Şimdi Ara

2018 model Honda Jazz yeni tasarım ve motorla ortaya çıktı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
17.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jazz'ın sorunu eski kasaların üzerine hiçbirşey koyamayışı. İlk formül çok iyiydi ama ne genel kalite, ne sürüş, ne tasarım olarak bir arpa boyu yol gitmedi araba, sadece fiyatı arttı. Aynı şey Yaris için de geçerli, bir formül geliştirip aynısını nesiller boyu sadece maliyetini kısıp içine geniş bir double din neyim takıp garantisini uzatarak vs devam ettirmeye çalıştılar. Malesef avrupa pazarı çok dinamik ve kalite rekabeti yüksek bir pazar, sürekli gelişim istiyor.

1.5 130hp vtec motor ise piyasada kanser gibi yayılmış 1.0 1.2 süpürge turbo makinaların yanında cehver gibi. Hem müthiş ekonomik hemde gazlanmayı seven bir makina, eski Crx'ın dohc vtec motorunu hatırlatıyor. Honda Cvt şanzımanla ve böyle araçlarla harcıyor potansiyelini, Crz gibi hafif, 950-1000kg bir arabaya koy, güzel bir şasi ayarı, 6 ileri kısa manuel, düşük maliyetle çok uygun fiyata kendi sınıfını yaratırsın.

• Selam dostlar

Bu yeni jazz in 1.5 motoru turbo mu acaba ? Kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini yazabilir mi almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar turbo değil
  • Eskiden çok beğendiğim bir arabaydı.

Gün geçtikçe çirkinleştirdiler güzelim arabayı .
  • cetera kullanıcısına yanıt
    Japonlar hep çirkin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2012 jazz cvt kullanıyorum 7 yıldır. daha büyük bir araçla değiştirmek istiyordum ama fiyatları gördükten yeniden jazz'a yönelebilirim gibi geliyor. 95 bin tl fiyatı var. bana şirin gözüküyor. az yakan, içi ferah ve kullanışlı. geri görüş kamerasına kadar var. cvt'den de memnunum.
    şu anki piyasa çok yüksek. benzinli megan 138 bine, octavia 127 bine çıkmış. bu fiyatlardan satış oluyor mu, yoksa sadece liste fiyatı mı bilmiyorum ama indirim yapsalar ne kadar yapacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Navi -- 23 Nisan 2018; 11:50:13 >
  • arkası volvo resmen
  • Jazz ikinci nesilden sonra çirkinleşme çalışmalarını ara vermeksizin sürdürüyor.
  • Bu arabayı çıktığı günden beri sadece 1 defa gördüm.

Yeni polo çıkalı ne kadar oldu bilmiyorum ama her köşede bir adet var neredeyse
  • arka neyse de ön çok tipsiz olmuş. geçen sene 80.000 e pahalı deyip almamıştım .bakalım bu sene ne kadar olacak.
  • İğrenç iç ve iğrenç dış tasarım. Çok mu düşünüyorlar şunu yapmak için.
  • musetea kullanıcısına yanıt
    Açıkcası ben yeni jazz ı çok beğeniyorum

• 2005 modelinin sıfırını üretseler keşke.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aracın motorunun yakıt tüketim verileri iyiymiş.

Japonların yakıt tüketim değerlerini gösteren Jc08 moduna göre bazı araçların tüketim değerleri

Honda Jazz 1.5 22.2 km/l yakıt harcarken,

Vw Polo 1.0 eco tsi 19.1 L/km yakıt harcamış.

Yine Jc08 moduna göre Golf 1.2 Tsi 19.1 - 1.4 tsi 18.1 km/l

Mitsubsihi eclipse cross 4x4 14.0 km/l - 2wd 15.0 km/l

Vitara 2wd 1.6 18.2 km/l
  • Güncel Jazz’ın dizaynının bir albenisi olmadığı gibi,1318 cc vergi avantajı olmayan ve 1.5 lt motor seçenekleriyle,üstüne üstlük sınıfına göre uçuk liste fiyatlarıyla,Ayda taş çatlasa 10-15 adet satmaya mahkum görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dentul

Güncel Jazz’ın dizaynının bir albenisi olmadığı gibi,1318 cc vergi avantajı olmayan ve 1.5 lt motor seçenekleriyle,üstüne üstlük sınıfına göre uçuk liste fiyatlarıyla,Ayda taş çatlasa 10-15 adet satmaya mahkum görünüyor.
    geçen sene 912 satmış. çok fazla olmasa da aracı beğenenler alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    Yapmayın yahu, forumda B segmenti olarak bile tahammül edemeyen tonla insan var
  • her tarafı araba olsa ne olacak
    niyetlendik, gittik bayiye, adam satmamak için elinden geleni yaptı.
    satıcısı bile sattığı malı beğenmeyip 5-10 farkla cıvığa yönlendirmeye çalışıyorsa vay cazın haline. (kota demeyin şimdi)
  • gidip dacia övsün onlar. geçen yıl aracı sıfır ile değiştirmek için çok araştırma yaptım. piyasada bakmadığım araç kalmadı. egesasından ,focus sw sinden , toyota verso suna ,opel astra sporttourier e kadar. hepsini aktif pasif güvenlik elemanları çarpışma testi puanları hava yastıkları gibi inceledim. cidden en güvenlisi ve donanım olarak en dolusu jazz. b sınıfında jazz direk fp aracı. neden almadın derseniz ben baktığımda elegance paket 75-80bin di. ben o parayı yüksek buldum. focus sw sorduğumda 135.000 dediler ya bi git o paraya ev alırım dedim almadım. 15 yıllık araç ile vergi indirimine kadar devam. suriyelilere yedirecek para yok bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 24 Mayıs 2018; 11:15:44 >
  • az önce başka bir başlıkta honda jazz'ı diğer arabalarla kıyaslamak amacıyla geyik testi diye bir videoda gördüm.Valla 85 kilometre hızla giderken kukaların arasından seri şekilde manevra yapa yapa devirmeden geçti,diğer araçlar kukaları devire devire market arabası gibi dağılarak bitirdi parkuru.testte diğer araçların anahtarını aldı resmen jazz bey.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.