Şimdi Ara

2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübü (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
914
Cevap
25
Favori
65.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sahte olanlarda fake yazıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam da film indirirken yaninda fake yada real yazmaz.misal filmin ismi american Assassin – 2160p remux Fake 4K, HDR & Dolby Vision yazmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris007 -- 23 Temmuz 2018; 10:55:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım anlama sorunun mu var? Listedeki fake yazan filmlerin hepsi gercek 4k değil yani torent den hangi versiyonu indirirsen indir native 2160p değil çünkü gercek 4k kameralar ile çekilmemiş o filmler anladın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Gerçek ve sahte 4k filmler listesini aşağıdan görebilirsiniz.

http://4kmedia.org/real-or-fake-4k/
    Bu siteyi zaten biliyorum, orjinal 30 dolar verip kutulu koleksiyoncular dert yanıyor.4K'dan sorun fake veya real olayı değil çekim tekniği veya cover tekniğindee.Misal Terminator 2 4K izlenemez durumdayken gidip kutulu alan adamın dramını bu link çözmez yani.Hergünde oturup bu zamana kadar çekilmiş en iyi 4K içeriklerden biri olan 100 küsür gb'lık blue planet 2 izlicek değiliz dimi
  • Digital Reaction kullanıcısına yanıt
    Kutulu alanları katmadım hocam onlarda biliyordur gerçi aldıkları çoğu filmin gerçek 4k olmadığını.

• Bende sana diyorumki bir filmi indirirken filmin adinda fake 4k real 4k yazmaz.indiren kisi bunu anlayamaz.belki izleyince anlar.simdi anladinmi

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Bende sana diyorumki bir filmi indirirken filmin adinda fake 4k real 4k yazmaz.indiren kisi bunu anlayamaz.belki izleyince anlar.simdi anladinmi

Yazmıyor zaten ben yazıyor mu dedim? Filmi indirmeden önce bu siteye bakarak indirdiğiniz filmin gerçek çözünürlüğünü bilin demek istedim. Millet 4k film indiriyor ama fake 4k olduğundan haberleri yok.

• Ozaman sen soyle gercek 4k sitesi neymis

• quote:

Ozaman sen soyle gercek 4k sitesi neymis

Kardeş senin sıcak başına vurmuş anlaşılan vallahi yordun beni

Attığım link de real 4k yazan filmler gerçek 4k şimdi anladın mı

• Bende diyorumki ozaman gercek 4k film soylede indirelim

• baris007 B kullanıcısına yanıt
    Bloklandın!

• Kafasi siyrik insanlarla sohbet edersem olacagi budur

• Adama gercek ve fake 4k filmlerin isim listesini atmışım hala gercek 4k film söyle diyor böyle tipleri bloklayın geçin beyler IQ seviyeleri yerlerde çünkü.

• Şikayet edildin hakaretten 4 gün banın hayırlı olsun.

• quote:

Bende diyorumki ozaman gercek 4k film soylede indirelim
    Arkadaşın demek istediği şu; piyasadaki tüm 4k Blu-ray diskler malesef orijinal olarak 4k veya daha yüksek çözünürlükte kaydedilmis videolardan yapılmıyor, bazıları daha düşük çözünürlükler upscale edilerek 4k çözünürlüğe çıkarılıyor. İşte verilen sitedeki fake 4k filmler, bu tür upscale edilmiş filmler. Dolayısıyla bu filmlerin riplerini indirmeden önce veya Blu-ray'lerini almadan önce, bu ve benzeri sitelere bakılıp fikir alınabilir. Rip isimlerinde tabi ki fake 4k yazmaz, siz bu sitelere bakıp rip'in gerçek mi yoksa sahte 4k diskten mi yapıldığını anlarsınız. Olay bundan ibaret.

• Orada yazılan bir şey ifade etmez fake 4k filmin real olanıda var yazmış kamil böyle cahil görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 24 Temmuz 2018; 9:12:34 >
  • Zeka ozurlulere vakit ayirmiyorum

• Ya arkadas seni insanyerine koymadigim.icin muhatap olmakistemiyorum

• 20 Gün Önce 9000 Tl Ye İndirimli Verdiği Tv Yi(LG 55B8 55'' 139cm Ultra HD Smart OLED TV) Bugün 19 Milyara Satan Mediamarkt
    Enayi Avına Çıkmışlar Galiba

2018 LG OLED C-E-W8 Bilgi Paylaşım ve Kullanıcı Kulübühttps://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-55b8-55-139cm-ultra-hd-smart-oled-tv-1180812.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 15 Ağustos 2018; 21:38:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

20 Gün Önce 9000 Tl Ye İndirimli Verdiği Tv Yi(LG 55B8 55'' 139cm Ultra HD Smart OLED TV) Bugün 19 Milyara Satan Mediamarkt
    Enayi Avına Çıkmışlar Galiba

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-55b8-55-139cm-ultra-hd-smart-oled-tv-1180812.html

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.