Şimdi Ara

2018 Polo - Sizce bu egzoz çitasını nereden bulabilirim ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yeni polo 1.0 tsi highline aldım. malumunuz araç highline ancak birçok donanım da eklenmemiş durumda. sorum resimde görününen egzoz çitasını nereden bulabilirim ? araçta bu çitalar için takılabilecek yerler var ancak çitayı bulamadım. yardımınıza ihtiyacım var.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/770733/50ac848e-4dc8-45f3-8b55-b44c6a285bb4.jpg [/simage]

• Aynen çok güzel duruyor bende aracı dün teslim aldım bulursam bende almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangimiz bulursa haber verelim hocam, bu aparatın aracı çok sportif göstereceğini düşünüyorum
  • ilk görüşleriniz nedir araçla ilgili?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    daha öncesinde 2006 model manuel leon kullanıyordum. ilk otomatik şanzıman aracım. oldukça atik bir araç olduğunu düşünüyorum. konforu da gayet iyi. büyüklüğü leonu aratmıyor. yakıtı ekonomik. bir süre sonrasında daha da düşeceğini düşünüyorum. şuan için gayet memnunum : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt_ylmzzz

daha öncesinde 2006 model manuel leon kullanıyordum. ilk otomatik şanzıman aracım. oldukça atik bir araç olduğunu düşünüyorum. konforu da gayet iyi. büyüklüğü leonu aratmıyor. yakıtı ekonomik. bir süre sonrasında daha da düşeceğini düşünüyorum. şuan için gayet memnunum : )

yakınımın makyajlı polosunu ara ara kullandım , o da bayağı iyiydi 1.2tsi dsg. Yeni kasa dediğiniz gibi daha da iyidir. Güzel günlerde sürmeniz dileğiyle, hayırlı olsun hocam
  • internette bulamadım. yetkili servisle de konuştum onlar da bir haber.
  • orjinal paspas lar geldimi ve fiyatı konusunda bilgi alabilen varmı ?
    Yan sanayi paspas alan varsa uyumlu paspas önerisi varmı ? koku yapmaması önemli
  • aliexpress dahil bulamadım bir türlü. yakın zamanda gelir umarım. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4libu

orjinal paspas lar geldimi ve fiyatı konusunda bilgi alabilen varmı ?
    Yan sanayi paspas alan varsa uyumlu paspas önerisi varmı ? koku yapmaması önemli

orjinal paspas derken 3d paspastan bahsediyorsanız, aracı alırken hediye olarak aldım 3d paspasları hocam.
  • hala bulamadık değil mi bu parçayı :) ben de arıyorum
  • kaanwetrust kullanıcısına yanıt
    şöyleki parça tek olarak satılmıyor. tampon ile birlikte satılıyor. bu kısım bizim tamponlara olmuyormuş. rline tamponda krom çita var. servis 1000 küsür liraya bağlıyormuş.
  • sadece arkaya takılacak tampon için 1000tl mi hmmm :D dışarda satan bulsak 400 e çözeriz sanki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.