Şimdi Ara

2018 SONY TV (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
47
Favori
166.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tufanacay

merhaba

sony 55XF9005 satan arkadaş varmı?
    Hafta sonuna özel 7550 TL'ye havale ile verebiliriz.
  • Samsung 49KS8500 kullanıyordum, paneli arızalandı ve yüksek ihtimal garanti kullanıcı hatası diyip panel değiştirmeyecek. Panel değişimini ücretiyle yapsam sıfır tv fiyatı kadar zaten...

PS4 Pro ve Netflix'te 4K dizi ve film ağırlıklı kullanıcam, 55xf9005'i önerir misiniz arkadaşlar? O paraya LG'nin Oled TV'leri de var ama bilemedim. Samsung KS serisinden çok memnundum, Sony XF9005 serisi Samsung KS serisini aratır mı acaba? Ya da 4K HDR deneyimi olarak Sony'de artı bir fark hisseder miyim?
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Kağıt üstünde Ks8500 ses olarak daha iyi görünüyor. İkisi de güzel televizyon. Android tv güzel bence. Daha önce tizen de kullandım. Android daha güzel geldi bana. Xf9005 detaylı inceleyin, kurcalayın hangisi içine sinerse alırsınız. Sonuçta ikisi de üst segment tv üzmez sizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RomeoR35 için yazıldı :

Formdaki telefon onaylatmayı yapamadım. O yüzden buraya yazıyorum:

PS ile TV’yi denemedim ama gerçekten Sony farklı ve kaliteli. Yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum. TRT4K dan, YouTube’daki 4K videolardan ve ayrıca Mac Mini 2.6 var bende ve TV’ye HDMI ile bağlantılı kullanıyorum oradan izlediğim 4K Videolardan edindiğim izlenimlere göre gerçekten kaliteli ve para vermeye değer bir TV.

Paran varsa alacağın TV en az 49 olmalı bu bir.

İkincisi mümkünse mağazada alacağın TV’yi görmelisin.

Ekonomik sıkıntı yoksa XF9005 tavsiye ediyorum. Benim aklım onda kaldı fakat bundan 6 ay önce bile benim için çok pahalıydı.

Fazla para vermek istemem ama Sony istiyorum dersen o zaman da XF8096’dan daha alt bir modeli de tavsiye etmem.

Ben fanatik derecede Sony ve Apple bağımlısıyım :)

Seven de var sevmeyen de.

Yaklaşık 15 yıldır Apple’ın bilgisayarlarının çok değişik modellerini kullandım. Hiç pişman olmadım.

7-8 yıldır iPhone kullandım güvenlik ve birçok yönden eşsiz. Hiç pişman olmadım.

Yaklaşık 10 yıldır da Sony TV’nin 2 farklı modelini kullandım ve çevremde de bir Philips ve üç farklı LG’yi çok yakından izleme ve inceleme fırsatım oldu.

Sony başka.

Benim görüşlerim bu şekilde özelden mesaj attığın için böyle ayrıntılı yazdım.

Her zaman böyle ayrıntılı yazmaya zamanım da olmayabilir. Yardımcı olmak için yazdım iyi günler dilerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: m_girit

49 Va panel 100 hz

49XF8577

Su anda 5500 tl.

Haftaya 7500 TL olacak. Kesin bilgi

Alıntıları Göster
    Mediamarkt

7500 TL...

https://www.epey.com/televizyon/sony-kd-49xf8577.html

• Arkadaşlar Samsung A8 telefonumdan sony android tv ye ekran yansıtma yaptigimda bir kaç saniye görüntü iyi giderken sonra kesik kesik oluyor. Sebebi ne olabilir. Ben direk wi-fi ile bağlanıyorum. Evde internet ağı yok.

• Kd55xf9005 var. Sürekli kendini yeniden başlatıyor. Varmı çözümü arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

Arkadaşlar Samsung A8 telefonumdan sony android tv ye ekran yansıtma yaptigimda bir kaç saniye görüntü iyi giderken sonra kesik kesik oluyor. Sebebi ne olabilir. Ben direk wi-fi ile bağlanıyorum. Evde internet ağı yok.
    bu sıkıntının neden olduğunu bilen yok mu?
  • GedKalessin kullanıcısına yanıt
    Hocam bende böyle bir sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: chief1905

Hocam bende böyle bir sıkıntı yok
    Siz telefon7nuza hangi programı kurdunuz? Birde televizyon modeliniz nedir?

• taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Xf90 hocam telefon da program yok

• quote:

Orijinalden alıntı: chief1905

Xf90 hocam telefon da program yok
    Valla kafam karıştı. Peki sizin telefon ne marka. Benimki samsung. Evde internet yok. Acaba sizin ağda telefon ve cep aynı ağda bağlı olduğu için mi direk bağlaniyorsunuz

• taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben TV ye telefon ile bağlantı kurmuyorum eski telefon kullanıyorum benim TV de kendi kendine açılıp kapanma sorunu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Samsung 49KS8500 kullanıyordum, paneli arızalandı ve yüksek ihtimal garanti kullanıcı hatası diyip panel değiştirmeyecek. Panel değişimini ücretiyle yapsam sıfır tv fiyatı kadar zaten...

PS4 Pro ve Netflix'te 4K dizi ve film ağırlıklı kullanıcam, 55xf9005'i önerir misiniz arkadaşlar? O paraya LG'nin Oled TV'leri de var ama bilemedim. Samsung KS serisinden çok memnundum, Sony XF9005 serisi Samsung KS serisini aratır mı acaba? Ya da 4K HDR deneyimi olarak Sony'de artı bir fark hisseder miyim?
    Hocam 49" kaç metreden izliyordunuz?
  • numberten_ank kullanıcısına yanıt
    65 inç olanı ne kadar?

• Merhaba arkadaşlar 65" XF9005 ile ben de aranıza katılmış bulunmaktayım. TV ile alakalı bir kaç sorum var.

Bein play uygulaması yok bildiğiniz gibi APK ile yapanlar olmuş nasıl yapıldığını söyleyebilecek bir arkadaş var mıdır?

Bu seçenek olmazsa bilgisayar ekranını TV'ye kablosuz bağlamak istiyorum bunun için ne yapmam lazım?

PC 2015 model asus windows 8.1 mevcut.
  • Merhaba,
    Cep telefonumun ekran görüntüsünü sony 43xf7596 televizyona nasıl aktarabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

Merhaba,
    Cep telefonumun ekran görüntüsünü sony 43xf7596 televizyona nasıl aktarabiliriz.
    Cep telefonundan ekran yayınlaya basınca direk tv ye aktarıyormuş. Kendim kurcalayınca buldum ama bir sorun oldu.
    videolarda ses zaman zaman kesik kesik olup sonradan devam ediyor? Acaba nedendir?
  • Arkadaşlar,

XF90 ile XF85 arasında ne fark var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özdentv

65 inç olanı ne kadar?
    Şu anda bi kaç günlük bi kampanya yapıldı.
    Bütün TV lerde indirim var.

65xf9005 havale ile 12.000 den verebiliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.