Şimdi Ara

2018 model şehir bisikleti 1000 tl - 1500 tl arası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oğluma bisiklet aldıktan sonra kendime de onunla beraber sahilde günde 2-3 saat gezmek için bisiklet almak istiyorum. Boyum 1.80 kilom 88. 28 jant uygun olur diye düşünüyorum. Bugün 2-3 bisikletçiye gittim. Hatta Carraro Sportive 224 parasını ödedim fakat hala değiştirme şansım var. Alternatif önerisi olan var mı?
    Örneğin Salcano city sport 30, Salcano city life 20 , KRON TX 450 , Mosso Legarda 1824

Hatta eşim içinde 1 tane alıcam aynı ayarda. Ona da öneride bulunabilirmisiniz?

Teşekkürler.

• Salcano city life 20 hem erkek hem kadın modeli var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salcano city fun var ben de garanti bakım fasa fiso hep kendi bisikletcime götürüyorum ücretli olarak 6ayda bir adam gibi servisini yapacaksa alın yoksa başka bisikletçiden alın 1000 1500 liraya kötü bisiklet olmaz mesele bakım aldığım yer bir bakıma kazıkladı 1 2 kere götürdüm ücret aldı hani kardeşim bunun garantisi . Götürmedin daha kendi bisikletçime götürüyorum

• Kron al bence.Memnunum ben..

• 1000-1500 arası kron tx150 nin hem erkek hem bayan modeli var.

• Mosso 1821 ve riverside 120 arasında gidip geliyorum. Mosso için peşinde 1,150 TL den aşağı düşmedi satıcı . N11 de kuponları 1,026 TL ye alınabiliyor.
    Edit: Mosso alındı. 967 TL'ye N11 den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkin -- 17 Ağustos 2018; 11:43:38 >
  • sakkin kullanıcısına yanıt
    Link alabilir miyim sizin ki msm mi mdm mi modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WWalker -- 17 Ağustos 2018; 17:53:56 >
  • WWalker kullanıcısına yanıt
    Şu model.

MOSSO LEGARDA 1821 MDM V FREN 2018 MODEL ŞEHİR BİSİKLETİ

• sakkin kullanıcısına yanıt
    Süspansiyonsuz modeli sanırım sizin ki bir eksikiliğini gördünüz mü bu yönden onun haricinde bisiklet nasıl

• WWalker kullanıcısına yanıt
    Oğluma aldım. Rengi, duruşu çok beğendi. Bir iki bende bindim rahat, yormuyor.

• Fiyat/performans istiyorsanız mosso legarda öneririm. Ama malzemesi kaliteli olsun uzun ömürlü olsun diyorsanız Carraro sportive serisini öneririm.

Bu arada 2.el fiyatlar sıfır fiyatlarının yarısı kadar neredeyse. Mesela sıfır carraro 224 alınabilecek paraya carraro 227’nin 2.elini alabilirsiniz (tabi 2.el alırken ufak şeyler gözden kaçabiliyor, iyi anlayan birisiyle gitmenizde fayda var)

• Bende MOSSO LEGARDA 1821 MSM H modeline almaya karar verdim. Kadro boyu olarak hangisini almalıyım?

Boyum:1.72
    Bacak boyu: 78
    kilo 63
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.