Şimdi Ara

2018 SONY TV (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
47
Favori
166.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: g8

Extra bi ayar yapmak gerekmiyorsa 2mt den izleme olarak xf90 5 para etmez lig tv izlemek icin

Alıntıları Göster
    İnanılmazsın haha, Digitürke söveceğine tv'ye sövmüşsün, hem de uyanık geçinmişsin, bir ihtimal vermişsin Digitürkten mi acaba

Türksattan bir kanala bakmak aklına gelmiyor mu? Bitrate diye bir şey duydun mu?

• Yardimci olursaniz sevinirim duymadim bu teknoloji isinden anlamam ama param var :) diger bi deyisle anladiniz siz onu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 pro

Pes18

Fifa18

55xf9005

Ama mutlu degilim :)

• Bu arada sizelere video cekem mi arkadaslar

Merabaaaaaa arkadaslar sizlere bugun

seklinde baslayan?

Size bi mix yapim

Yerel kanallar hd ve sd

Lig tv

Trt4k

Ps4pro

Arayuz kanal gecisleri vs vs

• quote:

Cihazi almak isteyene yardimci olurum 2gunluk cihaz aldigim fiyatin altina veiririm ozelden msj atin saygilar

Alıntıları Göster
    Ben alalı üç gün oldu ve çok memnunum bu modele xe9005 modelden geçtim futbol sinema ve dizi performansı çok daha iyi renkler contrast ve derinlik çok iyi siz bu tv yi nasıl beğenmediniz anlamadım inşallah dilediğiniz tv ye kavuşursunuz

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    xe9005i sattınız mı aradaki fark hissedilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

xe9005i sattınız mı aradaki fark hissedilir mi
    Evet xe9005 ile xf9005 takas yaptım xf9005 renk doygunluğu ve contrast derinlik çok daha iyi benim hoşuma gitti x1 işlemci ile iyi iş çıkarmış sony

• İzmir forum Bornova teknosa ve Agora teknosa’da bulabilirsiniz xe9005 ve xf9005’i karşılaştırmak istiyorsanız. Açıkçası aradaki fark bana çok minimal geldi, hatta bazı sahnelerde xe9005 daha bile iyi geliyor göze.

Şu iki televizyon arasındaki fark için 1800 tl civarı bir para ödüyorsanız parayla ilgili bir sıkıntınız yok demektir. Üstüne bir 2000 daha koyup A1 alın o zaman, zira bahsettiğim iki televizyon arasındaki fark kesinlikle değmez bana kalırsa. 500 lira bile olsa biraz düşünürdüm açıkçası. İnput lag ne kadar farklıdır onu bilmiyorum, gözüme gelen görüntüden bahsediyorum sadece

• g8 G kullanıcısına yanıt
    A1 olede geçiş yapın bütün tartışmalar son bulsun:)rahat edin...slm

• quote:

Orijinalden alıntı: Özdentv

A1 olede geçiş yapın bütün tartışmalar son bulsun:)rahat edin...slm
    Oda olur inşallah habil kardeşim sırasıyla gidiyoruz bakalım ama araya bir adet xe 9305 tecrübesi yaşasakmı diyorum

• hakanertas kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar. Özel olarak size sorayım bir de diğer arkadaşlara da sorayım. Bende aldım xe9005 yarın kurulacak inşallah şimdi Hangi videoları deneyim tv de sorun var mı yok mu diye hangi testleri yapıyım tv kullanım süresi için kodu buldum ona bakcam başka neye bakıyım yardımcı olur musunuz ? Yani test videoları oynatınca sorun var mı yok mu nasıl anlıcam teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    Evet coşkun abi bende xe9305 i düşünmüyo değilim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: MarioGomez

İçerenköy Carrefour Sony Center mağazamızda xe9005-xe9305 iki ürün yanyanadır. Bekleriz.

O mağazada geçen ay bakmiştim , yanyana duruyorlardı. Xe9305 hem daha parlak hem daha konttrasslı idi , birde yandan bakınca görüntû kaybı daha az oluyordu. Ama karanlıkta test etmek lazım , avm çok aydınlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ps4 pro

Pes18

Fifa18

55xf9005

Ama mutlu degilim :)
    neden mutlu değilsiniz çok güzel bir setup ve iyi bir TV
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adaletli Türk

Hocam merhabalar. Özel olarak size sorayım bir de diğer arkadaşlara da sorayım. Bende aldım xe9005 yarın kurulacak inşallah şimdi Hangi videoları deneyim tv de sorun var mı yok mu diye hangi testleri yapıyım tv kullanım süresi için kodu buldum ona bakcam başka neye bakıyım yardımcı olur musunuz ? Yani test videoları oynatınca sorun var mı yok mu nasıl anlıcam teşekkür ederim
    https://www.rtings.com/tv/tests
  • frostburn F kullanıcısına yanıt
    Hocam İngilizceden bişey anlamıyom ki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Adaletli Türk

Hocam İngilizceden bişey anlamıyom ki :)
    ordaki başlıklar içerisinde resim ve videolar var onları indirebilirsin .

yada youtube'a gir o başlıkları arat ve indir bir usbye at test et.
  • frostburn F kullanıcısına yanıt
    Bu local dimming var ya hocam o videoyu atınca benim ne görmem lazım ya da görmemem önemli

• Arkadaşlar merhabalar.

Size bi test yollasam da bi yapıp video atsanız ya da bi foto çekseniz bu Red Green blue blicking testi olan yerde nasıl gözükecek acaba bende sorun var mı diye merak ediyorum benimki biraz böyle yalpalıyo gibi oldu da(tv nin en üst kısmı sadece) servis olur o dedi anlamadım. rica etsem çok memnun olurum biri yapabilirse tv sinde sorun olmayan bi kardeşim. Bende xe9005 var

https://m.youtube.com/watch?v=UkC31G5GvXc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adaletli Türk -- 23 Nisan 2018; 14:13:14 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Temmuzda evleneceğim tamda eve 43xe7005 alma arifesinde iken yeni modellere gözüm çarptı.

Yeni çıkan xf85 serisinden 43'' sizce gelirmi temmuzdan önce. Ve beklememe değer mi ne dersiniz. Fiyat aralığı ne olur? Her türlü 43'' tavsiyesin açığım

Cevaplarınız için teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.