Şimdi Ara

2018 LG OLED TV (ANA KONU) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
14
Favori
21.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım her sayıda renk açılıyor ama bende sol traftaki sayılar daha koyu mesela 15 7 den daha koyu, ortalama 6 çeşit renk var

2018 LG OLED TV (ANA KONU)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    Servis geldi bir cihaz ile düzelme ihtimali varmış yarın deniyelim düzelmez ise değiştiririz yada şimdi götürelim dedi, bende dedimki ufak tefek bir şey diye sonra değişemeyiz derse lg mahkemede uğraşmayalım , yok dedi siz bu tv yi kusursuz diye bu kadar para verip aldınız içinize sinmezse işlemden sonra götürürüz lg özellikle c8 müşterilerine son derece hassas davranıyor diyip gazı verdi bende okey dedim bakalım getir götür derdi bekleme derdi olmadan çözülecekmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 22 Kasım 2018; 20:0:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Servis geldi bir cihaz ile düzelme ihtimali varmış yarın deniyelim düzelmez ise değiştiririz yada şimdi götürelim dedi, bende dedimki ufak tefek bir şey diye sonra değişemeyiz derse lg mahkemede uğraşmayalım , yok dedi siz bu tv yi kusursuz diye bu kadar para verip aldınız içinize sinmezse işlemden sonra götürürüz lg özellikle c8 müşterilerine son derece hassas davranıyor diyip gazı verdi bende okey dedim bakalım getir götür derdi bekleme derdi olmadan çözülecekmi
    Cihazla düzeltme nasıl yapıyorlarki merak ettim bende,genelde panel değişimi teklif ediyorlar veya anakartı değiştiriyorlar.
    Umarım dedikleri işlem işe yararda uğraştırmazlar hocam.Durumun mahkeme aşamasına geleceğini sanmıyorum hallederler önemli olan sizin içinize sinmesi.

• quote:

%5 ve %20 , ışık sızması dediğim aynı %5 deki gibi bir görüntü oluşturuyor

Benim %5 testim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Digital Reaction

Cihazla düzeltme nasıl yapıyorlarki merak ettim bende,genelde panel değişimi teklif ediyorlar veya anakartı değiştiriyorlar.
    Umarım dedikleri işlem işe yararda uğraştırmazlar hocam.Durumun mahkeme aşamasına geleceğini sanmıyorum hallederler önemli olan sizin içinize sinmesi.

Alıntıları Göster
    Benim 65e7v içinde öyle demişlerdi. Servisin dediğine göre %5 ihtimal ile düzelme şansı varmış. 55 inç için kesinlikle parça değişimi yapıyorlar. 65 inç için ürünü sıfırı ile değiştirme ihtimali çok yüksek zorlarsanız avukat ve resmî yollarla ilerilerseniz para iadesinide alabiliyorsunuz. Birde yeni televizyon alacak arkadaşlara önerim imkanları varsa şirket üzerine fatura kestirsinler .avantajı çok fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: Rx3004

Benim 65e7v içinde öyle demişlerdi. Servisin dediğine göre %5 ihtimal ile düzelme şansı varmış. 55 inç için kesinlikle parça değişimi yapıyorlar. 65 inç için ürünü sıfırı ile değiştirme ihtimali çok yüksek zorlarsanız avukat ve resmî yollarla ilerilerseniz para iadesinide alabiliyorsunuz. Birde yeni televizyon alacak arkadaşlara önerim imkanları varsa şirket üzerine fatura kestirsinler .avantajı çok fazla

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam bilgiler için.
    Şu panel şansı ne illet bir şeymiş,bizim evde 10 dakikada yaptığımız testleri adamlar üretimden sonra kalite kontrol için yapamıyorlar demekki her firmada var aynı durum.

• arkadaşlar ben de 55 b8 modelinden bugün satın aldım. kapalı kutu şeklinde 9450 ₺ umarım bir problemle karşılaşmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Digital Reaction

Teşekkürler hocam bilgiler için.
    Şu panel şansı ne illet bir şeymiş,bizim evde 10 dakikada yaptığımız testleri adamlar üretimden sonra kalite kontrol için yapamıyorlar demekki her firmada var aynı durum.

Alıntıları Göster
    Usta aslında sıkıntılı panel sayısı çok fazla. Bak ma sen ben çok inceliyoruz rutubetten nem kapıyoruz.herkes bizim kadar bilinçli olsa bu firmalar batar

• quote:

Orijinalden alıntı: Rx3004

Usta aslında sıkıntılı panel sayısı çok fazla. Bak ma sen ben çok inceliyoruz rutubetten nem kapıyoruz.herkes bizim kadar bilinçli olsa bu firmalar batar

Alıntıları Göster
    Kesinlikle katılıyorum hocam,dediğin gibi çoğu insan dikkat etse,TV'yi teste soksa firmalar geri dönen TV'lerle dolar.
  • Benim Tv problemini servis tutanak altına aldıktan sonra Teknosa Tv yi alıp yenisini bugün itibariyle bana ulaştırdı. Yarına servis yeniden gelip kurulumu yapınca yeni bir problem olup olmadığını anlarız. Aynı durum başına gelen yada gelecek arkadaşlar için bilgilendirmek istedim.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    medimarkt an aradırlar değişim olacakmış ama ürün yokmuş ellerinde pazartesi lg den haber bekliyorlarmış stok sorunu hakkında
  • oled teknolojisi neden var oledin en büyük avantajı ne bunu bebek bile bilir siyahları tam siyah vermesi sanki tv yi fişten çekmişsin gibi olması .onuda yapamıyorsa o tvnin paneli ya oled değildir yada o tv bozuktur.
  • eLes E kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim kardeşim.
  • quote:

medimarkt an aradırlar değişim olacakmış ama ürün yokmuş ellerinde pazartesi lg den haber bekliyorlarmış stok sorunu hakkında
    Hocam selamlar. Cihazınızın durumu nedir? Değiştirdiler mi? Yenisi geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eLes

Hocam selamlar. Cihazınızın durumu nedir? Değiştirdiler mi? Yenisi geldi mi?

Alıntıları Göster
    Yeni gelen c8 de sorunlu çıktı direk tekrar toplayıp geri gönderdik sağ taraf sola göre açık tonda, kirli karanlık sahnelerde ve gri tonlarda net belli oluyor %5 gri testinde sol sönük sağ yarım yamalak gri, hala değişim raporunu bekliyorum

• quote:

Yeni gelen c8 de sorunlu çıktı direk tekrar toplayıp geri gönderdik sağ taraf sola göre açık tonda, kirli karanlık sahnelerde ve gri tonlarda net belli oluyor %5 gri testinde sol sönük sağ yarım yamalak gri, hala değişim raporunu bekliyorum

Alıntıları Göster
    hocam kusura bakma ama sen kusursuz televizyon arıyorsun . Bence hata ediyorsun. fotolara baktım bence çok bir sorun yok teknoloji şuanda senin istediğin noktada değil maalesef. saf siyah şuanda acak ve ancak amiral gemisi amoled telefonlarda mevcut. Ben olsam böyle bir tvyi iade etmez keyfini çıkartırdım. istediğin tv ye denk gelme şansın çok düşuk çok bence sen bekarsındır zor begenirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 17 Aralık 2018; 22:0:15 >

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Sony xe90 var 1 kere geldi ekran tertemiz aynı görüntüleri onda açıyorum tertemiz, ekranın sağ tarafı açık ton sol tarafı koyu ton bunu siz kabul edebiliyorsanız ne mutlu size 10 bin verdiğim ekranda böyle bir şey kabul etmem mümkün değil 2 k ya led tv almıyoruz, sorunsuz c8 kullanan adamdan ucuza almıyorumki aynı paraya alıyorum neden benimki kusurlu olsun, ha yapsın %50 indirim içime sindireyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 17 Aralık 2018; 22:18:28 >
  • oledin yapısı gereği ışık sızması olmaması lazım ama paneli monte ederken yamultmuşlar yine, lg televizyonlardan kesinlikle uzak durmak lazım, adamlarda bu sorun yıllardır var, en büyük hatam 2012 yılında aldığım lm serisi tv oldu dahada hiçbirşey almıyorum lg den
  • Arkadaslar evimize OLED tv almak icin kararsiz kaldik. Mevcut Philips HUE isik sistemiyle birlikte calissin diye ambilight ozelligi olan PHILIPS OLED 803 modeline fokuslandim fakat bugun mediamarktta LG 55 C8 PLA modelini gordum ve danisman bu tv yi philipse karsi baya ovcu daha ust ve kalite olarak material olarak philipsten kesinlikle daha iyi dedi. bende kararsiz kaldim acikcasi.. Fakat oyleki bugun acilen siparis vermem gerekiyor 1 modeli yilin son gunu oldugu icin ve indirimden yararlanmak icin.Bu arada yurt disindayim. Hollanda.

C8 ve varsa philips oled 55 803 modelini kullananlardan veya teknik olarak gercekten guzel bilgiye sahip arkadaslardan acil tavsiyelerini beklerim. dedigim gibi philipse yogunlasmam daha cok ambilight ozelliginden oturuydu.

Onerilerinizi ve bilgilendirmenizi bekliyorum. Tskler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

oledin yapısı gereği ışık sızması olmaması lazım ama paneli monte ederken yamultmuşlar yine, lg televizyonlardan kesinlikle uzak durmak lazım, adamlarda bu sorun yıllardır var, en büyük hatam 2012 yılında aldığım lm serisi tv oldu dahada hiçbirşey almıyorum lg den
    2012 yılından beri 47lw5500 kullanıyorum. Maşallah ilk günkü gibi sorunsuz çalışıyor. OLED alacağım ama TV de sorun yok acelem de yok. Her TV yi aşağı yukarı yıllardır incelerim. LG firmasını da zerre kadar sevmem. Ama OLED alacaksan başka seçenek maalesef yok gibi. Diğer OLED lerde sadece SONY AF9 tercih edilebilir ama kumanda ve menüsünü sevemedim.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.