti kalmadı kafamda. Android özelliklerini merak ediyorum fazla da bir bilgi bulamadım. Android yetenekleri neler acaba?Android özelliğinin incelemelerde çok düşük puan almasının sebebi ne? Youtube da biri sony android tvye aptoide yükleyip oradan firefox yüklüyor. Kendi marketi kısıtlı mı ki buna ihtiyaç duyulmuş? Yoksa telefonlardan girildiği gibi sınırsız içerik mi var? Kodi yükleniyor mu misal?1Biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.