Şimdi Ara

2018 MERCEDES A SERISI (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
7
Favori
43.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2018 MERCEDES A SERISI2018 MERCEDES A SERISI2018 MERCEDES A SERISI2018 MERCEDES A SERISI2018 MERCEDES A SERISI2018 MERCEDES A SERISI2018 MERCEDES A SERISI2018 MERCEDES A SERISI
  • Yeni inceleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun akıbeti de w211 gibi olabilir gereğinden fazla kaliteli yaptık diye :)

• P.tesi günü bayiye gittim, eski kasa A serisi bayilerde kalmamış, artık satmıyorlarmış.

Yeni A serisi Ağustos ayında gelecekmiş ve dizel otomatik amg fiyatının 310.000TL olacağını söylediler. Benzinli ise 250k civarlarından başlayacakmış. Hayırlı olsun ucuz premium diye birşey kalmadı artık. :)
  • Elensar77 kullanıcısına yanıt
    Iyi iyi herkes almasin zaten premium. Sonra esprisi kalmiyor

• sedanı ne zaman geliyor,bilgi varmı ?
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Ocak 2019

• Fiyatlarda sıkıntı var.Bir üst sınıf Audi A5 sportback çift paketli 280-290 civarı ,Volvo Xc40 momentum d4 awd 315 civarına bırakıyorlarki Mercedese yakın olması açısından önden çeker 150 bg d3 modelini 30-40 civarı daha uyguna alabiliyorsunuz donanım olarak bundan çok daha dolu bir araç.Hatta kampanyayla adaptive cruise control,apple car play,geri görüş kamerası,paspas 13.000 civarına geliyor.Araç 2.0 bir üst vergi diliminde,kablosuz şarj,anahtarsız giriş çıkış,gerçek deri koltuk,sürücü koltuk hafıza gibi artıları var.Şu söylenen fiyat ya bayi yanlış bilgi verdi yada iki ekran büyük,burmester,koltuk hafıza falan araç dolu gelicek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Ocak 2019
    daha mantıklı
  • Elensar77 kullanıcısına yanıt
    Gecen hafta Koluman Gaziantep te aracın haziran ayı içerisinde geleceğini ve dizel otomatik versiyonun 220k civarından başlayacağını söylediler.

• Dün İst-Ankara otobanına gördüm taşıyordu tır.

Bayiler gelmeye başladı demekki

• Bana mersin koluman 228 bin dedi dizel amgye ama ekran küçük olacakmış o zaman bir esprisi kalmıyor..muhtemelen commandlı büyük ekranlı 250 bin civarı olacak.

• mbkaynar M kullanıcısına yanıt
    Gostergeler kucuk, bilgi ekrani buyuk gelecek.

• Tam tersi olması gerekmiyor mu? Hız göstergesi büyük command kısmı küçük e Class da olduğu gibi

• quote:

Gostergeler kucuk, bilgi ekrani buyuk gelecek.
    Almanya sitesinde araç oluşturucuda ya ikiside küçük yada ikiside büyük oluyor dediğiniz kombinasyonun görseli varmı ? Aracı inceleyen herkes bizim ülkemize böyle geliceğini söyledi ama görsel olarak nasıl durduğunu göremedim maalesef.
  • mbkaynar M kullanıcısına yanıt
    E serisinde analog gostergeyle buyuk ekran alinabilyor ama kucuk ekranla dijital gosterge alinamiyor.

• Konunun ilk mesajinda belirttim. Suan sunulmuyo olabilir ama bu opsiyon olacak.

• Belki temmuzda satışları başlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ust sinifa gecti resmen.

2018 MERCEDES A SERISI
    Hibrid model goruntulenmis. 1.4 163 hp benzinli motor ve 90 hp elektrik motoru bulunacak.
    https://www.autocar.co.uk/car-news/new-cars/first-mercedes-benz-class-phev-due-next-year-a3-e-tron-rival

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 18 Haziran 2018; 11:12:28 >
  • quote:

Bir ust sinifa gecti resmen.

Hibrid model goruntulenmis. 1.4 163 hp benzinli motor ve 90 hp elektrik motoru bulunacak.
    https://www.autocar.co.uk/car-news/new-cars/first-mercedes-benz-class-phev-due-next-year-a3-e-tron-rival
    güzelmiş ve güzel bir haber.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.