Şimdi Ara

2018 Peugeot 508 sedan resmi olarak tanıtıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
6
Favori
31.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peugeot kendini çok geliştirdi ama bizim millete anlatamazsın; yine bildiğini okur, burun kıvırır.

• Aracın arka tasarımı Toyota camry'nin aynısı olmuş.

Artık yaratıcılık bitmiş okeye dönüyorlar maliyetleri düşürmek için.

• Halilowich kullanıcısına yanıt
    Bazı markalar vardır, ürettiği her model yıllar sonra bile dönüp bakılır ne sağlam arabaymış diye.

Peugeot ve Citroën bu klasmanda değil maalesef.

Geçtiğimiz 10 15 yıl içinde üretilip yollarda hala bakıp beğendiğin kaç fransız otomobili var? Tabi ki yerli olmayacak.

Maalesef bir elin parmaklarının sayısını geçmez.

Alman üretimi desem sayılacak çok model var.

Yani demem o ki bazıları günü kurtarmaya çalışır hep model değiştirerek, bazıları da yıllar sonra hafızalardan silinmeyecek eserler üretir.

Bkz. Opel Astra vs Citroën Xantia.

Tercih sizin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saçma sapan fiyatlarla satışa çıkarsa bizim milletin kafasındaki "peugeot alınmaz yeaaa!" yargısını daha da sittin sene silemezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

saçma sapan fiyatlarla satışa çıkarsa bizim milletin kafasındaki "peugeot alınmaz yeaaa!" yargısını daha da sittin sene silemezler.

Çok sevilen satılan 1.6 TDI haylayn desege passat 215.000₺ mantıklı bir fiyat’mı?

508 dizel full donanım olsun olsun 200.000₺ olsun, ne gibi bir mantık bekliyorsun Peugeot’dan 130.000₺ falan mı bıraksın arabayı?

• Dehşet-ül Vahşet :)

• hem güzel, hem fransız'a benziyor, yetmezmiş gibi yeterince özgün de duruyor. olmayacak iş, bravo pejo. motor seçenekleri de 1.6 180hp falan hem küçük hem güçlü. gayet güzel bir araba olmuş.

• Very nice

• 1,6 dizel otomatik yok, zor satar.

• quote:

Orijinalden alıntı: alp0007

1,6 dizel otomatik yok, zor satar.

1.5 BlueHDI 130 EAT8 olacak galiba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 23 Şubat 2018; 10:29:16 >
  • Kont Drakula olsun ismi :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

saçma sapan fiyatlarla satışa çıkarsa bizim milletin kafasındaki "peugeot alınmaz yeaaa!" yargısını daha da sittin sene silemezler.

Çok sevilen satılan 1.6 TDI haylayn desege passat 215.000₺ mantıklı bir fiyat’mı?

508 dizel full donanım olsun olsun 200.000₺ olsun, ne gibi bir mantık bekliyorsun Peugeot’dan 130.000₺ falan mı bıraksın arabayı?

VW Passat'ı saçma sapan bi fiyata satışa çıkarıyor ve satabiliyor, o zaman ben de aynı fiyattan çıkartayım demek yerine aracın ederi kadar bir fiyat etiketi koymasını bekliyorum. kaldı ki mesajımda TDI passat'ın 215bin TL'den satılması da çok mantıklı yazdığımı hatırlamıyorum.

ayrıca tanışmadığımız halde sen'li-ben'li konuşmanız da komik olmuş!

• Vahşi bir tasarım olmuş. Kaplan dişine benzeyen ön ledler ısırıyor.

• Yok artık. Mustang gibi olmuş.

• Makyajlı kasa latitude olmuş bu. Hiç 2018'in tasarımı gibi durmuyor. Ön farlarda hafif cruze havası da var.

• Tebrikler Peugeot! Arka tasarıma B A Y I L D I M.

• Tasarım genel olarak güzel fakat ön tasarımda bir şeyler eksik gibi. On panjur biraz daha büyük olsa, daha güçlü ve heybetli dururdu.

• Videoya da baktim hala sevemedim biseyler eksik tasarimda. Yan cizgiler cok sade. Camurluklar biraz kasli olsaymis bari.

• Beyaz ve arkası çok güzel görünüyor. 100 bini geçmese keşke otomatik-dizel.

• 177bin liradan başlıyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.