Şimdi Ara

2018 i20 motor ışığı titreme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • baranel (3 mesaj) Apoly (1 mesaj) SEHZADE63 (1 mesaj) _Dexter_ (1 mesaj) Merdomable (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4195 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Arkadaşlar 2018 i20 otomatik. Yolda ani hızlanma yaptım ardından motor ışığı yandı. Araba titremeye başladı. Araba gaz yemedi ( lpg ) var. Stop edip tekrar çalıştırdım, birdaha sorun vermedi. Ne olmuş olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranel -- 8 Ekim 2020; 18:58:25 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    320 Mesaj

Bunun gibi sorunlar lpg de yaşanıyor. Benzinlisinde bu problemin yaşandığını görmedim. Kalkış anlarında özellikle çok zorlamanınızı tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    7314 Mesaj
    Benzinde sorun yoksa lpg kaynakli afr ayari yapar cözersn egerki benzindede yapiyorsa subaplar kaciriyorur baktirmanda fayda olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 8 Ekim 2020; 21:7:29 >
    |
    |
  • Yarbay
    4195 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yolda 30-40 giderken gaza aniden yüklendim, o ara yandı. Araba 45 bin km de. Aklıma benzine almak o an gelmedi. Birdaha tekrarlamadı. Şu olabilirmi anlık kirli lpg enjektör yani silindirlerden birini boşa çıkarmış olabilirmi. Rölanti 10 un üzerindeydi titremede. Muhtemelen araba stopetmemek için rölantiyi artırdı. Yüksek rölantiye rağmam araba sallanıyordu

|
    |
  • Yarbay
    2152 Mesaj

Aynı sorunu e60 da yaşadım, lpg de gaza oturdum 180 civarı bir anda uyarı verdi, daha sonra gaz yemedi yavaşladım , stop ettim çalıştırdım sonra devam :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    512 Mesaj

Verilen hata koduna bakmak lazım. Misfire hatası vermiş olabilir.

|
    |
  • Yarbay
    4195 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bilgisayara bağlandı bobin hatasıymış. Tekrar ederse parça değişecek denildi.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.