Şimdi Ara

2018 internet fiyatları uçmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
7.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ttnet, uydunet tarifelerini inceledim; fiyatlar uçmuş. Allah'tan ne olur, ne olmaz diye uyduneti 1 saat önce arayıp talepte bulunmuştum; iyiki de bulunmuşum. Bu fiyatlar ne, yazıklar olsun

• birinin çıkıp eyyy uydunet sen napıyorsun demesi lazım... yoksa daha çok .... anladınız. ben turknete geçtim 75mb. sınırsız 59tl. iyiki geçmişim.
    uydunet yani türksatkablo ülkede bitmiştir.
  • türk telekomda uçmuş 16mbit aknsiz 215 tl bunlar iyice keriz zannettiler milleti . artık cepten gireriz nete inatsa inat .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eazzy -- 1 Ocak 2018; 1:7:20 >
  • eazzy kullanıcısına yanıt
    ? 35 mbps paket alıyorsun sonra 16 ya düşüyor zaten olmadı netspeed 49 tl ye veriyor full akksız paketlere bakmak mantıksız
  • şu telekomun sitesinde paket fiyatlarını bulana kadar sinir basıyor. işin yoksa 50 yere tıkla hala bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: phorever

şu telekomun sitesinde paket fiyatlarını bulana kadar sinir basıyor. işin yoksa 50 yere tıkla hala bulamadım

hocam aşaya inip, evde internet
    daha sonra sağ üste destek
    tümü...
    sağ taraftada, her paket sekmesi var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 1 Ocak 2018; 5:3:10 >
  • eazzy kullanıcısına yanıt
    100 mbps 50 gb akn linun fiyatı 85 liradan 83 liraya düşmüş.

Adil kullanım sonrası hızı 24 mbps ye düşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablonet 100 Mbps'ye kadar 100 GB AKN'li Eko-Sınırsız 260,99 TL

Türk Telekom FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100 MBPS 100 GB 90,90 TL

(yalın her şey içinde paket fiyatı)

Edit: kablotv yöneticileri ve tarife departmanı forumu iyi takip ediyor sanırım.

100 mbps ye kadar 100 GB akn li paketi bir anda 130 liraya dusurmusler. Yine Bir iyileşme var. Ama superonline nin hiç oralı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcrew -- 8 Ocak 2018; 14:52:22 >
  • 2018 internet fiyatları uçmuş

60tl ödüyorum aknsiz sözleşmesiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Netspeed çoğu ilde hizmet vermiyor netspeedle karşılaştırmak saçma olur diğer firmalari

• erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    Bu ay hizmet vermeye başlayacakları için söyledim

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Ben bu fiyat farkının ilgili devlet kademesindeki bilinçli bir iradeden kaynaklandığını düşünüyorum. Özellikle Türk Telekom'un gücünü zayıflatacak tarife-paket kurguları yapmaktan kaçınıyor Türksat. Çünkü 2 firmada tamamen bağımsız değiller. Türk Telekom yönetimde bağımsız değil, Türksat ise altyapıda bağımsız değil. E Türk Telekom'un ihale sonrasından bugüne düştüğü durumda malum. Direk Türksat'ın TT'a rakip olmasını isteyipde TT'un daha fazla batağa saplanmasından koruyorlar bence. Yoksa şu tarifenin gerçekten hiçbir anlamı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duyurulara baktım ama zam göremedim. Taahütsüz yeni yıl fiyatlarına ne kadar geçirmişler?

• ttnet bile geçen ay yılbaşı süprizi diye 20-25 tl fazladan geçirmiş. yaşasın ttnet

• Hız sorunu yaşadığım için telekomu aradım vdsl ye gecersem teklif edilen tarife 24mbs 75gb + alo paket 51 tl

35mbs 100gb + alo paket 63tl

50mbs 100gb + alo paket 71tl

Modemim vdsl olmadığı için geçmedim ama geçerim bir ara

• 1-2hafta önce eski paketleri hakkında bilgi almıştım. bugünde yeni paketler için aradım. 50 mgbitle 100 mbit paketlerde çok oynama olmamış bence.

2018 internet fiyatları uçmuş
  • 56.90lık paket 57.90 62.90a aldıgım paket 63.90 tl olmus telekomda

1erlıralık artıs bılmem ne vergısındekı artıs
  • kadirkul20 kullanıcısına yanıt
    hangi kampanya bunlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

hangi kampanya bunlar?

bende merak ettim herkes 50-70-80 gibi fiyatlar söylüyor ama hangi siteye baksam 35 mbit ve üstü internetler 100 liradan ucuz değil.

Türk telekom :https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/Sayfalar/turk-telekom-yalin-internet.aspx

hipernet yalın internet 35mbit 100 GB AKK = 106 tl

Superonline :https://www.superonline.net/kampanyalar/vdsl-kampanyalari/super-hizli-internet---yalin-vdsl-kampanyasi

vdsl 35mbit yalın 125 GB AKK = 160 TL sözleşme ile

bu ucuza bakanlar hangi kampanyalardan bakıyor bende merak ettim. 50 mbit ya da üstünü 80 lira ya da ucuza bulduğum an geçeceğim.
    bulamazsam şubat ayında türk net e geçeceğim artık şansıma iyi mi kötü mü denk gelir bilemiyorum.

• apespecter A kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatlar türk telekom çağrı merkezinde öğrendiğim fiyatlar.ne kampanyası olduğunu bilmiyorum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.