Şimdi Ara

2018 SONY TV (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
47
Favori
166.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buraknisa1903

Nerde bu fiyat hocam?

Alıntıları Göster
    Vatan hafta sonu kampanya yapmış şimdi 18500 e alabiliosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rx3004

Vatan hafta sonu kampanya yapmış şimdi 18500 e alabiliosun

Alıntıları Göster
    Anladım hocam saolsın cok fiyata düşmüş
  • quote:

Anladım hocam saolsın cok fiyata düşmüş

Alıntıları Göster
    Sen oled tv işini ne yaptın usta .ben para iadesini aldım salı günü 40 günde servis garanti para iade süreçleri sürdü

• quote:

Sen oled tv işini ne yaptın usta .ben para iadesini aldım salı günü 40 günde servis garanti para iade süreçleri sürdü

Alıntıları Göster
    Ne yaptın derken hocam?
  • quote:

Ne yaptın derken hocam?

Alıntıları Göster
    Senin oled tv yokmuydu ya ben mi yanlış hatırlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Monkey Island

49 xf8577 ile ilgili görüşlerimi daha önce anlatmıştım. Android işletim sistemiyle alakalı olabilecek bir sorum olacak. Çoğunlukla harici harddisk bağlayarak film dizi vs. izliyorum. İzlediklerimi sonradan harddisktenden silmeme rağmen tv ye tekrar taktığımda silinmemiş oluyor, karman çorman isimlerle duruyorlar. Ses sistemimi görmediği tanıtamadığım için sony nin androidin asıl kendi media playerını kullanıyorum. İzlediklerimi silmeden önce cloud/bulut sistemlerine falan mı atıyor yada tv nin hafızasına, birtürlü anlayamadım. Silmeme rağmen nasıl gözüküyor aydınlatırsanız sevinirim. Bir de bu modeli çok fazla kullanan olmadığı için rehber teşkil edecek bir renk ayarı bulamadım, doğru ayarlar için önerisi olan varsada iyi olur.

Son bir sorumda optik ile Avr ses sistemini bağlayınca ses alabiliyorum codec leri çözüyor dolby dts vs. lakin o zamanda dts hd vs. daha kaliteli sesleri alamıyorum. Hdmi dan bağlayınca ise hiç çözmüyor sesleri. Avr eski ve 4k desteklemediği için mi ya da hdmi kablom eski olduğu için mi olmuyor ? bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.
    Ses konusunda bi bilgim yok ama videoları silmene rağmen göstermesi cihazı kapatmadığın için. kumanda dan kapatma tuşuna bastığın zaman cihazı bekleme moduna alıyorsun, yani telefonlarda ki tuş kilitlemekle aynı şey. kumandanın kapatma tuşuna 10 saniye kadar basılı tutarsan cihazı yeniden başlatırsın. Bu şekilde yaparsan sildiğin videoları bi daha göstermiyecektir. (yada fişi çıkarıp takabilirsin) bir de home tuşuna basılı tutarsan açık programları görüntüleyebilirsin. Kullanmadığın programları da kapatırsan cihazın daha performanslı olur.
  • Rx3004 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, Güle güle kullanın. merak etmeyin dört dörtlük televizyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numberten_ank -- 15 Kasım 2018; 19:4:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtrkmn61

Arkadaşlar selam, xf8096 nasıldır?

Şuanda biraz fiyatlar düştü. 4 bin civarında. Alınır mı?

Xf7596 bakıyordum, bunu görünce buna döndüm.

Var mı kullanan?

Önerir misiniz. Teşekkürler
    4 Bine bulabiliyorsan hiç düşünme al. xf7596 kasa kalitesi daha iyi ve triliminos renk teknolojisi kullanıyor. dediğim gibi 4.000' bulabiliyorsan hiç düşünme direk al. Ben baktım 5000 TL nin altına fiyat yok. 5.000 civarına da çıkarım dersen 49xf8596 al derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberten_ank

4 Bine bulabiliyorsan hiç düşünme al. xf7596 kasa kalitesi daha iyi ve triliminos renk teknolojisi kullanıyor. dediğim gibi 4.000' bulabiliyorsan hiç düşünme direk al. Ben baktım 5000 TL nin altına fiyat yok. 5.000 civarına da çıkarım dersen 49xf8596 al derim.

Alıntıları Göster
    XF8096'DAN farkı ne?

Yani xf7596 modeli XF8096'DAN daha mı iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Senin oled tv yokmuydu ya ben mi yanlış hatırlıyorum

Alıntıları Göster
    Yok hocam yanlış hatırlıyosun ...
  • Naim bey Bence fuzuli olur. Tv'nin google play de kumanda uygulaması var. Onu telefonuna indirip kullana bilirsin. Çok kullanışlı. Ayrıca klavye olarak ta kullanabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlmY -- 15 Kasım 2018; 21:33:16 >
  • Televizyon geldi. Kullanıbilirliği sıfır webos kullanım kolaylığı hız ve stabilliği ile sony androidi hertürlü gömer. Açıkçası ben pek beğenmedim
  • quote:

Televizyon geldi. Kullanıbilirliği sıfır webos kullanım kolaylığı hız ve stabilliği ile sony androidi hertürlü gömer. Açıkçası ben pek beğenmedim
    Beğnmediğsen iade et değiştir hocam
  • quote:

Televizyon geldi. Kullanıbilirliği sıfır webos kullanım kolaylığı hız ve stabilliği ile sony androidi hertürlü gömer. Açıkçası ben pek beğenmedim
    Hocam benim televizyon da bugün kurulacak.

Kurulurken dikkat etmem gereken bir şey, yapmam gereken bir test var mı acaba?
  • Zannedersem mediamarkt indirim kapsamında 49xf8577 alan çok oldu ayrıca 49" olup VA panel ve 100 HZ olması bu TV'yi ön plana atıyor. Bir arkadaş ana konu aşsa da ordan takip etsek paylaşımları güzel olur bence. Ayrıca 49xf8596'da aynı TV sadece çerçeve rengi siyah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtrkmn61

XF8096'DAN farkı ne?

Yani xf7596 modeli XF8096'DAN daha mı iyi

Alıntıları Göster
    Hayır XF8096 daha iyi

Fark olarak da XF8096 metal çerçeve kullanıyor ve renk teknolojisi olarak TRILUMINOS kullanıyor. Bu sayede de daha iyi renk üretiyor.
  • quote:

Hocam bende kullanıyorum kendi evimde, abimde kullanıyor. Bence gayet iyi, Android olduğu için ister istemez bi yavaşlık var ama o kadar da değil. Zevkler ve renkler tartışılmaz o ayrı ama görüntü kalitesi mükemmeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

Zannedersem mediamarkt indirim kapsamında 49xf8577 alan çok oldu ayrıca 49" olup VA panel ve 100 HZ olması bu TV'yi ön plana atıyor. Bir arkadaş ana konu aşsa da ordan takip etsek paylaşımları güzel olur bence. Ayrıca 49xf8596'da aynı TV sadece çerçeve rengi siyah.
    Buyur hocam açmıştım daha önce ama yoğnluktan ben bile açtığımı unutmuşum mesajı okumasam..

https://forum.donanimhaber.com/sony-49xf8577-kullanicilari--135615055

• quote:

Orijinalden alıntı: sariduru

Hocam benim televizyon da bugün kurulacak.

Kurulurken dikkat etmem gereken bir şey, yapmam gereken bir test var mı acaba?

Alıntıları Göster
    Panel temizliğini kontrol ettir çalışma saatini kontrol ettir. Duvara bağlı hali hazırda aşkı aparatı varsa ona asmıyorlar 700 800 liraya satmaya çalışıyorlar. Servisi çok yavaş. Söz verdikleri saatte gelemiyorlar

• quote:

Beğnmediğsen iade et değiştir hocam

Alıntıları Göster
    Ne alicam yerine philips samsung aynı illa klavye mause kullanicaksin

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.