Şimdi Ara

2018 Samsung TV Modelleri ( Türkiyede ) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
510
Cevap
18
Favori
57.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese merhaba, yurtdışına yerleştim burada tv almam laızm şu sıra indirim varken alayım diyorum. Şu modeller hakkında bilgisi olan var mı, F/P olarak hangisini tavsiye edersiniz

UA-65NU8500 -> 5600TL

QA65Q6FN -> 8300 TL

Birde 7000 serisi vardı 65" ama model numarasını almamışım o da 4600TL civarı

çok televizyon izleyen birisi değilim, arada netflix, film ve playstation. Aradaki fiyat farklarına değer mi yoksa 7000 serisini yapıştırıp geçeyim mi
  • BenGiDeR B kullanıcısına yanıt
    Kardeş paran varsa q serisi al qled teknoloji bi başka 7000 seri pek iyi gelmedi bana bende 49 nu7100 aldım memnun değilim pek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MySun kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Nereden aldınız acaba bende almayı düşünüyorum fiyat çok uygun gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

Yok

Alıntıları Göster
    hocam siz nerden biliyorsunzu var olup yok olduğunu? biraz ayrıntı yazabilrimsiniz. bu tv den bende aldımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigdede

hocam siz nerden biliyorsunzu var olup yok olduğunu? biraz ayrıntı yazabilrimsiniz. bu tv den bende aldımda

Alıntıları Göster
    Bu yorumu yaptığımda yoktu. Artık Smart IPTV var. NU8000 kullanıyorum, işletim sistemleri ve mağazaları aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogus045

Kardeş paran varsa q serisi al qled teknoloji bi başka 7000 seri pek iyi gelmedi bana bende 49 nu7100 aldım memnun değilim pek.
    q6fn i qled olarak saymayın ama. q7f ve üstü qled kalitesini veriyor. q6f de qled kalitesi yok.
  • aksu01 kullanıcısına yanıt
    Neden hocam çokmu kötü bana fena gelmedi en azından 7000 serisinden iyi yani.

• quote:

Neden hocam çokmu kötü bana fena gelmedi en azından 7000 serisinden iyi yani.
    7000 den,8000 den iyi ama gerçek qled değil. ben qled ile kıyaslayarak söylüyorum. yoksa normal tv olarak düşünürsen fena değil. qled olarak düşünürsen verdiğin paraya değmez.
    önceden paylaştığım bir resim var. q6f ile q7f. burada qled ile q6f in farkını görüyoruz. q6f ışıklı ortamlarda çok kötü parlama yapıyor. bu da panelinin kötü olduğunu gösteriyor. bir tv nin panelinin iyi ya da kötü olduğunu ,ışıklı ortamlarda yansımasına bakarak anlarım.

• Arkadaşlar merhaba 

55" Mu 9000 ve nu 8000 arasında kaldım. Bu haftasonu ikisinden birini alacağım. Tavsiyeniz ne yönde olur biraz fikir verebilir misiniz? Hangisi daha üstün kafam karıştı. Mu 9000 de dts desteği var mı? Nu8000 de yok diye okudum?

Mu 9000 vatan da 5999 tl

Nu 8000 hepsiburada da 5780 tl civarinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aspava17 -- 9 Aralık 2018; 0:1:26 >
  • Samsung QE-49Q6FN almayı düşünüyorum, acelem yok fiyat olarak en uygun zaman ne zamandır. yılbaşı indirimleri olur mu, yoksa yeni yılsa geçince fiyatlarda artış olur mu? öneride bulunabilecek olan var mı?
  • aspava17 kullanıcısına yanıt
    Mu9000 kapali kutu bulabilecekmisin?

• quote:

55NU8000 hocam 65 den vazgeçip. teşekkür ederim tavsiye için

q6f hakkındaki yorumlardan sonra fiyat farkına değmeyeceğine düşündüm zaten çok tv izliyen birisi de değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenGiDeR -- 13 Aralık 2018; 10:24:16 >
  • Samsung 55Q7FN
    Sony AF8
    Samsung 55NU8000

3ü arasında kaldım ama yardımcı olabilecek var mı ?

hangisini önerirsiniz
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Kapalı kutu bulamadım nu8000 aldım hepsiburada dan

• doomcurse kullanıcısına yanıt
    Af8

• aspava17 kullanıcısına yanıt
    Bulamazsin.

• Herkese Merhaba,
    49KS8500 tv yerine garantiden değişim aldım. Bu modelden çok memnundum ancak eski model diye yokmuş ellerinde.
    Bana 49Q6FNATXTK modelini sundular , baktım 49 modeli yenileme hızı 100 hz değil ve enerji sınıfı B.
    Bana başka bir beğendiğiniz model varsa onu söyleyin dediler yinr 49 bende baktım 49NU8000 var ancak buda sanırım 50 hz ( 49 inc olduğu için ) ama tüketim sınıfı A , çocuklar olunca evde bütün gün tv açık.
    rtings incelemesinde nerdeyse her şey aynı Q6FN bir tık üst sanırım.

Bu 2 model arasında sizce hangisini istemeliyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müzikadamı -- 13 Aralık 2018; 21:58:49 >

• Xbox one x rdr2

55 q6fn kullanıyorum.

Digitürk 4k cihazda normal yayın ve özellikle de 4k maç yayını harika. Xbox one x de zaten diyecek bişey yok.Cihazın q7 den çok çok uçurum bi farkı yok çünkü arkadaşımda olan bi cihaz test ettim. Gündüz parlama yaptığını çok fark edemedim zaten inceleme puanlarıda neredeyse aynı.

• 49nu7100 ile 50nu7400 arasında önemli bir fark var mı? İkisini de alabilecek olsam hangisini tavsiye edersiniz? Maç yayınları öncelikli kıstasımdır.
    (50nu7400 curved değil, düz)

nu7400 ve 7500'lerde bulutlanma sorunları okudum, bu şans meselesi mi yoksa modele göre de değişir mi?
  • evcii E kullanıcısına yanıt
    Selam,

Ben de 55Q6FN aldım. Soundbar düşünüyorum ama bu tv Dolby Atmos destekliyor mu bulamadım bir türlü. Sizin bilginiz var mı acaba? Eğer destekliyorsa dahttps://www.epey.com/ses-sistemi/lg-sk9y.html?utm_campaign cihazını önerir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.