Şimdi Ara

2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
914
Cevap
25
Favori
65.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayirli olsun hocam gule gule kullanin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C8

2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü

• Ee? Bunu paylasmanda amac ne? Genel ortalamasini paylas bakalim daha yuksek tv var mi?

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Amaç çok basit tv yanma riski taşıyor. Genel ortalama da bundan yükseği yok ama durum ortada işte. Ben şahsen böyle tv ye para yatırmam fiyatı çok yüksek olmadığı halde .

• Zahmet edip basligi okusaydiniz zaten kalin olarak yazdim, kimse risk yok demiyor zaten. Yanik riski 2017’lerde azken 2018’lerde yeni piksel dizilimi ve logo karartma ile cok daha az oldu. Bu paralara baska tv alinmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 22 Nisan 2018; 15:8:10 >
  • Yahu burn in diyorsunuz da kaç senede ortaya çıkacak bu ev kullanımında tvyi sürekli ATV’de açık bırakmanız lazım

Zaten sürekli ATV ahaber açık kalsın tv 2 aya fıttırır işlemcisi yanar muhtemelen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • frostburn F kullanıcısına yanıt
    Ya hocam bakmayin bu tiplere Samsung asiklari arada ugrar giderler.

Oledler evlere gireli herhalde 3 sene olmuştur

Hiç duyan var mı burn in yaşayan ben hiç duymadım

Basit bir soru burda link vermişsin oled tv test den en yüksek puanı aldı aynı test de yazılan yanma riski puanı 1 vermiş onu paylaşınca mi samsung fanboy u oluyorum ? Asıl fanboyluk sen yapıyorsun burda gerile gerile anlatıyorsun genel puan en yüksek diye bende aynı test den bir bölüm paylaştım. ggwp

• Ya senin ne olduğunu gayet iyi biliyorum merak etme. Oled konularına girip aynı şeyi yazıp duruyorsun. Oledde 4k hdr bir film izlesen aklın gidecek ama işte burada kullanmafığın nir ürün üzerinden boş yapıyorsun. 2017 modellerde kaç kişi gördün burn in yaşayan söylesene. Lg oledler 3 yıldır ces’de yılın tvsi ödülünü alıyor, rtings taragından yılın tvsi seçiliyor ama bizim Samsung’cu tayfaya yaranamıyot.

Sen bir bolum uzerinden tv alınmaz diyorsun, bu fanboyluk değiş de nedir? Ggwp yazmış bir de ergen, lol değil burası tv forumu.

Hayır sırf senin gibiler gelip bozuk plak gibi yazıp durmasın diye konunun en başına kalın olarak yazdım. Bunu bilmeyen yok, niyetiniz belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 22 Nisan 2018; 21:4:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Bu mesaj silindi.
    Evladim , yavrum bir konu hakkında aynı düşünmeyebiliriz bu gayet normal .senin bir fikrin vardır benim bir fikrim vardır .yalnız kendi fikrini savunurken NEDEN seviyeni düşürüyorsun ?yani tanımadığın birine tahrik edici küçük düşürücü laflar niye ediyorsun ? Şimdi bende aynısını mı yapayım istiyorsun ?Bir kere aynı yazdın yuttum yine aynı tarz takildin.sen kimsin kendini ne zannediyorsun ?hadfini bil kendine gel .aradigin şey bu mu?Bak sana yaşadığım yerden oled fiyatları atayım biraz ulasirli ilasilmaz mi diye düşün

2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü

• Ee fiyatlari attin ne oldu? Konuyla ne ilgisi var? Sen burn in mi yasadin diyorum ne diye konuya ayni seyi yazip duruyorsun??

• 2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü

• Lütfen şikayet edin konudan atılsın

Hiçbir katkısı olmayan provokasyon yapan çocukça Mesajlar atıyor

Benim evimde de Samsung var yıllardır , kalkıp hiçbir markaya çöp deyip kötülemedim .

Konuya bir katkısı olmayacağı belli başlatın gitsin

• frostburn F kullanıcısına yanıt
    isnize gelmedimi sikayet edin atin gercekler pixel yakiyor cunku
  • Benim evimde lg oled yok hatta daha kötü bir tv var Philips 8602 ama yine de memnunum

Kalkıp orda burda fanboyluk yapmıyorum

Bence sıkıntılı bir insansınız allah şifa versin

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.