Şimdi Ara

2018 Kia Ceed fuar öncesi yeni yüzünü gösterdi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
39
Cevap
0
Favori
2.117
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 2018 Kia Ceed fuar öncesi yeni yüzünü gösterdi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2456 Mesaj
    i20 gibi olmuş ama mavi rengi ile i30 'a benzemiş bence Hyundai 'nin tasarımından daha iyi gibi.. Fiyatı ile iddialı olursa bu sene çok KIA görebiliriz..
    |
    |
  • Yarbay
    3023 Mesaj
    Yeni kia cerato(forte) çok daha iyi.. Agresif.. Heyecan verici..

Hyundai gurubunun çakma golf sevdası geçmemiş anlaşılan..

İyi kötü karakteri olan araçlarını tek tek golf klonu haline getiriyorlar..

Aslı varken kaç kişi çakmasını alır ki..

Ayrıca kia konsoldaki el freni, vitesin olduğu ara birimi ısrarla yüksek yapıp konsola kadar götürmüyor.. Bi kol dayama yapıp bırakıyor.

C sınıfı arabalarda da artık bunları görelim ya..

Bu açıdan Renault megane.. Honda civic ve makyajlı mazda 3 ü tebrik ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superegoid -- 17 Şubat 2018; 2:47:0 >

Golf klonu derken hangi noktalarda olduğunu da belirtirseniz iyi olur.

Kendi adıma sağdan soldan, önden arkadan, içten dıştan golf ü andıran bir yer bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    superegoid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: superegoid

Yeni kia cerato(forte) çok daha iyi.. Agresif.. Heyecan verici..

Hyundai gurubunun çakma golf sevdası geçmemiş anlaşılan..

İyi kötü karakteri olan araçlarını tek tek golf klonu haline getiriyorlar..

Aslı varken kaç kişi çakmasını alır ki..

Ayrıca kia konsoldaki el freni, vitesin olduğu ara birimi ısrarla yüksek yapıp konsola kadar götürmüyor.. Bi kol dayama yapıp bırakıyor.

C sınıfı arabalarda da artık bunları görelim ya..

Bu açıdan Renault megane.. Honda civic ve makyajlı mazda 3 ü tebrik ediyorum..

Kardeş gözlükler kaç numara , teknoloji gelişti artık lazer tedavileri felan var , kavanoz dipli gözlüklerle yaşamak zorunda değilsin

|
    |

• Yarbay
    4819 Mesaj
    bağımsız süspansiyonu denemek gerekir. bir de yakıt olayını halletseler.
    |
    |
    Alman araçları andırması normal zira hyundai kia grup araçları almanyada dizayn ediliyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: auto_man

Golf klonu derken hangi noktalarda olduğunu da belirtirseniz iyi olur.

Kendi adıma sağdan soldan, önden arkadan, içten dıştan golf ü andıran bir yer bulamadım

İ30 da, bu araba da hyundai kia gurubunun tamamen golf baz alınarak ürettiği arabalar..

C kompakt hatchback sınıfının referans modeli diye tamamen o felsefeyle üretmişler arabaları..

Saçma sapan heyecansız dış görünüm.. Nispeten yüksek iç malzeme kalitesi..

Arabada karakter ruh aramaya gerek yok, kaliteli malzeme sunuyoruz lan işte daha ne kafasıyla üretilmiş arabalar..

Klon denilince siz herhalde "neresi benziyor ya, stoplar hiç benzemiyor" falan oldunuz..

Öyle bakmıyorum olaya..

Öyle olsa her arabayı egea ya benzetenlerden bir farkım kalmaz..

İ30 da da, yeni ceed de de, kendine has çizgileri, o sportifliği, o dinamizmi almışlar..

Tamamen klasik, sıkıcı, ruhsuz, albenisi olmayan ama görece daha kaliteli malzemeyle üretmişler.

Golf gibi.

|
    |

• Yarbay
    3665 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Tek soru işareti fiyatı. Bi de dizel manuel full isterük 110a manuel full versinler ilk alanlardan olim

308 sıktı mı

İç mekan çok başarısız geldi o klima butonları hafif ticari gibi göstermiş içeriyi tablete hiç girmiyorum.

i30 her hali ile daha olmuş bir araba bu iki kardeşten, kia olarak tek avantajı yarı otonom bana kalırsa.

Kia en sorunsuz marka iken Hyundai ikinci sıradadır devir korelilerin devri ulaşılabilir otomobillerde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Tek soru işareti fiyatı. Bi de dizel manuel full isterük 110a manuel full versinler ilk alanlardan olim

308 sıktı mı

İç mekan çok başarısız geldi o klima butonları hafif ticari gibi göstermiş içeriyi tablete hiç girmiyorum.

i30 her hali ile daha olmuş bir araba bu iki kardeşten, kia olarak tek avantajı yarı otonom bana kalırsa.

Kia en sorunsuz marka iken Hyundai ikinci sıradadır devir korelilerin devri ulaşılabilir otomobillerde.

308 henüz sıkmadı ama ekimde 2 yıl 60 bin km olur. 2 yıldan fazla bindiğim araç henüz olmadı 😊
    Brn aksinr i30dan çok bunu beğendim daha özgün duruyor, kimse egea demedi mesela 😊

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 8 saat 52 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    Kia Ceed bu sınıfta dış tasarımı ile beğendiğim bir araçtır.

Ama nedense Hyundai i30 da daha fazla hissedilen ve yine 2018 Kia ceed de aynı sınıftaki Alman ve Fransızlardan

hep izler taşımış olmaları. Yani hala karakteri oturtamadılar. İçi Almana dışı Fransıza benzetmek üzere model gamı geliştiriyorlar.

Aslında bu tasarım dilinde belli bir kitleyi ortaya karışık yöntemi ile kendine çekme stratejisi. Ben yinede beğeniyorum.

Jantlar oldukça tanıdık mesela haliyle sportif durmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 17 Şubat 2018; 14:0:15 >

• Yüzbaşı
    865 Mesaj
    Yılda 400 adet satsa yeter
    |
    |

"Bismillahirrahmanirrahîm"
  • Yarbay
    7716 Mesaj

Picanto, stinger, tucson da da benzer jant tasarımları var. Zira jantlara yakından baktığınızda megane la çok farklı çizgilere sahip.

Tasarlayan kişinin audi nin eski tasarımcısı bir Alman olduğunu düşünürsek aracın alman tarzına benzemesi gayet doğal. Ama fransız diline uyan pek bir nokta göremedim?

Kia daki en büyük özgünlük kaplan burnu ızgara. 2 jenerasyondur aynı Tasarım var. Her yeni versiyonda aynı felsefenin üstüne tasarlıyorlar. Megane v te ıv ten izler taşıyan ne olacak? Ya da ııı ten bağlantılı şu an hangi tasarım öğesi var?

Alman izleri taşıması dışında bana göre özgün bir yapısı var.

Aynı şekilde megane fransız izleri taşımasına rağmen özgün bir araç. Keza 308 de öyle.

|
    |
    yildiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: yildiz

Kia Ceed bu sınıfta dış tasarımı ile beğendiğim bir araçtır.

Ama nedense Hyundai i30 da daha fazla hissedilen ve yine 2018 Kia ceed de aynı sınıftaki Alman ve Fransızlardan

hep izler taşımış olmaları. Yani hala karakteri oturtamadılar. İçi Almana dışı Fransıza benzetmek üzere model gamı geliştiriyorlar.

Aslında bu tasarım dilinde belli bir kitleyi ortaya karışık yöntemi ile kendine çekme stratejisi. Ben yinede beğeniyorum.

Jantlar oldukça tanıdık mesela haliyle sportif durmuş.

Kalitede magan4 e benzemesinde dizayn makyajla hallolur.

|
    |

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 8 saat 52 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    Lapin

Orijinalden alıntı: yildiz

Lapin

Ben lapin gibi atlamam , genelde araştırırım , lapinler kendini belli ediyor.

|
    |
    Ceed sahibi olarak çok beğendim. Fotoğraflarda değilde videolarda daha çekiçi duruyor.
    |
    |

|
    |

|
    |
bankalar.org
emek server
Sohbet
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.