Şimdi Ara

2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
914
Cevap
25
Favori
65.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Media Markt batıyor sanırım milleti düdükleme derdine düşmüşler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan Computer Fiyatları Gazlamış

LG 55C8 21 Milyar Olmuş

2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-55c8-55-140-cm-4k-uhd-oled-webos-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

Bu Fiyata Alıcısını Bekliyor

• Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt
    Verdim siparişi haber için sağ ol

• Bende mediamarkttan 65 c8 aldım pazartesi kurucaklar bakalım hayırlısı b7 ile arada çok fark görmedim ama nedense mal gibi bunu aldım hatta b7 alıp yemek yiyip iptal ettm c8 aldım umarım mutlu olurum aranıza katıldım herkese saugılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosayı alıyo diyorlar mediamarkt için

• RTINGS.com Lg Oled C8 Ve B8 İçin Kalibrasyon Ayarlarını Yayınladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 20 Ağustos 2018; 17:11:50 >
  • Arkadaşlar var mı şu an bildiğiniz 55c8 için iyi bir fiyat ?

• ROONEY324 kullanıcısına yanıt
    Yok. 14.000₺ den aşağa bulamazsın.

• MERHABALAR İYİ GÜNLER 55C8 DÜŞÜNENLER VARSA YAKIN BİR ARKDAŞIMIZA ALDIK KENTPARK LG SHOP MAĞZASINDAN 13150 TLDEN KAPALI KUTU VAR ALMAK İSTEYENLERE ÖNERİLİR İYİ FİYAT BURAK KESKİN ARKDAŞ VAR ARADIN MI YARDIMCI OLUR MAĞZA NUMARASI
    0312 219 91 35
    CEP NO: 0506 620 31 32
  • Arkadaşlar sonunda normal Xbox One'imi satıp yerine bir Xbox One X aldim. Sistema şimdi harika oldu. :) Bir de Planet Earth 2'nin 4k Blu-ray'ini alıp denedim, görüntü harika. Netflix'teki Planet Earth'e göre görüntü çok çok daha iyi, bitrate'i yaklaşık 4 kat daha fazla.

• slicer kullanıcısına yanıt
    Xbox One X izlenimleriniz nasıl hangi oyunları hangi ayarlarda denediniz? Ss atarsanız sevinirim.

• İzlenimlerin şu ana kadar gayet olumlu. Normal Xbox One'a göre menü geçişleri de daha hızlı. Gears of War 4'ü kaldığım yerden devam edip bitirdim. Sonrasında Rise of the Tomb Raider'in ek paketi vardı onu bitirdim. Sonrasında biraz Doom' a baktım, oyun resmen yağ gibi akıyor One X'te, grafikler de muazzam. Daha sonra biraz da Forza 7 oynadım, grafikler ve akicilik yine harikaydı. Oled, HDR ve 4k birleşimi her daim farkını hissettiriyor. Özellikle yüksek kontrastlı sahnelerde HDR ben buradayım diyor. Mesela Tomb Raider'da karanlık bir yere girince feneri yaktı, duvardaki ışık yansıması o kadar parlak ve gerçekçi ki ben bugune kadar Tomb Raider'da el feneri ışığı görmemişim meğer dedim 😂 Ayrıca o kadar parlaklıkta etrafın karanlık kalabilmesi de Oled'in bir harikası. Lcd'deki gibi ışığın etrafındaki siyahın griye dönmesi olayı yok. Aynı olayı Forza'da karanlık bir tünelden geçerken tünel ışıklandırması ile de yaşadım, yine harikaydı. Biraz da Resident Evil 7 hızlıca baktım, Xbox One X icin iyileştirilmiş olduğu hemen belli oluyordu, 4k ve HDR yine muazzam. Şimdi de biraz Unravel 2'ye göz aticam. Game mode'da oynadım şu ana kadar ve izlenimlerim bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slicer -- 3 Eylül 2018; 4:2:49 >

Aşağıda yazdığım oyunları ön sipariş yapmanızı öneririm hepsinde grafik şov olacak.

Shadow of the Tomb Raider
    Forza Horizon 4
    Assassin’s Creed Odyssey
    Red Dead Redemption 2
    Battlefield V

• Sağolasın. TR ve RDR'i büyük ihtimalle alırım zaten. Forza Horizon da Game Pass ile geliyor zaten. Battlefield belki, AC ise anca indirime girince herhalde, fazla ilgimi çekmiyor çünkü.

• Bu arada tv'nin çoklu görüntü özelliği de işe yarıyor. Mesela şuan eşim Nintendo Switch'de oyun oynarken ben de aynı ekranda TV izleyebiliyorum :)

• LG oled 55” 7 serisi tv almayı düşünüyorum. Hangisini önerirsiniz. Neden teşekkürler. Not : 8 serisi çok pahalı olduğu için düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uguraytac

LG oled 55” 7 serisi tv almayı düşünüyorum. Hangisini önerirsiniz. Neden teşekkürler. Not : 8 serisi çok pahalı olduğu için düşünmüyorum.
    55B7 veya 55C7 öneririm. İkiside aynı özellikte sadece görsel farkları var. Hangisini ucuz bulursanız onu alın. 7300 tl civarına alınabiliyor.

Bu çoklu görüntü özelliğinde ufak bir detay var; eğer Simplink özelliği aktif ise, iki görüntüden birinde sadece anten veya AV girişini seçmenize izin veriyor (diğer görüntüde herhangi bir HDMI girişi seçilebilir). Eğer iki görüntüde de hdmi girişleri kullanılmak isteniyorsa, Simplink özelliğinin kapatılması gerekiyor. Belki birine lazım olur diye paylaşayım dedim.

• Merhabalar.

55UK6950 ile 55UJ651 arasında kaldım. Özellikle webos 4.0 veya Ai büyük fark yaratır mi?

800TL arada fark var değer mi?

Aslına bakarsanız uj daha işime gelir lg sh7 sound barim tam altına girer ama Ai de cok cezbediyor malum 10 yılda bir alınan ürünler. Çok teşekkürler şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhant

Merhabalar.

55UK6950 ile 55UJ651 arasında kaldım. Özellikle webos 4.0 veya Ai büyük fark yaratır mi?

800TL arada fark var değer mi?

Aslına bakarsanız uj daha işime gelir lg sh7 sound barim tam altına girer ama Ai de cok cezbediyor malum 10 yılda bir alınan ürünler. Çok teşekkürler şimdiden.
    Kesinlikle aradaki farka değer. 55uk6950 modeli öneririm.

Webos 4.0 oldukça iyi.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.