Şimdi Ara

2018 Peugeot 508 sedan resmi olarak tanıtıldı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
6
Favori
31.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mendieta58

quote:

Orijinalden alıntı: CarBuyer

200 bin kim Peugeot a verecek az mantıklı olun. Fotoğraflarda en dolusu oluyor genelde. Passat’ı Rline tanıttılar herles ooooo oldu. Trendline geldi çöp oldu. Görseldeki araç 200’ün üstünde olur yine satmaz

İllaki veren olur o parayı.320bin tl verip skoda kodiaq alanı gördüm

Alan olacak tabiki, satmazdan kastım tek tük satar ama o kadar. İstediğin kadar güzel yap Türkiye'de fiyat ve marka algısı var. adam 170 bin TL'ye 2.el 5.20 alıyor dengesiz bir piyasa
  • Gece görüş mü?

Yok artık pejo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Premium hariç passattan sonra d segmentinde boşluk var.SuperB bir nebze bu boşluğu doldurdu ama fiyatlar yükseldikçe insanlar risk almak istemeyip passat alıyor.

Rekabetçi fiyattan girerse passatı belki zorlamaz ama bu boşluğu doldurarak ikinci olabilir.

Filo satışlarıda önemli.Araç çok çekici filoların gözdesi olabilir.3008 de azımsanmayacak filo satışı var.

Hiç aklımda d segmenti araç yoktu ama iyi bir fiyatla girerse alabilirim.

• Tasarımını çok beğendim. Fiyat konusunda uçmazlarsa bu model tutabilir.
    Talismanı bu modele rakip görmüyorum. Dışarıdan bakışta albenisi olabilir ama malzeme kalitesi, D sınıfından çok uzak.
  • Gece görüş gibi opsiyon özelliklerin D segmentine kadar gelmesi sevindirici.
  • 170 bin ne abi ya? Adamlar o fiyata bmw mercedes alırım der geçer satamaz. Koysana 120-130 bine

• Elin asgari ücretli fransızı 48 ay vade kredi ile bu arabaya rahatlıkla sahip olacak mı şimdi. Vay be

• Bu araba çok güzel olmuş.. alınır ..

• Camarro çakması olmuş yada Mustang mi desem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kayzer75

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CarBuyer

200 bin kim Peugeot a verecek az mantıklı olun. Fotoğraflarda en dolusu oluyor genelde. Passat’ı Rline tanıttılar herles ooooo oldu. Trendline geldi çöp oldu. Görseldeki araç 200’ün üstünde olur yine satmaz

İllaki veren olur o parayı.320bin tl verip skoda kodiaq alanı gördüm

Parası olan alıyor diyorsun yani Üstadım

Hiç hesap kitap yapmadan hemde.Nasil satarim diye düşünmeden alıyor,sıkılınca pazarlık bile etmeden götürüp bi galeriye bırakıyor:)

Havadan, farkında bile olmadan para kazanan o kadar çok insan var ki... sırf tipi güzel vs. diye fiyatını düşünmeden gider o 320 binlik Kodiaq ı alır, 1 sene sonra sıkılır 200 bine bırakır galeriye . 120 bin mi? umrunda bile değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkvan -- 1 Mart 2018; 15:12:0 >

• 2018 Peugeot 508 sedan resmi olarak tanıtıldı

2018 Peugeot 508 sedan resmi olarak tanıtıldı

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 225 hp benzinli motorun yakit tuketimi nasil olur acaba birde fiyatida onemli tabi
  • 40 YILDA BİR B.K YAPTI fransız şarapçılar... Onda Şimdi Mercedes Audi veya VW dan fazla fiyat çekerlerse şaşmayın...

bir de ben bakıyorum Lan Hangi Sitede bu arabayla ilgili yorum okusam sanki hepsi aynı kişi farklı isimlerde HEP AYNI YORUM... Türk Milletindeki Önyargıymış... Bunlar yine 2007-2008 deki gibi millete kitleyecekler ucuz ucuz arabaları servet değerlerde.... dolar euro düşecek... 4 lira olduğuna bakmayın şimdi 4 lira... nere gidecek uzayamı gidecek... 10 liramı olacak... İllaki düşecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: gurbab

40 YILDA BİR B.K YAPTI fransız şarapçılar... Onda Şimdi Mercedes Audi veya VW dan fazla fiyat çekerlerse şaşmayın...

bir de ben bakıyorum Lan Hangi Sitede bu arabayla ilgili yorum okusam sanki hepsi aynı kişi farklı isimlerde HEP AYNI YORUM... Türk Milletindeki Önyargıymış... Bunlar yine 2007-2008 deki gibi millete kitleyecekler ucuz ucuz arabaları servet değerlerde.... dolar euro düşecek... 4 lira olduğuna bakmayın şimdi 4 lira... nere gidecek uzayamı gidecek... 10 liramı olacak... İllaki düşecek...

olursa sasirma bilemezsin git gide batiyoruz haberiniz yok aslinda tv de hep bisiler yapiliyormus gibi gosteriliyor. neyse siyaset yeri degil burasi

• Ne zaman satışa sunulur bilgisi olan var mı?

• Passat yerine bunu alırım diyenler, pejo kendini çok geliştirdi bu millet bildiğini okur diyenler eminimki alma aşamasına gelseler sıralamada 1. Sırada passat olacaktır. Boş yere atıp tutuyorlar işte.

• Araç güzel ama donanımlısı 203.000 TL üzerine 70.000 TL kredi çekip 1.4 TFSI A5 Sportback tercih edilebilir.
  • Burda pejoyu en önde savunan kişi bile eline o deste deste parayı aldığında showrooma gidip pejo değil Vw, Ford gibi piyasada yaygın markaları satın alır. Geçenlerde açıklanan model bazında C Segment satışlarına bakılırsa ne demek istediğim daha iyi anlaşılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazotşist -- 27 Mart 2018; 12:10:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsw

Araç güzel ama donanımlısı 203.000 TL üzerine 70.000 TL kredi çekip 1.4 TFSI A5 Sportback tercih edilebilir.

Keske o fiyata olsa kesk daha pahali olucak neden dersen cenevrede cekilen videolari izle orada fiyat var ve gt line fiyati turk parasiyla 243 bin tl ye geliyordu suan ki kurdan.

Daha bunun ustune turkiye vergisi falan eklenecek. Bence 330 bin tl falan olucak
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.