Şimdi Ara

2018 SONY TV (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
47
Favori
166.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zumuto

Selam. 49 XF8577 dün Özdilek Mediamarkt’tan 4.999’a aldım. 31 temmuz’a kadar bu fiyat. Sorun cıkartırlarsa Emre Bey’i isteyin ve ctesi benim satın aldıgımı iletin.
    Yalnız bence 28 mkare salona ufak bu TV. Bu modelin 55 ekranı ya da 55 xf9005 almanız daha iyi olur. Hem de 9005 direct led oldugu için edge led modellerden daha az sorunlu olur ( ışık sızması tarz problemlerden bahsediyorum)
    49 xf8577 cok iyi cıktı bu arada. Sol ve sag altt hafifi bir ısık sızması var ama kontrast ekran ayarlarını kurcalayınca neredeyse görünmez getirdim.
    VA panel sagolsun siyah ve kontrast seviyesi cok iyi.
    hocam bende ilerde salona küçük olur diye biraz tereddütteydim lakin babamların salonda da 50w805c sony var 3 mt mesafeden gayet güzel izleniyor.

şu an ilk kuracağım oda 11 -12 mt kare bi oda odaya fazlasıyla yeter 55xe9005 teşhir ürünü diye almıyorum çok iyi fiyatlar aldım ama içime sinmiyor.

Bu arada hocam tv hayırlı olsun güle güle kullanın.

sizden rica etsem video resim incelemesi yapıp forumda başlık açabilirmisiniz ??

böyle bir inceleme nette doğru düzgün yok ilk sizinki olsun çok tartışılır ben ağustos sonunda alıcam şu an alamıyorum...

49XF8577 yi alınca güzel detail bir inceleme ile karşınızda olmayı umuyorum...

Bu arada sony bu sene neden slim tasarımı bırakıp diğer markalar gibi kasayı kalın tuttu halen anlayabilmiş değilim...

• Zumuto kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Tv niz. Bende bu modeli almayı düşünüyorum. Sormak istediğim android tv üzerinden turkcell tv+ sağlıklı bir şekilde kullanabiliyormuyuz, yoksa apple tv mi almak gerekli. Sony smart tv kullanışlılık, aplikasyon vs. yönünden nasıl bu modelde, yeterli mi yoksa apple tv 4k çok daha mı üstün? Uydu kullanmayı düşünmüyorum. Çoğunlukla tv+ ve netflix kullanacağım. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar elektronik te taksit sayısı 3'e düşecek, tv ihtiyacı olan arkadaşlar alsın derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xe9005 im var ama bu Z9F aklıma girdi şimdi...

edit: 55 inç yokmuş :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren377 -- 2 Ağustos 2018; 15:25:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. 2 aydır tv araştırıyorum. Xe8505 ve xe8577 arasında kalmıştım fakat ikisinin fiyatı da birden arttı. Bu durumda bende xf8505 e yöneldim. Bu tvyi önerir misiniz yoksa başka tvlere mi yöneleyim.
  • aoguz A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Tv'de çok iyi karar vermişsiniz. Bende 65xe9005 kullanıyorum ve inanılmaz memnunum.
    Bir şey soracaktım, ZF9 kaç tl ye aldınız?
    Ve bizde 9305 gibi dolby atmos olmadığı için soundbar'ın dolby atmos desteklemesine karşın dolby atmos kullanamıyorsunuz değil mi?
  • MarioGomez kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhaba;

ZF9 Ne zaman çıkacak bilginiz var mı?
  • numberten_ank kullanıcısına yanıt
    ZF9, ZD9 modelinin muadili ve yerine geçecek olan modeldir.

XE93 ile alakası yok malesef.En yüksek fiyatlı sony serisi olacaktır muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TBB -- 3 Ağustos 2018; 12:19:44 >
  • Bu devletin yapacağı işin içine ben bişe diyecem ama neyse anlayan anladı

Ayda yılda bi TV alalım dedik tam modeli bulduk kesinleştirdik bu seferde taksit sayısı 3 e düştü küfür etseniz çok daha iyi olurdu.

Dolar fırlıyor buna çözüm yok anca milleti sıkboğaz edip durmak için çabalayıp duruyo bunlar

Allahtan hazırda param var yoksa taksitle almaya kalksak 5500 TL bölü 3 1833 TL bir taksiti adam nası ödesin

• MarioGomez kullanıcısına yanıt
    bu uygulama ne zaman başlayacak?
    Bir de bunun devlete ne yararı var ki taksit sayısını kısıtlıyorlar anlamıyorum. Ben elektronik eşya alırsam hem satış yapan kazanır hem kdv ödediğim için devlet kazanır ama taksit olmazsa alamam ve kimse kazanamaz. ekonomi dönmez. satışlar durur kriz başlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merabalar ben 3 gün önce 49xf8577 aldım fakat uzun süredir Lg nin smartına alıştıgım icin sony bana cok zor ve kullanışsız geldi +3 yılda ek garanti yaptırdım.toplam 5600 tl ye gelmiş oldu.5250 tl ye isteyen olursa verebilirim yoksa mecbur kullanıcam bilginize..ek olarak görüntü kalitesine önem verenler için 49 inclerdeki en iyi tv.

• quote:

Orijinalden alıntı: engndmr

Arkadaşlar merabalar ben 3 gün önce 49xf8577 aldım fakat uzun süredir Lg nin smartına alıştıgım icin sony bana cok zor ve kullanışsız geldi +3 yılda ek garanti yaptırdım.toplam 5600 tl ye gelmiş oldu.5250 tl ye isteyen olursa verebilirim yoksa mecbur kullanıcam bilginize..ek olarak görüntü kalitesine önem verenler için 49 inclerdeki en iyi tv.
    Hocam Sony gibi bir kalite dururken sırf işletim sistemi için bu tv den vazgeçmiş olmanıza inanamıyorum şaka gibi yaa

TV dediğiniz size yerel tv kanallarını en iyi şekilde yüksek kalitede görüntüleyendir.

LG nin webos u kabul ediyoruz Android den kat be kat hızlı ama iş işletim sisteminden ibaret değil

Soluk cansız mat renkler ve vasat siyah kalitesine razıysanız alın LG yi yoksa hiç bulaşmayın bile...

Bende bu modeli alıcam inş o zaman şu forumda ve diğer forumlarda adam akıllı kutu açılım uzun test videoları paylaşacağım.

Millet gidip dandik dundik tv lere milyarları vermesin en azından verdiği paraya değsin çöp gibi leş gibi görüntüye mahkum olmasın

• Arkadaşlar 49 inçte xf serisimi daha iyi xe serisimi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar, xe9305 kullanıyorum. daha önce xd93 kullandım. ve ps4 te hdr modu vardı. şuanda xe93 te hdr mod, görüntü ayarlarında çıkmıyor.
    bunun nedeni nedir. ps4 pro mu gerekli. yoksa tv de mi problem var. çünkü xd93 te hdr görüntü ayarı vardı hernekadar ps4 prom olmasada.

bilgi rica ederim.
  • merhaba arkadaslar, 55xf8505 parasini hak eder mi ? almayi dusunuyorum. konu hakkinda yorum yapanlara simdidden tesekkur ederim.
  • Arkadaşlar 49xf8577 icin en ideal renk ayarlarını paylaşırmısınız...

• Tv ye jbl hoparlör bağladım ses ayarlarını tam anlıyamadım ses değişken yapıyorum hem ses cihazından ses gelsin hem tv den istiyorum ayarlar konusunda bilgisi olan varmı ?
  • Redunay kullanıcısına yanıt
    XF

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2018 model 43" sony aldım. Almaz olaydım. Allah belasını versin. Menüsü bu kadar adi, işlevsiz ve zor olamaz. Kanal geçiş hızı rezalet. Daha onnlarca saçma sapan şey. Anlatmakla bitmez. 1 saat önce aldım. Bunu nasıl iade ederim.
  • taydin66 T kullanıcısına yanıt
    İnternet üzerinden almadıysanız, işiniz zor. Mağazalar bu gerekçeyle iade almaz.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.